НПМГ - 3

  • 65 440
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
Най-после

# 511
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте !
Синът ми ще бъде в 8 б клас. В тази връзка, имате ли информация за обучението по немски език. Всичко, което знаете ще ми е от полза.
И още един въпрос. Организират ли се някакви кръжоци, школи или нещо друго извън задължителните, избираемите и факултативните часове.
Хубав ден на всички !

# 512
  • Мнения: 9
Здравейте,
синът ми ще бъде в 8а кл. (мат. с англ. език).  Когато го записвах, питах имат ли школи по химия и физика, тъй като той има интерес към тях, и може ли да се посещават от деца, обучаващи се в други паралелки. Отговориха положително, но почти всички допълнителни занимания, се провеждали в събота, защото нямало свободни стаи. Казаха, че когато започне учебната година, учителите, които водят школите, ще се представят на децата и ще ги поканят за участие.
Също така, разбрах, че се провеждат ски-лагери, начинаещи на Мальовица, напреднали - Боровец или Пампорово, било много забавно.

# 513
  • София
  • Мнения: 24
Това е чудесно. Моят син също се интересува много от физика и химия. В началото на годината се двоумеше коя от двете паралелки да избере. Накрая писа математика с немски на първо място. Събота също е вариант. За него няма да е проблем в почивен ден. За нас няма да е много удобно, защото няма да можем да мръднем никъде извън София. Но ще се съобразим.

# 514
  • София
  • Мнения: 51
Привет,

До колкото знам бъдещите осмокласници си организират чат групи, най-често в Messenger. Дъщеря ми няма опит с фейсбук и месенждър и се опитва да се включи в групата НПМГ 05.

Вашите деца в включили ли са се в подобна група?
Моля за съвет как се казва или как да се включи Wink

Предварително благодаря от нейно име!

# 515
  • Sofia
  • Мнения: 723
Групата е НПМГ 05

# 516
  • София
  • Мнения: 51
Благодаря!

# 517
  • София
  • Мнения: 301
Привет,

До колкото знам бъдещите осмокласници си организират чат групи, най-често в Messenger. Дъщеря ми няма опит с фейсбук и месенждър и се опитва да се включи в групата НПМГ 05.

Вашите деца в включили ли са се в подобна група?
Моля за съвет как се казва или как да се включи Wink

Предварително благодаря от нейно име!

8г имат група в messenger. Ако е от този клас може да се присъедини 😊

# 518
  • София
  • Мнения: 51
8а е.
Успя да се включи!
Благодаря 😊

Да си сложим по един бадж бг-мама, че да се познаем и ние на родителската среща...

# 519
  • София
  • Мнения: 7 063
Момичета, миналата година се бяхме събрали 3 майки с 3 деца от форума. Насядали сме, накипрени, пазим децата за добро поведение. Пристига закъсняла мацка, готино, младо миньонче. Завърта се в пълната зала и избира нашата маса. След един бърз пост от нея във форума, че е пристигнала, там ли сме, се разпознаваме! Тя си знае, ако иска да каже нейната гледна точка. Hug
 Бг-мамма кучетата се надушват, ще се познаете! Joy

# 520
  • Мнения: 1 561
Момичета, миналата година се бяхме събрали 3 майки с 3 деца от форума. Насядали сме, накипрени, пазим децата за добро поведение. Пристига закъсняла мацка, готино, младо миньонче. Завърта се в пълната зала и избира нашата маса. След един бърз пост от нея във форума, че е пристигнала, там ли сме, се разпознаваме! Тя си знае, ако иска да каже нейната гледна точка. Hug
 Бг-мамма кучетата се надушват, ще се познаете! Joy
Слънце, хихихихи, благодаря за "младо, готино миньонче". И май бях на токчета все пак:)
Беше много яко, как ви нацелих.  Ама ми се видяхте явно най- свежите мами. Но не  го очаквах !

# 521
  • Мнения: 6 723
Привет на всички.
Някой знае ли коя смяна ще са настоящите 10-класници математици?
Щерката понятие си няма..Пита в групата на класа си  и получи разнопосочна информация.
Аз звънях на класната, но не успях да се свържа. Пробвах да звънна и в училището.
В момента се опитвам да я запиша на уроци по английски и учителката иска да знае смяната.

8 а,б,в,и, 9 и 10 клас - първа смяна
8 г,д,е,ж,з, 11 и 12 клас - втора смяна

Има разместване, да. 11 и 12 клас не са били никога в една смяна.

# 522
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Здравейте, имам въпрос за родителската среща на 11.09. С децата ли ще ходите? И случайно ако знаете откъде е точно входа на химическият, там никога не съм влизала:)

# 523
  • София
  • Мнения: 7 063
Входът е точно срещу автобусната спирка на пл. Велчова завера.

# 524
  • София
  • Мнения: 1 285
Входът е точно срещу автобусната спирка на пл. Велчова завера.

И в допълнение, като много веща по въпроса, ще дам точно упътване къде се намира зала 130 на ФХФ.

Влизате през главния вход, този който е под колоните, най-близо до автобусната спирка. След като влезете, отляво има портиер, отдясно голямо стълбище. Качвате се по стълбището на втория етаж и веднага завивате по коридора наляво (отдясно са тоалетни, няма коридор). Вървите до края на коридора, излизате на голямо фоайе. То е пред зала 210. От фоайето тръгват стълби НАДОЛУ. Слизате по тях и сте пред зала 130. Мисля, че има и стрелки с номерата на зали 210 и 130 по стените.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт