Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 33

  • 13 770
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 364
Реших да се подготвя и отидох на официалната страница. Значи не само от нас крадат, но и от Диде. Яко.
Да, много смешно  Laughing

# 706
  • Мнения: X
Пуснах тото Joy

# 707
  • Мнения: 9 374
Айде да почва епизодът вече, че не се трае. Да минава и някои хора да се успокояват, че ми дотегна от тях. Горката Диана, гледам са се пренесли под снимките й да пишат глупостите си. Grinning

Maлко бисери за загрявка: тая вечер щяло да бъде взривяващо, време било да почнат да се назовават нещата с истинските им имена, любовта на Марио издишала и никаква логика нямало Зорница да остава с него. Бля, бля, бля, това четене ми беше достатъчно за днес, мисля, че няма нужда. Joy

Глася виното, днес ще ми трябва. Grinning

# 708
  • София
  • Мнения: 9 558

Да ни събереш на по един коктейл когато спечелиш Wink

# 709
  • Мнения: 9 621
Аз ще ги чета само заради реакциите при разговора на Банков и Зорница, защото е ясен какъв ще е края му. Grinning

Дона, като спечелиш милионите да почерпиш Grinning

# 710
  • Мнения: X
Дадено! Ще почерпя
Ох, искам да им гледам сеираааа

# 711
  • Мнения: 9 374
Дадено! Ще почерпя
Ох, искам да им гледам сеираааа
Вземи си столче като Пенев и сядай на първи ред. Joy

# 712
  • Мнения: 3 269
Айде подготвям се и аз 🍺 Дано спи бебето, че да чуя нещо сега, а не чак по малките часове 😁

# 713
  • Мнения: 2 364
Aз като знам как се паля, не за друго, ами ме отвръщават груби и невъзпитани хора, ще разчитам на вас да вдигнете градуса на настроението.
Вчера беше много весело  Laughing

Дадено! Ще почерпя
Ох, искам да им гледам сеираааа
Вземи си столче като Пенев и сядай на първи ред. Joy
Joy Joy
Хаха, почна се  Joy

# 714
  • Мнения: X
Злати, много искам всеки път да е весело.

# 715
  • Мнения: 6 159
Айде по едно за отскок Hug


 Я не се стягайте ! Имаме си сезон 5 !
Като гледам т.нар. главни герои  хич ги няма ,а  вече половината от сезона мина -един  пие и скача на персонала , друг върти моп-а , а трети шепти  крещейки ... Мазови ги омазаха , Ина  е в глуха линия , излиза ,че нашите хора са  с водещата история и в този сезон .

# 716
  • Мнения: X
В някоя от следващите теми ще има  заглавна снимка само с Димитракис. Очаквам да не мрънкате....много Joy

Айде в 34та тема:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1070715&nomobile=1

# 717
  • Мнения: 3 269
Айде по едно за отскок Hug


 Я не се стягайте ! Имаме си сезон 5 !
Като гледам т.нар. главни герои  хич ги няма ,а  вече половината от сезона мина -един  пие и скача на персонала , друг върти моп-а , а трети шепти  крещейки ... Мазови ги омазаха , Ина  е в глуха линия , излиза ,че нашите хора са  с водещата история и в този сезон .
Водеща и развиваща се. Другите така ги развлачиха, че ми е трудно да разкажа какво става с тях. Примерно Банков след като жена му умря - фирка и минава сестрите, забележително просто.

Общи условия

Активация на акаунт