"Старт в кариерата" 2019

  • 39 747
  • 376
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
Казаха ми, че за постоянен не е необходимо, но миналата година се е изисквало за настоящ..сега чакам да си направят справката за тази година..Иначе е неприятна история, точно заради личното явяване на собственика и т.н..

# 61
  • Мнения: 3
Да, ако се изисква настоящ ще се получи неприятно и за мен, че няма как да издиря такъв

# 62
  • Мнения: 27
Току-що ме уведомиха, че тази година бюрата по труда нямат задължение за прехвърляне на регистрациите помежду си и тези бюра, в които сме регистрирани, те ще ни дават насочващите писма. За насочването не е необходима промяна на настоящ адрес и регистрация в друга дирекция. Само че сега погледнах, че в процедурата пише, че ведомството ще сключи договор с бюрото по труда по местоработата, та не знам дали без регистрация ще стане... Дано няма неприятни изненади после.

Колкото до получаването на насочващите писма - все още не бил сключен рамковия договор и за сега няма да започва процесът по насочване.

Последна редакция: ср, 09 яну 2019, 15:47 от todorova99

# 63
  • Мнения: 301
[Здравейте, а след като получим насочващо писмо от бюрото по труда и го занесем в институцията, до колко време се започва работа ?

# 64
  • Мнения: 245
Току-що ме уведомиха, че тази година бюрата по труда нямат задължение за прехвърляне на регистрациите помежду си и тези бюра, в които сме регистрирани, те ще ни дават насочващите писма. За насочването не е необходима промяна на настоящ адрес и регистрация в друга дирекция. Само че сега погледнах, че в процедурата пише, че ведомството ще сключи договор с бюрото по труда по местоработата, та не знам дали без регистрация ще стане... Дано няма неприятни изненади после.

Колкото до получаването на насочващите писма - все още не бил сключен рамковия договор и за сега няма да започва процесът по насочване.
Рамковият догор е сключен. На мен ми се обадиха вчера.

# 65
  • Мнения: 245
[Здравейте, а след като получим насочващо писмо от бюрото по труда и го занесем в институцията, до колко време се започва работа ?
Мисля, че до седмица - две.

# 66
  • Мнения: 28
Здравейте дами. И аз кандидатствах одобрена в отдел закрила на детето някой от предишните години да ли е била там и какво се случва можели накратко да пише

# 67
  • Мнения: 14
Здравейте, искам да попитам дали имаме възможност да се откажем от работа по програмата?Имам основателна причина,поради която няма да мога да започна работа.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 633
разбира се, че може, още повече, че още не сте подписали никакъв трудов договор

# 69
  • Мнения: 14
Добре.Благодаря Ви.На 18 ще ходя на подпис и тогава смятам да ги уведомя.

# 70
  • Мнения: 10
Заплатите тази година ще бъдат увеличени на 650 лв.
https://www.az.government.bg/bg/news/view/nad-16-500-dushi-shte- … prez-2019-g-2777/

# 71
  • Мнения: 301
Е това е много хубаво. Долу горе чисто излизат около 510лв мисля, че. А тези 10 процента за държавни служители, ще имаме ли или на хора по програма не се полагат? Май много искам хах

# 72
  • Мнения: 2 268
Е това е много хубаво. Долу горе чисто излизат около 510лв мисля, че. А тези 10 процента за държавни служители, ще имаме ли или на хора по програма не се полагат? Май много искам хах
504.39 нето, за държавен служител няма шанс по програмата не се полагат много неща като командировки, допълнително заплащане за инвънреден труд и др.

# 73
  • Мнения: 27
Някой има ли вече насочващо писмо? Simple Smile

# 74
  • Мнения: 245

Здравейте,
някой от Вас разбра ли каква ще бъде заплатата през 2019 г.?

Общи условия

Активация на акаунт