Има ли жени които не изневеряват?

  • 33 252
  • 521
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 677
и тва е начина да отмъстиш ли?жалко за теб,ако наистина го мислиш...

# 166
  • Мнения: 1 120
и тва е начина да отмъстиш ли?жалко за теб,ако наистина го мислиш...
А според тебе какъв е начина? Не мислиш ли, че от това най-много боли?
Не казавм , че трябва да е веднага. може и след време да е...

# 167
  • Мнения: 677
ааааа..сега разбрах..значи ако някой го "боли" мен ще ме боли по-малко,така ли?
че и след време..и такатика си имаме..хи хи

# 168
  • Мнения: 490
Когато ти кажат,че ще го направят със всяка срещната понеже трябвало да се облекчи, но със мене не искал понеже нямал същите чувства ,но аз съм му давала всичко в леглото и му е било хубаво (преди) ти какво предлагаш да направя ,да си я зашия или да я изпратя в музей?

Не става въпрос за отмъщение , а да почувствам ,че и аз съм жива!

# 169
  • Мнения: 677
пухи пухи пухи пухи пухи пухи пухи пухи пухи пухи ...чакай сега..това което си замислила "изневяра" ли му казваш?!за мен това си естествено продължение на живота..така че..дори не би трябвало да имаш и угризения даже..успех!

# 170
  • Мнения: 260
Когато ти кажат,че ще го направят със всяка срещната понеже трябвало да се облекчи, но със мене не искал понеже нямал същите чувства ,но аз съм му давала всичко в леглото и му е било хубаво (преди) ти какво предлагаш да направя ,да си я зашия или да я изпратя в музей?

Не става въпрос за отмъщение , а да почувствам ,че и аз съм жива!
Можеш да му кажеш, че ще я ползваш да си правиш туршия, кандидати с чушки, краставици и други ще се намерят.  Joy
Как ще стане това с всяка срещната, като държи на чувствата, както ти е казал на тебе?
Държи или на чувствата, или на облекчаването? Не вярвам да има чувства към всяка срещната, а ако е само за облекчаването какъв е проблема щом му даваш всичко в леглото.
Май само се дразните и се изнервяте.  smile3514  smile3511  smile3515

# 171
  • Мнения: 490
Аз обясних ,че не искал с мен, понеже нямал същите чувства като преди, но явно можел със някоя случайно срещната понеже трябвало да се облекчи......
аз разбирам по-малко и от теб! newsm78

# 172
  • Мнения: 1 425
Аз обясних ,че не искал с мен, понеже нямал същите чувства като преди, но явно можел със някоя случайно срещната понеже трябвало да се облекчи......
аз разбирам по-малко и от теб! newsm78
Shocked

# 173
  • Мнения: 490
Аз обясних ,че не искал с мен, понеже нямал същите чувства като преди, но явно можел със някоя случайно срещната понеже трябвало да се облекчи......
аз разбирам по-малко и от теб! newsm78
Shocked


И аз така се пуля, но това е отговора ,който ми дава! Shocked Shocked

# 174
  • Мнения: 260
пухи пухи Струва ми се че жените които не изневеряват, ще намалеят с още една.  Joy

# 175
  • Мнения: 260
Ето тони тръгна с чушките, ама май обърка темата(врата) и отиде при някоя друга!  Joy

# 176
  • Мнения: 490
пухи пухи Струва ми се че жените които не изневеряват, ще намалеят с още една.  Joy


Правилно ти се струва, щото не мисля вече да съм толкова глупава,че да съм вярна на един мъж, айде марш от тук Crossing Arms

# 177
  • Мнения: 677
а сантасе?

# 178
  • Мнения: 490

пак обърка темата бе момче Sick

# 179
  • Мнения: 677
никога не бъркам..честна пионерска!само правя препратки и само по темата..

Общи условия

Активация на акаунт