Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 511
  • 768
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 670
Санемси не беше разочарована, само не беше впечатлена. Може и да няма база за сравение ама като гледам мечтите и са големи...  Sweat Smile Пък и за 183 см. височина  46 номер обувки си е тамън нищо в повече, нищо по-малко.

Боже, какво правя, а се възмущавах на рускините тогава, що не си гледат филма нормално!  Misc Gun

# 646
  • Мнения: 8 098
Санемси не беше разочарована, само не беше впечатлена. Може и да няма база за сравение ама като гледам мечтите и са големи...  Sweat Smile

# 647
  • София
  • Мнения: 971
Санемси не беше разочарована, само не беше впечатлена. Може и да няма база за сравение ама като гледам мечтите и са големи...  Sweat Smile

Ами да ... ама ако имаше база за сравнение, можеше пък да е впечатлена ... Thinking

# 648
  • Мнения: 670
Санемси не беше разочарована, само не беше впечатлена. Може и да няма база за сравение ама като гледам мечтите и са големи...  Sweat Smile



Алекс Направо ме затапи!  Под бюрото съм от смях!

# 649
  • Мнения: 8 098
А, аз съм така...😎

# 650
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540
Може да му е било студено...

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 16:31 от Linda.

# 651
  • Мнения: 670
В последно време феновете са много изобретателни. То не, че няма и материал!


https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/l/t1.0-9/46033875_3079282 … 9&oe=5C3D1FE5

# 652
  • Под звездите
  • Мнения: 905
Честит ден на добротата, добри момичета!
Обичам стиховете на Петя Дубарова и още когато прочетох за днешния ден се сетих за тези й стихове! Благодаря на Славена за това, че ни съвпаднаха мислите! Много е мило!

Ръката, за която мислим, според мен е на Джан! Пръстите му са дълги и изящни. Забелязах ги в "Пълнолуние"-то когато свири на пиано! Рядко се срещат мъже с такива красиви ръце! То, кое ли не е красиво в Джан....
Не знам кой в кого е влюбен, но сериалът ме вълнува и то много, Демет и Джан Яман играят/според мен/ много добре! Усещам тръпката, страстта/когато трябва/, има погледи, от които ми се подкосяват краката и ми треперят ръцете и т.н...... Ако Елиф е причината Дж.Яман да е спокоен /като един нормален здрав мъж/ и да се отдава така на образа на Дж.Дивит, то аз ще я обичам много!!!
Аз съм водолей и най-важните чувства за мен са чувството за независимост и приятелството! Дори казват за нас, че Приятелството е по-важното чувство от Любовта! Не искам никой да се меси във вземането на решенията ми, особено за хората около мен, както и не се вълнувам от това на другите! Щом умен, кадърен, амбициозен, успешен, млад Мъж като Дж.Яман е решил коя ще бъде до него, Коя съм аз да оспорвам решението му и какви претенции мога да имам? /От къдя на къдя-както се казва/.Това не ме вълнува изобщо! Искам просто да го гледам в смислени главни роли в рейтингови сериали и филми дълго, дълго, дълго, дъл................................



 newsm10 newsm10 newsm10 На сто процента споделям мнението ти.
А клавиатурите можем да си чешем, обсъждайки сериала. Мисля, че наистина има моменти, които заслужават вниманието ни.

# 653
# 654
  • Мнения: 368
Здравейте!
Днес бях на едни профилактични прегледи и това ми даде възможност да се поровя из профилите на нашите птички.
Определено не си харесват нищо след рекламата на ДЕСА. Това, което ми направи впечатление най-вече, че Демет не харесва вече нещата нито на менджърите, нито на майката на Джан. Епизода, който гледахме в събота беше заснет ден преди р.д. Ще гледаме новият епизод как ще е. Дано лични отношения не повлияят на работата им.

# 655
  • Мнения: 670
Здравейте!
Днес бях на едни профилактични прегледи и това ми даде възможност да се поровя из профилите на нашите птички.
Определено не си харесват нищо след рекламата на ДЕСА. Това, което ми направи впечатление най-вече, че Демет не харесва вече нещата нито на менджърите, нито на майката на Джан. Епизода, който гледахме в събота беше заснет ден преди р.д. Ще гледаме новият епизод как ще е. Дано лични отношения не повлияят на работата им.

Честно казано не ми се вярва двамата да са скарана. И то най-вече по въпроса с Елиф. Може да са приятели, колеги,  да се разбират добре, но едва ли Демет ще си позволи да коментира връзката му до степен да си развалят отношенията /тя няма това право в качеството си на никаква/. Отделно в Инстаграм Демет беше тагната, че присъства на рожденния ден. Дори и да я е нямало, тъй като в социалните мрежи могат да лъжат както си искат, защо ако са скарани някой ще си позволи да я обяви, че е там.

# 656
  • Мнения: 8 098
От офиса







Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 18:02 от alex_94

# 657
  • Мнения: 12 001
Като гледам снимките от офиса на Джан Яман май не е излязъл от образа на Джан  Дивит или това е новия му имидж...а може да е прескочил между снимките...Но друго ми прави впечатление, че косата доста е поранснала, може ли в следващи епизоди да го видим леко разрошен, гушнал Санем в легло с разбъркани чаршафи и то не защото са се били с възглавници, ами да кажем, че са сваляли хавлии и...Нещо в стил „ да падат дрехи и задръжки”...Интересно при кого ше паднат първи?

# 658
  • Мнения: 773
Здравейте на всички неуморни птичета!
Наминах уж набързо - четох ви 4 страници
😂🤣😂
Чести ден на Добротата и от мен! Дано всички хора сме малко повече добри и по-малко злобни и завистливи! ❤

Гледам правили сте подробни дисекции на всякакви снимки и писания по социалните мрежи за живота на нашия любимец. Няма да коментирам, за да не повторя някоя от вас. Времето ще покаже кой с кого и кое е истина...
Страхотни сте, както винаги, с новините, снимките, задълбочените коментари и ви благодаря за това 🤗😗🤗 Да ни е все така пълно и чуруликащо гнезденцето.

Само да кажа какво забелязах, а спецовете да потвърдят или да ме оборят: Колегата на Джан от кантората и кучето, не са ли в 12-ти епизод в парка, когато ядоха захарен памук? 🤔

# 659
  • Мнения: 8 098


Рускините пишат, че Джан е толкова променен за времето между двата сериала, че все едно, не е един и същи човек на снимките🤔.

Общи условия

Активация на акаунт