Лидл 120 - Октомври

  • 132 337
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 1 740
  • София
  • Мнения: 1 832
Това може да го направи всеки, без да е служител. Въпрос на възпитание и разбиране е. Чувала съм, че в Америка е практика да си купиш нещо, да го използваш известно време и да го върнеш. За мен това не е редно, но явно има хора с различно мислене.
Някой да има мнение за кухненската везна за 19,99 лв. май беше и с 5 точки?

# 1 741
  • Мнения: 1 210
От години пазарувам от чужди сайтове, връща се почти всичко, в което не виждам нищо лошо, по този начин се привличат клиенти.

# 1 742
  • Мнения: 10 214
От години пазарувам от чужди сайтове, връща се почти всичко, в което не виждам нищо лошо, по този начин се привличат клиенти.
Но това е различно, такива са условията на електронната търговия, можеш да върнеш покупката в 14-дневен срок без да обясняваш защо. Връщането на ползвани стоки от физически магазин е друга работа, има място за спекулация там и "патентът" не е български. Позната се хвалеше, именно за САЩ, че ползва козметика месец-два и я връща с предтекст, че е получила алергия... (2 месеца по-късно... ами.. какво да кажа). Приемат я. Все пак си мисля, че това се прави от хора или с по-ниско самосъзнание, или с по-ниски доходи. Интересното е, че тя казваше, че процедира така с козметика от високия клас - Шанел, Диор и т.н. Не знам колко пъти можеш да го играеш тоя номер, не проявих желание да ме обучава. Smiley

# 1 743
  • София
  • Мнения: 1 832
Преди време познат каза, че дъщеря му живее с щатите. Той отишъл за известно време. Трябвало да се прави ремонт. Купили инструменти и машини, направили си ремонта и върнали после машините и инструментите. И от него зная, че много хора така процедирали точно в САЩ.

# 1 744
  • Мнения: 1 210
От години пазарувам от чужди сайтове, връща се почти всичко, в което не виждам нищо лошо, по този начин се привличат клиенти.
Но това е различно, такива са условията на електронната търговия, можеш да върнеш покупката в 14-дневен срок без да обясняваш защо. Връщането на ползвани стоки от физически магазин е друга работа, има място за спекулация там и "патентът" не е български. Позната се хвалеше, именно за САЩ, че ползва козметика месец-два и я връща с предтекст, че е получила алергия... (2 месеца по-късно... ами.. какво да кажа). Приемат я. Все пак си мисля, че това се прави от хора или с по-ниско самосъзнание, или с по-ниски доходи. Интересното е, че тя казваше, че процедира така с козметика от високия клас - Шанел, Диор и т.н. Не знам колко пъти можеш да го играеш тоя номер, не проявих желание да ме обучава. Smiley
Щом търговецът е преценил, че така го устройва, що трябва ние да го мислим? Не вярвам да е по- глупав от нас и да не си е преценил рисковете.
В електронната търговия също има много възможности за измами, не е нужно много въображение.

# 1 745
  • София
  • Мнения: 282
Момичета,в понеделник купих пликовете за съхранение ,  взех един от големите и два от малките. Днес само разтворих големия и просто ми е прекалено голям. Сгънах си го и пак в опаковката. Въпросът ми е дали ще ми го сменят за малки ? Никога не съм заменяла и връщала в Лидл .

# 1 746
  • Мнения: 4 853
От години пазарувам от чужди сайтове, връща се почти всичко, в което не виждам нищо лошо, по този начин се привличат клиенти.
Но това е различно, такива са условията на електронната търговия, можеш да върнеш покупката в 14-дневен срок без да обясняваш защо. Връщането на ползвани стоки от физически магазин е друга работа, има място за спекулация там и "патентът" не е български. Позната се хвалеше, именно за САЩ, че ползва козметика месец-два и я връща с предтекст, че е получила алергия... (2 месеца по-късно... ами.. какво да кажа). Приемат я. Все пак си мисля, че това се прави от хора или с по-ниско самосъзнание, или с по-ниски доходи. Интересното е, че тя казваше, че процедира така с козметика от високия клас - Шанел, Диор и т.н. Не знам колко пъти можеш да го играеш тоя номер, не проявих желание да ме обучава. Smiley
Щом търговецът е преценил, че така го устройва, що трябва ние да го мислим? Не вярвам да е по- глупав от нас и да не си е преценил рисковете.
В електронната търговия също има много възможности за измами, не е нужно много въображение.
да, той си е преценил рисковете, но все пак търси печалба, а тези загуби, които се получават от върнати стоки, явно се заплащат от клиентите, все си мисля, че заради това цените са високи

# 1 747
  • Мнения: 1 426
Утре ще изпратя ММ да купи от тази машинка за почистване на дрехите, че някой беше я похвалил преди няколко стр. Последно има ли и другите положителни отзиви Simple Smile

# 1 748
  • София
  • Мнения: 9 970
Някой ползвал ли е машинката за Паста - Ернесто и добра ли е (само два вида прави+лазаня):
Скрит текст:

https://www.youtube.com/watch?v=vpzXYDPOAzA

Или вече на пазара има достатъчно изчистени от химия - паста?

# 1 749
  • Мнения: 69 280
Ето за чайчето



И другия

# 1 750
  • Мнения: 10 214
Тета, кой от двата ти харесва повече?

# 1 751
  • София
  • Мнения: 1 037
Готварската сметана, която хвалите, само при мен ли е много течна? Като прясно мляко е и накрая има малко по-гъста..

# 1 752
  • София
  • Мнения: 5 547
Готварската сметана, която хвалите, само при мен ли е много течна? Като прясно мляко е и накрая има малко по-гъста..
Да сега е такава ,преди не беше ,трябва хубаво да се изцеди иначе ако я разбиваш с миксер няма да се разбие и ще е течна.

# 1 753
  • Мнения: 2 235
Хубаво я разджуркай преди отваряне, също и накрая изстискай сгъстеното.

# 1 754
  • Мнения: 69 280
Ми втория на сър Едуардс. Но го няма вече при нас. Сякаш беше по-ароматен.

Общи условия

Активация на акаунт