Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 626
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 322
Част от тях:
Скрит текст:
Сега видях, че кучето явно си е поиграло с дръжката на едната кутия, понеже е на достъпно за него място.
Ще трябва да я подменям.
Не съм снимала другите кутии с град - те са 3-4 още, а също и кутията, която имитира бледозелена канава или нещо подобно беше.

# 196
  • Мнения: 10 012
И аз съм правила този номер с някои твърди кутии, но за дръжки не съм се сещала.
Благодаря за идеята.Flowers Hibiscus

# 197
  • Мнения: 1 976
Здравейте, искам да попитам дали има начин да се оправи дреха, която се е скъсила след пране и сушилня. Купих си една тениска, която беше с нормална дължина, но след като я изпрах на 30 градуса и мина през сушилнята, е по- къса. Не се е свила на ширина, а само на дължина.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 13:36 от Forest rain

# 198
  • Мнения: 1 249
Здравейте, искам да попитам дали има начин да се оправи дреха, която се е скъсила след пране и сушилня. Купих си една тениска, която беше с нормална дължина, но след като я изпрах на 30 градуса и мина през сушилнята, е по- къса. Не се е свила на ширина, а само на дължина.
Не мога да кажа дали се отнася за всички материи, които се свиват, но дреха, която се е свила след сушилня след като я изпера отново, но без центрофуга, а на ръка и леко раздърпам си е възвръщала размера.

# 199
  • Мнения: 1 976
wiwala75, много благодаря за отговора. Simple Smile Ще направя така.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 948
На мен ми стана интересно  тези машинки, които са против гадинки, постоянно ли трябва да са в контакта? Ако се изкара джаджата, хлебарките ще се върнат ли?

# 201
  • Мнения: X
Определено.

# 202
  • Мнения: 12 301
Постоянно стои в контакта, не виждам причина да я махам. Сложила съм в контакт който не ми е важно да е свободен, не ми пречи по никакъв начин, така че не виждам защо просто. Те и тия дето изпаряват разни химии пак действат само докато ги има, само дето не съм навита да ги вдишвам и аз тия неща, предпочитам машинката с ултразвук.

# 203
  • Мнения: 4 198
Аз да докладвам измиването на големите стъклени балони (дамаджани).
След разни неуспешни опити с телове, зърна, таблетки за съдомиялна и т.н. извадих тежката артилерия - сода каустик (40% натриева основа). Светнаха. Промих обилно с вода. Сега съм ги напълнила да стоят с вода 2-3 дни и след това ще ги промия още веднъж с оцет за всеки случай.
Не препоръчвам метода на хора, които нямат представа как се работи с химикали!

# 204
  • Мнения: X
Едно време методът се използваше в бирените фабрики и в тези за безалкохолни. Шишетата бяха масово за многократна употреба. Ставаха, макар и рядко обаче инциденти при не добро изплакване. Имам много лоши спомени като дете от михалковска вода. Радвам се, че си успяла.

# 205
  • Мнения: 6 092
Момичета ,сложих да си изваря нова четка за зъби в канчето ,ама го забравих на котлона  Blush и сега пластмасата се е стопила направо в канчето .С какво да го почистя ,че тя е залепнала чак?

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Освен да го сложиш пак да се затопли за да може да се разтопи пластмасата и Да налееш вода която да ври за друго не мога да се сетя...
Може би вече ще стане неизползваемо.

# 207
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аз лично не бих се старала в изчистването му и ще го изхвърля. Иначе всеки път ще се чудя дали няма да е останало нещо от стопената пластмаса и дали няма да отделя токсични вещества.

# 208
  • Мнения: 2 322
Не знам дали е тук мястото да попитам, но в какво слагате линията, дълга 30 см, триъгълниците и транспортира на децата си, така че да не се счупят?

# 209
  • Мнения: 8 085
Не знам дали е тук мястото да попитам, но в какво слагате линията, дълга 30 см, триъгълниците и транспортира на децата си, така че да не се счупят?

Аз на моите купувах такива.



Общи условия

Активация на акаунт