Лидл 119 - Септември

  • 118 641
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 69 282
То вътре е на резани...кръглички.

# 616
  • Мнения: 8 336
Взех от влажната ТХ. Ясно, защо не съм я намерила- защото прилича на мокри кърпи. Ужасна е, ужасна, направо ще я изхвърля  Crossing Arms

Отивам да видя раклите дали ще ми харесат.

Аз предупредих, че вече е нова и не е хартия.

# 617
  • софия
  • Мнения: 25 954
Появи се сладкото с люти чушки. Ще взема да пробвам. Правила съм и е много вкусно.

Не съм срещала отзиви за дигиталната мерителна лъжица. Някой нещо?

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 09:04 от zvаnchе

# 618
  • Мнения: 36 909
За първи път виждам игра на Милка с толкова малко награди....

Харесвам кръглите бонбони (и двата вида) - със сигурност ще взема от тях, ако успея да отида другата седмица.

П.п. едно време имах шлифер от Лидл, на подобна цена. Беше доста смотан; не го носих дълго. Чудя се дали тези ще изглеждат като на снимката.

# 619
  • Мнения: 20 238
Нищо не си харесах от следващата седмица, шефа ще е доволен, пари няма да се харчат  Sunglasses Laughing

# 620
  • Мнения: 35 199
Аз ще взема само универсални кърпички с Момина сълза
 

# 621
  • София
  • Мнения: 12 584
Чешкият салам от другата седмица как е? Не съм го купувала.

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
аз пък си харесах това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15165
и това
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15152
от яденето
дъговата пастърва
кашкавала Едам
Свинското в собствен сос
и споменатото по назад краве сирене в кутия
Ще се ходи на пазар .......

# 623
  • Мнения: 2 681
А това сирене в металната висока кутия...как го режете и вадите newsm78

Сиренето съм го яла, купено от немски Лидл.
В кутията е разделено на 4 триъгълни парченца и наредено на етажи.
Предполагам, че тук е също така оформено.

# 624
  • Мнения: 412
Появи се сладкото с люти чушки. Ще взема да пробвам. Правила съм и е много вкусно.

Не съм срещала отзиви за дигиталната мерителна лъжица. Някой нещо?
Прекрасно е сладкото, лютичко е, но аз нося на люто, на резенчета кашкавал е просто уникално, вече две бурканчета отидоха Simple Smile
Доволна съм, че има такъв продукт, тъй като много исках да правя такова сладко, но не се осмелявах заради изгарящия ефект на капсаицина, от който имам неприятни спомени.

Чудя се и аз за лъжицата.

# 625
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Тук сиренето във високата кутия е на кръгли плоски питки - 4 бр, наредени една върху друга и залети със саламура. Вадиш си ги една по една и си ги хапваш. Поне така беше преди да му сменят кутията. Скоро не съм купувала, може и вече да е нарязано на парчета.
В новата брошура пак го има с 250 гр бонус - една питка в повече.

# 626
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Така ли ? Тоест 1,250кг ? За 13,50? Ще му обърна внимание .. парчетата са кръгли да,но пък плоски ?? 3-4 пръста са високи ,само на дъното парченцето е около 1 пръст дебелина ..,любимото ми сирене , много го ядем в къщи

# 627
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Кръгли и плоски като пита кашкавал. А не кръгли и обли като моцарела, например Simple Smile.
Какво обяснение само Simple Smile

# 628
  • Мнения: 2 858
Някой ако си вземе четка за коса преди мен, моля да сподели дали е хубава. От новата брошура много ми харесаха роклите. Тъмно червената и бледо розовата. Най-вероятно и двата цвята ще си взема.

# 629
  • Перник
  • Мнения: 4 869
...
Къде стои това розе в кенче, не съм очаквала, че има такова нещо, моето е 3 литрово  Mr. Green

И моето розе е 3-литрово Simple Smile В кенче не съм виждала, а може и просто да съм го подминала.

Блузите, панталоните и дънките на Хайди на картинките изглеждат добре, ще видим как са на живо.

За чугунените тигани съм чела, че не се мият и колкото са по-мазни, толкова по-вкусна е храната, приготвена в тях Grinning Но нямам личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт