Идеалното място за живеене във Варна? Тема 2

  • 23 029
  • 210
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 091
Лично на мен ,местностите и СО хич не ми допадат,станаха доста пренаселени.А и проблеми имат с тока и водата на повечето места.

# 181
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
А мнения за високите блокове от НАП към Спортна зала ? Малките кооперации ми се струват страшно наблъскани,но една вечер се прибирахме по Кап.Рончевски - осветена е като ден, гледам БИла има наблизо, спирките са сякаш цивилизовани и с добра комуникация ? С паркирането как стои обаче въпроса, като и места няма там ? Шумно/ мръсно ли е, има ли цигани,наркомани,клошари ?

# 182
  • До морето
  • Мнения: 7 061
А мнения за високите блокове от НАП към Спортна зала ? Малките кооперации ми се струват страшно наблъскани,но една вечер се прибирахме по Кап.Рончевски - осветена е като ден, гледам БИла има наблизо, спирките са сякаш цивилизовани и с добра комуникация ? С паркирането как стои обаче въпроса, като и места няма там ? Шумно/ мръсно ли е, има ли цигани,наркомани,клошари ?
 
За другото не знам, но паркирането е ад!

# 183
  • Мнения: 5 903
А мнения за високите блокове от НАП към Спортна зала ? Малките кооперации ми се струват страшно наблъскани,но една вечер се прибирахме по Кап.Рончевски - осветена е като ден, гледам БИла има наблизо, спирките са сякаш цивилизовани и с добра комуникация ? С паркирането как стои обаче въпроса, като и места няма там ? Шумно/ мръсно ли е, има ли цигани,наркомани,клошари ?
Ако става въпрос за блоковете, които са срещу завод Дружба, те са с огромни апартаменти. Преди поне нямаше цигани, наркомани и др.

# 184
  • Мнения: 3 876
Какви цигани точно там? И да е имало общински жилища, отдавна са ги продали на "техни" хора.
За наркомани няма гаранция. Такива дето се дрогират по улиците не вярвам да има, но пък от съсед пласьор и наркоман никой не е застрахован.
В нова кооперация до Чаталджа се нанесоха студенти в МУ, нон-стоп миришеше на марихуана в общите части. Дали само консумираха или и пласираха, дали е било само трева -  не знам.
Шегувахме се, че вероятно са специалност фармация Simple Smile

# 185
  • Мнения: 516
Здравейте, група, извинявам се за тъпия въпрос предварително, но ми трябва инфо, работят ли моловете? Знам, че темата е за друго, не знаех къде да пиша..

# 186
  • Мнения: 3 876
Нехранителните магазини в моловете не работят,  в самите молове може да влезеш до банка, хранителен магазин, аптека, гишетата за плащане на сметки, мобилните оператори

# 187
  • Мнения: 516
Нехранителните магазини в моловете не работят,  в самите молове може да влезеш до банка, хранителен магазин, аптека, гишетата за плащане на сметки, мобилните оператори
 Много благодаря, скаридка!

# 188
  • Мнения: 516
Здравейте, има ли лекарска-зъболекарска тема за Варна, не мога да открия?

# 189
  • Мнения: 53
Здравейте,мнения за Погребите близо до у-ще Елин Пелин   новострояща сграда?

# 190
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Районът е пълен с по-тъмнокожо население.

# 191
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Баш до махалата.

# 192
  • Мнения: 18 498
Joy Тези дни във ФБ ми излиза реклама за строяща се сграда някъде близо до "Елин Пелин", като локацията е описана като "център".

# 193
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Да,училището,,Елин Пелин,, е в централния район.Все пак център не е само шадраваните.
Но там за съжаление и махалата...

# 194
  • Варна
  • Мнения: 5 151
Тя маалата си е на топ място. Тъпите мангали все на хубавото серат - Максуда, Каменар, Игнатиево... Само си представете колко удобни са като локация тези места и какви хубави гледки има от там.

Общи условия

Активация на акаунт