Отговори
# 630
  • Мнения: 47
При нащата операция си носехме изследванията от БГ. В е-майла имахме посочени какви изследвания са нужни. Имахме и посочено, че трябва да носим бележка от педиатъра му, че не е в контакт с болни деца и е здрав.

# 631
  • Мнения: 8
Здравейте, операцията на сина ми от хипоспадия при д-р Джинович е края на април. Искам да попитам има ли някой контакти на Олга- за да запазим квартира. И още, как протича прегледа при анестезиолог? В Пирогов и двата пъти искаха да сме му давали Ериус поне три приема преди операцията, във Варна при операция от херния го тестуваха преди упойката, така че моля споделете как е в Белград. Благодаря

# 632
  • Мнения: 13
Благодаря! Сина ми е с екстрофия, при нас са записли детски уролог (или епикриза) , детски нефролог (или епикриза) . При въпрос към ТЕЛК Варна ни казаха "ами не знам нека ви види уролог, то не се налага операция винаги ". Попитахме защото във Варна няма детски уролог. Това показва, че въобще не знаят какво е .. . Имаме дата за операция и ми се искаше минимално да ходим по доктори заради грипа.

Както обещах и ние имахме същото смешно искане от варненската ТЕЛК комисия. Звъннах им на посоченият телефон и се оказа, че под детски уролог имат предвид Др. Косев, който по документи се води само уролог, но понеже е работил в Терапията и в Окръжна го познават и му вярват. Друг е въпросът, че е много трудно да се запази час при него с направление, та за да не закъснеем се наложи да отида на частно в Майчин Дом, но човека си написа всичко, което беше необходимо и беше много любезен.

# 633
  • Мнения: 5 531
Здравейте, операцията на сина ми от хипоспадия при д-р Джинович е края на април. Искам да попитам има ли някой контакти на Олга- за да запазим квартира. И още, как протича прегледа при анестезиолог? В Пирогов и двата пъти искаха да сме му давали Ериус поне три приема преди операцията, във Варна при операция от херния го тестуваха преди упойката, така че моля споделете как е в Белград. Благодаря
Здравей,
Да в Пирогов винаги искат тест за алергии и прием на противоалергично. Михаил е с астма и алергия към медикаменти. Не съм давала противоалергично. Само един месец преди операцията много внимавахме стриктно да си диша лекарството за астма по препоръка на пулмолог ни. Той е на Пулмикорт. Лекарката в Бел Медик внимателно изслуша какво и казах, разпита подробно всичко свързано с астмата му, и изписа Вентолин на инхалации непосредствено преди самата операция, както и дозата от неговото лекарство да бъде издишана преди операцията. Двете инхалации направихме в Бел Медик, а педиатърката дойде да ни провери. Преди операцията д-р Джинович каза, че ще направят тест за упойки, но явно са сметнали, че не е необходим или не са го правили пред нас.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 11:30 от marychery

# 634
  • Мнения: 44
Аз с тази операция вече съвсем се филмирах,всякакви въпроси ми изниква т в главата:например трябва да си взема някакво легло, на което да спя,обаче съм дребна и слаба и се притеснявам как ще го разпъвам.Ако имате предложения за леко и удобно сгъваемо, може и кресло,моля помогнете ми.

# 635
  • Мнения: 578
Здравейте, вие как се свързахме с Олга? Имаме дата за операция и според сайта има един свободен апартамент, но не отговаря на мейл. Изпратих две писма и веднъж звънях на телефона от сайта -не вдига. Дали има друг телефонен номер?

# 636
  • Мнения: 5 531
Аз с тази операция вече съвсем се филмирах,всякакви въпроси ми изниква т в главата:например трябва да си взема някакво легло, на което да спя,обаче съм дребна и слаба и се притеснявам как ще го разпъвам.Ако имате предложения за леко и удобно сгъваемо, може и кресло,моля помогнете ми.
операцията на твоето дете по спомени ще бъде в Пирогов нали?
Ами какво да ти кажа. Първо успокой се. Няма защо да се филмираш. Въоражи се с търпение. От лекарите в Пирогов д-р Минова за мен е най- свястна и с добро отношение към пациените си. Но си вземи всичко необходимо за теб и детето - прибори, дрехи, кърпи, памперси, легло. Ние всички тук ще мислим за вас и вярваме, че  всичко да мине успешно.

# 637
  • Мнения: 44
Да,в Пирогов! Много ви благодаря, страхотни сте всички!Успех и на всички, които минават през същото! Simple Smile

# 638
  • Мнения: 22
Здравейте, вие как се свързахме с Олга? Имаме дата за операция и според сайта има един свободен апартамент, но не отговаря на мейл. Изпратих две писма и веднъж звънях на телефона от сайта -не вдига. Дали има друг телефонен номер?

Здравей, не мога да помогна особено със съвет, защото аз и писах имейли почти всеки ден в продължение на повече от месец и не получих отговор, а също показваше че има свободен за нашите дати. В последствие ми отговори, че е имала проблем с пощата и не е виждала имейлите ми, но така или иначе отдавна са и били заети.
Ако не успееш да запазиш при нея мога да ти пратя на лично други апартаменти в който са отсядали майки от групата.
Успех!

# 639
  • Добрич
  • Мнения: 400
Моето легло е походно води се с ламели.На колелца е и си го бутах из коридора.Имаше майки със шезлонг,стол голям рибарски.Имай предвид,че престоя няма да е ден или два и все пак трябва да ти е удобно!!!

# 640
  • Мнения: 47
При първата ни операция се опитвахме доста дълго да се свържем с Оля, но без успех. Запазихме си квартира през Букинг, но опцията е и Ербиенби. Оля ни отговори малко преди операцията и каза, че съжалява, но апартаментите и са заети. Предложи тя да ни съдейства за друг апартамент, но и казахме, че вече имаме запазена квартира. За тези, който им е първо ходене в Белград - важно е квартирата да ви е максимално близо до болницата. Ако някой желае да ми пише и на лични за повече подробности.
Ние ще сме в Белград на операция на 04.05 и сме запазили вече квартира.

# 641
  • Мнения: 8
Здравейте, операцията на сина ми от хипоспадия при д-р Джинович е края на април. Искам да попитам има ли някой контакти на Олга- за да запазим квартира. И още, как протича прегледа при анестезиолог? В Пирогов и двата пъти искаха да сме му давали Ериус поне три приема преди операцията, във Варна при операция от херния го тестуваха преди упойката, така че моля споделете как е в Белград. Благодаря
Здравей,
Да в Пирогов винаги искат тест за алергии и прием на противоалергично. Михаил е с астма и алергия към медикаменти. Не съм давала противоалергично. Само един месец преди операцията много внимавахме стриктно да си диша лекарството за астма по препоръка на пулмолог ни. Той е на Пулмикорт. Лекарката в Бел Медик внимателно изслуша какво и казах, разпита подробно всичко свързано с астмата му, и изписа Вентолин на инхалации непосредствено преди самата операция, както и дозата от неговото лекарство да бъде издишана преди операцията. Двете инхалации направихме в Бел Медик, а педиатърката дойде да ни провери. Преди операцията д-р Джинович каза, че ще направят тест за упойки, но явно са сметнали, че не е необходим или не са го правили пред нас.

Благодаря. А знаете ли дали дават болнични листове за времето на болничния престой и след това? Моят син е първокласник и трябва да го освободят от училище.

# 642
  • Мнения: 164
Здравейте! Някой ползвал ли е болничен от Сърбия? Бихте ли разяснили как го взехте/необходимо ли е предварителна уговорка и с кой? Казаха ми, че важи директно в България? Така ли е? За целия престой там ли е или само за дните в болницата? Като се върнахте тук, ползвахте ли продължение и колко или детето се възстановява напълно и може да тръгне на ясла/градина?

# 643
  • Мнения: 63
За квартира мога да дам координати на Мая и Милан при които отседнахме ние - на 5 мин от болницата. Изключително любезни и мили млади хора! Не бях влизала одавна и имах 5-6 страници за четене - изумявам се колко бързо съм забравила доста от нещата..Ние бяхме запазили от 1 до 17 мисля през букинг, излизаше около 470 евро и и писах на лични дали може да направи отстъпка от цената тъй като сме за доста време все пак...и свали на 400...отделно каза че най-добре е да и се пише на вайбър - тогава цената може и да е по-добра...

# 644
  • Мнения: 578
Здравейте,
Много благодаря за съдействието с координати за квартири. Днес успях да се свържа с Оля и да запазя квартириа при нея.

Общи условия

Активация на акаунт