Лакове за нокти - 125

  • 50 391
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 478
Импалата много ми харесва, от физически магазин ли е? Не съм ги виждала сякаш, освен онлайн...

# 91
  • София
  • Мнения: 723
Аз си ги купувам от кварталното магазинче. Този ми е от преди време - 24 номер. Сега пак съм с техен, но не съм снимала. При мен са трайни.

# 92
  • Мнения: 2 840
Ice chic 42,LLums топ лак

# 93
  • Габрово
  • Мнения: 94
AraBesqUe :Да от физически магазин има IMPALA EXPERT и съм доволна от тази марка!

# 94
  • София
  • Мнения: 4 332


Mavala 307 Makorè. Плюсове са малката разфасофка, цветът и бързото съхнене. Четката е малка и не става за бързо нанасяне, лакът не е покривен и 2 пласта се вижда, че са недостатъчни, бързо се лющи.  
Ноктите ми са разслоени много зле и очакваната трайност е ден и половина.

Последна редакция: пн, 22 окт 2018, 10:23 от Harpalike

# 95
  • Мнения: 2 840
Имам питане относно ваденките- само аз ли попадам на такива,които са по- тесни от нокътя?

# 96
  • София
  • Мнения: 1 882
    Mimeto74
, и при мен е така, но наскоро измислих начин да покривам цялата плочка. От най-малките ваденки си режа парченца, които не са ми достигнали, и ги прилепвам до голямата ваденка, като напасвам фигурите при нужда.

# 97
  • Мнения: 1 129

https://www.instagram.com/p/BpOdTOaglF5/?utm_source=ig_share_she … hid=1ktjeycuein3y
Продължавам с Хелуин...този месец ми се е паднало Simple Smile

# 98
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
МamaNaMiro, както винаги - много оригинално. Маникюрите ти винаги са много идейни.

От мен Dermacol Nude Stardust:




# 99
# 100
  • Мнения: 797
CatalanoHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотен е Foxy! Мислех да е следващият маникюр  Laughing

Аз бях с Chanel Aurore - който има страхотен лилав шимър в бутилка, но както винаги с Шанел той изчезва на нокти. И си променя цвета- в бутилката изглежда като коренно различен лак  Confused

https://www.instagram.com/p/BpO8jUZBL4V/?taken-by=nailpolishpalace

# 101
  • Мнения: 3 099
CatalanoHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотен е Foxy! Мислех да е следващият маникюр  Laughing

Аз бях с Chanel Aurore - който има страхотен лилав шимър в бутилка, но както винаги с Шанел той изчезва на нокти. И си променя цвета- в бутилката изглежда като коренно различен лак  Confused

https://www.instagram.com/p/BpO8jUZBL4V/?taken-by=nailpolishpalace

С удължители ли си ?

# 102
  • Мнения: 797
Не, никога не съм имала, и не смятам да слагам!

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
От мен скромно Simple Smile

# 104
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
Catalano, странен ми е Фокси на твоите ръце, да си призная...

Наде, ако ще метнеш Шанела в пристъп на яд, гледай да е в моя посока, аз шимър рядко нося Simple Smile)))

Пърпълче, бях ти обещала да проверя DS Imperial и определено имах проблем с изсъхването на това говендо! 2-3 часа след като го сложих си правих тренировката и се посъсипа на 3-4 пръста. Вярно е, че имах 3 слоя заздравител, ама що за безобразие!?!


Скрит текст:
Агентче, дай още снимки на грима, обожавам грим тип Катрина! 🌺
Какво е грим тип Катрина, мило?

Catalano, в интерес на истината го блоунах офф Simple Smile)) Half-assed job, както му викат местните, защото почнах с идеята да правя Шугар Скъл, обаче за 40 мин тази работа не става, та завих към идеята да е класически скъл, но разбира се и това е времеемко, но за съседското парти беше джъст файн Simple Smile
Миналата година така се бях подготвила във всичко - грим, костюм, домашното и пак препусках - бях с булченска рокля - годеницата на Франкенщайн Simple Smile))) , по миналата с една ръка правех баница, с другата слагах изкуствени мигли - Малефисънт - рога и всичко.... или май по-миналата бях вампир, вампирясала монахиня също... абе разбра ме Simple Smile))))) Но аз много се забавлявам с традицията, а и Хелоуин остана еднинственият ден в годината ,когато мога да се омажа подобаващо с червено червило и нито един американец да не ме гледа странно! За сметка на това пък българите ме гледат като дете идиот, не че аз се впечатлявам от едните или другите, но за статистика си е баш така Simple Smile)))))))
 

Последна редакция: пн, 22 окт 2018, 18:14 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт