На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 18

  • 120 769
  • 756
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 11
Здравейте, мисля да пътувам до Одрин през КА за пазар и разходка.
В тази връзка искам да попитам при пътуване с автомобил трябва ли да се носи големия талон. В обясненията на първа страница пише малък талон. И още нещо - има ли ограничение във възрастта на автомобила?

В страни от транспортните въпроси, ако се пътува в ден различен от пазарен ден само по големите магазини ли се обикаля/пазарува?  Питам като начинаещ?

За краткото време откакто чета темите не намерих отговор на първите въпроси, моля да ме извините, ако е разисквано.

# 436
  • Мнения: 1 340
princess_desЦените й са 1/1 Турсила в Одрин го взех за 15 лири тук е 15 лева не си заслужава Хич.

Явно аз не съм те разбрала и редактирам поста ти. Надценката е над 300 %, така, че си заслужава да се пазарува от Тр.

Kris777 голям талон не трябва да носиш, само малък. За възраст беше споменавано назад в темите, че колата трябва да е във видимо добро състояние. Ако е видимо "раздрънката и очукана" може да ти искарат наредба, че кола над 20 години не може да влиза в Турция.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 18:10 от sevgito

# 437
  • Варна
  • Мнения: 1 807
princess_desЦените й са 1/1 Турсила в Одрин го взех за 15 лири тук е 15 лева не си заслужава Хич.

Ако е така, си заслужава Simple Smile
не те разбрах ....имам предвид че 1 лира = 1 лев ... Пфф едитвам се , разбрах те 😛 За това искам да си взема аз нещата от Одрин и да си се разходя Wink

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 18:34 от princess_des

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 641
1 лира е  ок. 0,27 стотинки днес!

1 към 3.....

300%

# 439
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Може ли да ми препоръчате изпитани посредници при пазаруване от Турция онлайн.

Силвия, моля те запознай се с правилата на форума! Това е тема за пазаруване на място в изброените градове, а не за онлайн пазаруване. Правилата на форума не разрешават общи поръчки, посредници и тн. Тук всеки споделя своите лични впечатления от пазаруването в Лозенград, Одрин и Чорлу.



Макаче
, сега сме със същия сапун пяна /червен грейпфрут/. Ей, голяма борба беше вчера, когато го отварях. То много сложно. Бях се отчаяла, че моят е дефектен. То не помръдваше на никъде, ни на ляво, ни на дясно. С триста зора го отворих. Когато го отваряте имате ли такива затруднения, момичета и момчета? Simple Smile Чудя се що ли го избрах този аромат, ама другия пък беше лавандула, а пък нея хич не я долюбвам. Та, и този грейпфрут не ме впечатлява много. Ама, ще го ползвам, дано е наистина икономичен.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 1 807




Макаче
, сега сме със същия сапун пяна /червен грейпфрут/. Ей, голяма борба беше вчера, когато го отварях. То много сложно. Бях се отчаяла, че моят е дефектен. То не помръдваше на никъде, ни на ляво, ни на дясно. С триста зора го отворих. Когато го отваряте имате ли такива затруднения, момичета и момчета? Simple Smile Чудя се що ли го избрах този аромат, ама другия пък беше лавандула, а пък нея хич не я долюбвам. Та, и този грейпфрут не ме впечатлява много. Ама, ще го ползвам, дано е наистина икономичен.
[/quote]аз нямах проблем с отварянето . Моят е лавандула и многооо го харесвам , сега като ходя ще си взема още 1 туба ☺ Все още ли се намира само в 1 склад този сапун ?

# 441
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Кое не можеш да отвориш, тубата или диспенсъра?
Скрит текст:
Бях писал по-рано че не ми допада този с аромат на грейпфрут, а мед и мляко ми е ОК! този месец 2 пъти ходих, оглеждах се, но само в този склад го имаше.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 20:56 от papaone

# 442
  • Мнения: 651
Еййй много ме е яд за сапуна пяна - така исках да купя, но нямаше как да отидем до борсите. В Мигрос ми казаха, че нямат Sad

# 443
  • Мнения: 651
makak, фенирол нашия фенистил ли е? Ако да - каква е цената там? Може ли и цена на аспирина с вит Ц

# 444
  • Мнения: 53
makak, може ли да кажеш , дали си ползвала и друг път от кухненските кърпи и от къде се купуват !

# 445
  • София
  • Мнения: 164
Въпрос към Princess_des:
Може ли да споделиш за каква опаковка/количество прах за пране Tursil става въпрос за тези 15 лири? От къде е закупен и кога? Защото аз вчера не успях да открия такива цена, а имах поръчка от близка.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 21:08 от Ani_iv

# 446
  • Мнения: 5 388
Роси , пак те питам КОЙ да гледа , ти ме пращаш да гледам еди къде си. Аз не гледам цени в сайтове и не си губя времето в детайлни съпоставки. Влизам , харесвам, трупам в кошницата и бързам да плащам. Бързам, защото ми се налага. Така че пак те питам- защо ме цитираш и към кого се обръщаш, не те питам къде да гледам или къде да гледаме.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 21:32 от *Камея

# 447
  • Мнения: 120
Здравейте, бихте ли препоръчали някакъв крем за дерматит?

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 757
И аз по описанието тук си купих сапун-пяна от "единствения " магазин , но имаше само грейпфрут, който на мен не ми хареса много,но на сина ми да. После обаче докато обикалях останалите се оказа ,че в този на снимката :

Също има ,но мед и люляк, които ми харесаха повече ,но ....

# 449
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Вчера само в единия склад си го имаше сапуна. И беше останал само грейпфрут та и аз не взех. Аз пък лавандулата си я харесвам. Млякото с мед също става. Ако има човек малък разсипник на сапун наистина е по- икономичен. Синковеца харчи иначе по литър месечно от обикновения. Този от юни насам още го ползваме и тубата е до средата някъде.
За аптеката не знаех. Приятели ме заведоха там. Вчера работеше една на 20 м от Мадо на главната улица. Ми и там ми дадоха само обща касова бележка и нямаха сингулар. Взехме само на свеки лекарството и аспирин за мъжо.  И един репелент на чико за децата. Иначе по центъра видях поне 5-6 аптеки.
Я аз този склад май съм го изтървала
 .
Здравейте, бихте ли препоръчали някакъв крем за дерматит?
 
Зависи какъв е дерматита. Дъщеря ми е с АД и купувам едно кремче Коресатин се казва. Розовото е за бебета, оранжевото за деца над 2,5 г. Тя има обикновено по лицето обривчета и лишеи и с него се оправя без КС. Пролетта обаче се наложи да мажем с Елидел- специален е за тежки дерматити- пречи образуването на нови обриви след спирането на КС крем. След като отминаха обривите видях че го има в Турция и е много по евтин за по - голяма опаковка. Елидела го изписа дерматолог тогава, защото си е лекарство. Не бих ви препоръчала мазане без лекарско предписание, но коресатина става.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 21:51 от pospalancho

Общи условия

Активация на акаунт