Лидл 121 - Ноември

  • 130 748
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 815
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ще връщам детски момичешки апрески 22 номер, сиво и розово, и момичешко термо бельо розово 110/116, снощи ходихме до декатлон и така избухнахме,че.. Та ако някой  иска, а са свършили по магазините, във Варна са..

# 1 816
  • Мнения: 24
Момичета, другата седмица видях, че ще пускат възглавница за шиатсу масаж, та се чудя дали ще върши работа...

# 1 817
  • Мнения: 5 397
Имам шиацу с 4 въртящи се глави. Мн.приятен е масажът. На мен ми е трудно да намеря място за сядане с опора на врата(в моя дом), че оттам нататък да разположа възглавничката.

# 1 818
  • Мнения: X
Аз днес ще ходя пак в Лидл за мишката и ще взема още два щолена. Дано има и други интересни неща. И дано има мишки.

# 1 819
  • Мнения: 1 787
Някой има ли впечатление от електрическата грейка за крака? Зимата краката ми са винаги студени и се чудя от много време за такава грейка, а и цената ми изглежда добра.

# 1 820
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой има ли впечатление от електрическата грейка за крака? Зимата краката ми са винаги студени и се чудя от много време за такава грейка, а и цената ми изглежда добра.
Купувах за една приятелка преди 4 години,нямаха Лидл в нейният град, беше доволна, скоро не съм се интересувала дали още работи.

# 1 821
  • Мнения: 292
Някой за Варна може ли да каже дали има още детски кухни и
 къде ? Благодаря

Свършиха ли вече? На "Република" имаше много. Също и в Левски.

# 1 822
  • Мнения: 817
Да ви попитам (като един върл фен на печения слънчоглед) защо изчезна марката Circus, и тази новата Алесто или нещо подобно беше, друга ли е или просто е преименувано и с нова опаковка ?

# 1 823
  • Мнения: 2 032
Някъде в Пловдив има ли останал бебешки космонавт за момиче син със звездички 98 р-р?
В четвъртък още на обяд бяха останали само няколко бройки големи номера.

# 1 824
  • Мнения: 2 406
Аз днес ще ходя пак в Лидл за мишката и ще взема още два щолена. Дано има и други интересни неща. И дано има мишки.
Брей много желаещи имало за мишки. Аз взех 2 броя Trust от ТМ за 10 лева бройката и вече 2 години не са мръднали. Бяха намалени от 20 на 10 лева. От китайско пък имам цяла торба мишки работя си, но не ми харесват по дизайн. Даже и такъв https://www.gearbest.com/mice-keyboards/pp_009774955504.html дзвер имам но ръката не е вертикална както се рекламират. 20 долара се пробваха да им искат, но явно модата им мина. Та ще знам и тука да пускам оферти като излезе нещо на добри цени.

# 1 825
  • Мнения: 20 239
Да питам по запознатите, каква е разликата между клин и джегинс?

# 1 826
  • Мнения: 2 987
Ако някой се интересува, в Лидл Изток в София (сградата на Есте) има останали доста пакети от кафето Лаваца 1 кг за 17,89 лв. Срещу щанда с месата са, до коледните неща от Deluxe серията.

# 1 827
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Големи сте подстрекателки,днес взех щолен и от ликьора имитация на Бейлис,като приспа бебо ще ги пробвам.

# 1 828
  • Мнения: 22 867
Големи сте подстрекателки,днес взех щолен и от ликьора имитация на Бейлис,като приспа бебо ще ги пробвам.

oesi, страхотен комплекС са! Heart Eyes Понеже и двете обичам, хич не ми пречи да ги комбинирам! Само гледай да не прекалиш и да се приспиш и ти, че бебо може и да се събуди преди теб! Joy Това, щото алкохолът на мен ми действа приспиващо..... Mr. Green

# 1 829
  • София
  • Мнения: 11 754
............
Марчева, соленото масло за сладки ползваш ли или само за солени ястия?
Ще го ползвам за сладкишите, няма да добавям повече сол, то не е толкова солено, точно си е.

Общи условия

Активация на акаунт