Абонаментни кутии в България - 9

  • 67 196
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета! Току що получих фулбокса и лично на мен много ми хареса Heart Exl

# 256
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Здравейте, момичета! Току що получих фулбокса и лично на мен много ми хареса Heart Exl

 Може ли снимка? То този месец  е специална и по-скъпа кутията , нали?

# 257
  • Мнения: 99
Листовката от кутията на Full box:

Скрит текст:

# 258
  • Мнения: X
От няколко месеца следя fullbox и мисля да си я поръчам, доста ми допадат продуктите Grinning 

# 259
  • Мнения: 2 026

Взех си фулбокса, със смесени чувства съм.

# 260
  • Мнения: 973
На мен ми хареса кутията , само гланца не е Моя цвят , личи че се стараят , а и да бъдем искрени - за 30 лева успяваме да пробваме едни по-скъпи марки и да решим дали да си купим пълноразмерни продукти.
В този смисъл съм ок напълно - даже ружа на Бенефит ще се ползва дълго..

# 261
  • Мнения: 171
А тоникът е просто уникален. Нощната маска също ми хареса. Като цяло всичко ми хареса, даже и гланца, но с него си се представям по скоро лятото на плажа. А в ружчето съм влюбена, точно като за мен, мирише доста силно което ми харесва. Другия месец да видим с какво ще ни изненадат.

# 262
  • Мнения: 1 613
Аз не съм много доволна от Фул бокса този месец. Лака, ружа и гланца не са мой цеят. Маската и почистващите продукти са ок. Имали са в пъти по-яки кутии Simple Smile
Ще видим мартенската Simple Smile

# 263
  • Мнения: 99
Скрит текст:
А тоникът е просто уникален. Нощната маска също ми хареса. Като цяло всичко ми хареса, даже и гланца, но с него си се представям по скоро лятото на плажа. А в ружчето съм влюбена, точно като за мен, мирише доста силно което ми харесва. Другия месец да видим с какво ще ни изненадат.

Точно ружа и аз много го харесах, точно като за моя цвят кожа е, почистващите продукти също. Забелязах, че изпращат различни цветове лакове и гланцове. Моят лак е светло розов и ще ми влезе в употреба, гланца също ми стои добре. 

# 264
  • Мнения: 88
Момичета искам да попитам тази кутия на FullBox специално издание ли е или редовно?

# 265
  • Мнения: 1 398
На цената на редовното е. По-скоро е по-тематична, с повод - за това и изпращането беше по-рано.
А специалните винаги са били на по-скъпи до сега.

# 266
  • Мнения: 302
Здравейте, нямам много опит с кутиите, бях си взела една от Кибрит преди време, сега поръчах една от Good Box, за да видя дали ще ми харесат.
Питането ми е за цената на Фулбокс, видях, че доста се харесват кутиите им, но като влязох в сайта им не видях редовната цена, т.к. няма наличности явно...

# 267
  • Мнения: 1 398
29 лв е редовната, 39 лв е двойната или специалната.
Да, бързо се изчерпват наличностите им.

# 268
  • Мнения: 2 026
От няколко дни ползвам продуктите от Фулбокса и съм очарована от двете почистващи (за пръв път да не ми люти, когато си чистя очите),а нощната маска прави лицето кадифено мекичко.

# 269
  • Мнения: 326
Кутия от the skin този месец

Общи условия

Активация на акаунт