Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 24 тема

  • 79 104
  • 753
  •   2
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 3 890
Здравейте, дами
Някой правил ли е BB glow и да ми каже дали е доволен? Траен ли е? Странични реакции?

(https://www.hdpermanentmakeup.ca/blog/everything-you-need-to-kno … bb-glow-treatment)

# 631
  • Мнения: 1 123
Е, как ще кажат и препоръчват като ще останат без работа  Joy
При мен е факт, че когато пиех колаген на Neocell лицето ми така се напомпа, че бях като медената питка Simple Smile И това няма как да си го внуша, защото беше много фрапиращо.
Точно днес питах и за добавки. Каза ми докторката вит.С, цинк и селен, защото не ям риба и телешко Simple Smile
Според мен всичко трябва да е комбинирано. Козметика, процедури и вътрешна грижа. Само с едното няма да стане.
Преди да се приема селен - трябва да се изследва .Високите нива са токсични за организма .Дори и при Хашимото приема на селен се дава след контролни изследвания .Същото и цинка трябва да се изследва , като добавка е полезен при възпал.заболявания .
Да вие много точно казахте за Neossel , че лицето ви е като " напомпано " това е временният ефект на хиалороновата к- на .

# 632
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 253
Аз пък виждам ефекта върху лицето си и отново казвам, че при мен е комплекс от няколко неща, явно, но никой не може да ме убеди, че няма полза от приема. Освен това четох отзиви на потребители в сайтовете за този продукт и едва ли примерно хиляда /и повече/  човека си  въобразяват едновременно положително въздействие. Ако нещо не работи, пазарът го отхвърля, рано или късно.Ботоксът и филърите са чудесва алтернатива, свързана с доста средства и временен ефект, част от цялата индустрия, която подхранваме периодично. Как очаквате лекар, който се издържа от това да ви каже - не правете процедури, пийте добавки?!

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 00:07 от karmacoma

# 633
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз пък виждам ефекта върху лицето си и отново казвам, че при мен е комплекс от няколко неща, явно, но никой не може да ме убеди, че няма полза от приема. Освен това четох отзиви на потребители в сайтовете за този продукт и едва ли примерно хиляда човека си  въобразяват едновременно положително въздействие. Ако нещо не работи, пазара го отхвърля, рано или късно.
Сама казваш, че е комплекс от няколко неща.
Плацебо ефекта е много познат. Затова изследваната група се разделя на точно 2 части, на всички им се казва, че приемат еди какво, а само половината го приемат, въпреки това има отклонения... Така че, кой какво твърди ... след като е хвърлил едни пари, то пък остава и да не е доволен... Joy  За какво ги е дал тогава? Явно не е бил Ок.
Пример: колагенът за стави /тип 2 /  е обогатен с хондротин и глюкозамин, затова действа. Колагенът се разтваря в храносмилателният тракт на амино киселини. Дали от тях ще се получи колаген е въпрос, на който никой и никога не е дал отговор. За образуването на колаген in vivo са по-важни "неща " като витамини, коензими, самият процес на преработка в организма, дали не липсва или не е в достатъчна форма някой ензим, микролелемент и т.н.

# 634
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 253
Аз съм дала много, доста много пари за процедури - ботокс, филъри, мезотерапии,  и много малко пари за колаген. Давам си сметка как всяко едно нещо въздейства на лицето ми, включително и като времетраене. Нямам никаква идея кой колаген как и по какъв начин действа или не. Виждам отражението върху кожата си и никой не може да ме убеди в обратното. Всеки преценява как да се грижи за себе си.

# 635
  • София
  • Мнения: 4 714
И като нямаш идея защо коментираш колагените???
Нямам никаква идея кой колаген как и по какъв начин действа или не.

Аз съм дала много, доста много пари за процедури - ботокс, филъри, мезотерапии,  и много малко пари за колаген. 
Не съм писала за филъри, ботокс и мезо....

# 636
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 253
Защото приемам определен продукт и  споделям как ми се отразява, в комплекс с други фактори! Не съм биолог или химик, но виждам в огледалото резултат и го казвам !!! За да може примерно някой, който няма 500 лв. за мезотерапия , или други скъпи процедури, да опита, ако прецени. Аз съм научила за този продукт от тази тема, чиято цел е именно споделяне и взаимопомощ и ще коментирам колкото искам! А ти защо коментираш нещо, за което нямаш пряко впечатление??

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 07:11 от karmacoma

# 637
  • Мнения: 2
Здравейте дами !
От известно време имам фини линии над горната устна. Какво е най- доброто решение на проблема. Не съм на ясно с тези неща, а искам да ги коригирам.

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 6 241
Е, как ще кажат и препоръчват като ще останат без работа  Joy

Там е работата, че не остават без работа. А пациентите им дават пари напразно, след което опират отново до тяхната работа, за да могат да си движат ръцете и краката.
И това ми го споделят, защото сме близки, а не защото съм им пациент.

За красота пийте каквото си искате. Но като опрат нещата до здраве и финанси, да се рекламират синтетечни добавки за стотици левове на хора с ограничен бюджет и неясно какви съпътстващи страдания ми е меко казано неморално.

# 639
  • Мнения: 3 028
Е, как ще кажат и препоръчват като ще останат без работа  Joy
При мен е факт, че когато пиех колаген на Neocell лицето ми така се напомпа, че бях като медената питка Simple Smile И това няма как да си го внуша, защото беше много фрапиращо.
Точно днес питах и за добавки. Каза ми докторката вит.С, цинк и селен, защото не ям риба и телешко Simple Smile
Според мен всичко трябва да е комбинирано. Козметика, процедури и вътрешна грижа. Само с едното няма да стане.
Преди да се приема селен - трябва да се изследва .Високите нива са токсични за организма .Дори и при Хашимото приема на селен се дава след контролни изследвания .Същото и цинка трябва да се изследва , като добавка е полезен при възпал.заболявания .
Да вие много точно казахте за Neossel , че лицето ви е като " напомпано " това е временният ефект на хиалороновата к- на .
Аз мислех за тези https://topdobavki.com/calivita-bg/calivita-chelated-zinc?sort=p … =ASC&limit=50  Не знаех, че трябва да се изследвам преди това   newsm78

# 640
  • Мнения: 1 123

Хиалуроновата киселина е мукополизахарид и се среща в почти всички тъкани на човешкото тяло. Най-висока е концентрацията й в съединителната тъкан и синовиалната течност ( ставите )  Тя е една от най-хидрофилните молекули и привлича и задържа водните молекули .При прием per os независимо под каква  и да е форма ( на капс., прах и течна ) много бързо този ефект се вижда в/у лицето .Точният вид е че кожата е "опъната " , заедно с това има и отоци на клепачите , ставите и т.н.
MayyaI много точно описа какво става и не става в стом.чревният тракт .Ще допълня че ако имаш хеликобактер или някакъв вид гастрит ,ефекта не само на приема на ХК а на други медикаменти е спорен .


Това е състав на табл.с ХК за красива кожа на лице .


А сега ще ви пусна на на табл.за стави :



Ефекта от ХК е по - траен когато е поставен s.c. ( в самата кожа ) .Е хран.добавки струват пари и филъра в лицето също е с пари .
И затова в последните години ( знам че се повтарям ) ефекта на костният бульон е по - добър от дъпълнителният прием на ХК .Отделно че има и леч .ефект в/у организма .

# 641
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 253
Здравейте дами !
От известно време имам фини линии над горната устна. Какво е най- доброто решение на проблема. Не съм на ясно с тези неща, а искам да ги коригирам.
Като за начало, ако пушите, ограничете цигарите, или ги спрете. Малко филър ще свърши работа, временно разбира се, зоната е динамична и с мимиките, линиите ще се образуват лесно отново.Добрата козметика също влияе, Тайм филър на Филорга, или нещо подобно от същия, или по-висок клас.

# 642
  • Мнения: 2
Здравейте дами !
От известно време имам фини линии над горната устна. Какво е най- доброто решение на проблема. Не съм на ясно с тези неща, а искам да ги коригирам.
Като за начало, ако пушите, ограничете цигарите, или ги спрете. Малко филър ще свърши работа, временно разбира се, зоната е динамична и с мимиките, линиите ще се образуват лесно отново.Добрата козметика също влияе, Тайм филър на Филорга, или нещо подобно от същия, или по-висок клас.

Цигарите съм ги спряла от доста време.Блатодаря за информацията и съвета.

# 643
  • Мнения: 332
Здравейте дами, искам да си направя лазерна липосукция на корема. Вече почти година след раждането не мога да махна досадният шкембак 😀Има доста теми, но всичките са стари, за това си позволявам да пусна нова тема. Интересувам се от резултатите (дали си заслужава), до имена на лекари и клиники. Пишат, че е безболезнено, но чесно казано ме съмнява да е така.
Моля, ако някои е по-запознат да изкаже мнение, съвет...
Благодаря 🎀

# 644
  • София
  • Мнения: 3 890
Някой тук с BB glow?

Общи условия

Активация на акаунт