Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 494
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 831
Петенце , вярвам ,че ще се справиш с проблема си.Не искам да вярвам ,че се предаваш.Както каза тук една съфорумка ти си адски позитивна ,не знам какво се е случило за да се скърши така. Но съм сигурна ,че ще се справиш

Аз искам да попитам за прословутия ПЕЛИКАН? Grinning Сложих го отгоре котлоните ,обаче от парата като готвих ,се  стопи листа ,рамката ,която се очертава с черно се разчете ..Да си слагам ли друг пеликан?Дали ще има същата сила ,след като преживя това Grinning

# 151
  • Мнения: 4 770
Не сте ме разбрали правилно. Не казвам, че е обидно да ходиш на психолог, а да те пращат там заради физически проблем. Много ясно и недвусмислено съм обяснила кое е обидно. Не мисля, че има нужда от още обяснения.
Поздрави и всичко добро на тези, които ме подкрепят истински. Те си личат по всичко и з

# 152
  • Мнения: 15 619
Петенце,  тук и най-острите коментари са все с огромно желание да бъдат от помощ. Убедена съм, че го знаеш.
Чета всичко. Не пиша, защото на този етап, имам предвид твоите постинги, не намирам с какво да съм полезна.
Въпреки че знам, че не се помага на оня, който не ти приема ръката, ако ще и шибалка да има в нея, защото виждаш, че той от това има нужда /например/, съм го правила. Залудо е било винаги.
Имаше много коментари за теб, различни с насочеността си и опитите да бъдат полезни момичетата. Твоите постинги са само, че си много зле, по-зле ще ставаш и нищо не може да се направи. Ти слушаш само себе си в момента и болките си, нищо друго, ничий друг гласец.
Пожелавам ти да я намериш в себе си тая искрица, която чудеса сътворява с устрема си и убедеността да вървиш напред. Защото, момиче, път назад няма, а смисъл да се стои на едно място също липсва. Колкото пъти съм намирала тая искрица у себе си, толкова и никога, никой не е бил в състояние да ме спре.
И защото чудесата, това сме ние, хората. Всеки носи чудото. Ти също.


П.П. И нещо много важно.
Надявам се, ще ни простиш нетърпението нещо хубаво да ти се случи и да го прочетем в постинга ти. /Оттам идва пришпорването, което на теб ти се вижда обидно./ То е същото като твоето - малко инатесто, нетърпеливо и сега, веднага, веднага. Всички сме човеци, не го забравяйте.

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 16:43 от luna

# 153
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Цитат на: Петенце Цветенце link=topic=1073648.msg37767812#msg37767812 date=1t543240570
Не сте ме разбрали правилно. Не казвам, че е обидно да ходиш на психолог, а да те пращат там заради физически проблем. Много ясно и недвусмислено съм обяснила кое е обидно. Не мисля, че има нужда от още обяснения.
Поздрави и всичко добро на тези, които ме подкрепят истински. Те си личат по всичко и з
Но ти не отиваш дори на специалист. Не си сеобадила на социалните,на кмета и на не знам колко още възможни номера, които могат да ти помогнат. Искаш помощ,но когато получаваш съвети,не са ти по вкуса. Какво искаш точно?! Не ми отговаряй! Отговори на себе си и направи нещо.

# 154
  • Мнения: 5 459
Моля, Ви! Няма нужда да нападаме Петето. Личи си, че е адски уплашена, а на "Страха -очите са големи"!
Съдя по себе си. Ревах ви за шефката. Вече се замислям дали да не се оплача за психичен тормоз, но разбрах, че от години с всички се държи така и никой не реагира, защото в малкия град безработицата е голяма. Ами като няма кой да ме подкрепи и аз нямам избор.  Цялата ни държава е такава.
Но при Петето нещата са по-зле. Аз имам цялата подкрепа на близките си и пак вия...а тя......
Петенце, моля се за Чудо, мила. Дано се случи...

# 155
  • Мнения: 56
От години чета тази тема и не пиша.Била ми е много полезна , видяла съм за себе си много позитиви, намерила съм си  моите неща и безкрайно благодаря... В момента виждам  човек в беда. И виждам хора - хора , които помагат , всеки с каквото може. Дори раздрусването е помощ.Но... Бог дава... ноооо в кошара не вкарва.Това е моето мнение, ако не си помогнем сами, няма кой .Бог и Ти самата да си с Теб Петенце!

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 21:59 от Поли Моли

# 156
  • Мнения: X
Някой е объркал темата Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз продължавам да се моля в 20:00ч. за Петинка. Надявам се да не съм сама Flowers Hibiscus . Изпращам ѝ цялата положителна енергия и се моля редовно за нея.
Пожелавам на всички съфорумки с проблеми, да се справят и да намерят правилните решения Simple Smile

# 157
  • София
  • Мнения: 1 244
За Крион - попаднах на темата отпреди години и я изчетох с огромен хъс (но тя е твърде синтезирана, ако нямаш представа за какво иде реч). Предвид, че и тук съм от години, не ми стана ясно как съм изпуснала, вероятно не ми е била за времето и съзнанието тогава Grin Но, така е, растем. Та самата тема е мега зареждаща и смислена, което пък ме накара да търся книгите.

Още съм в началото на 7-ма книга, някъде се препоръчваше специален ред на четене и тази да е първата (то именно в нейния предговор се препоръчва де, но преди това онлайн го прочетох). И се случва нещо странно: дотук за мен няма много новости, а и да не кажа, че малко ме дразни тази стилистика в стил "звездите говорят, ние ви мислим доброто". Това от една страна, от друга - имам нужда през няколко страници да спирам, да осъзнавам, да чувствам и осмислям. Малко е странно, а и може да съм се самосугестирала, че съм се въвлекла в нещо специално Grin

Лошото е, че в последните дни развих навика да си говоря в множествено число. Доброто е, че май върши работа. Като кажа "Дух, помощ, имаме нужда от концентрация, помогни ни за *това*" и ми тръгва по-леко, хаха. Може би, защото си правя плацебо, може би защото ми е забавно и вдигам вибрациите = по-лесно решавам въпроса. Може и да си комуникирам с някого, знам ли вече, хах. (една вметка отдолу*)

Също така ми се случи поредна синхроничност - тези вдъхновяващи съвпадения, дето след като се случат и си помислиш, че става нещо специално, после се чудиш: окей, какво точно става тук, някой ще ми каже ли Simple Smile Говори се много за "семейството", за специалността на планетата Земя, за общата, променяща, енергия... и друг такъв булш.. (не съм израстнала уж още толкова). И в същите тези дни, точно същите тези, аз решавам, че поради графикова невъзможност да си ходя при моите инструктури по йога, започвам да ходя при една непозната за мен. Всяка практика ни завършва с медитация за Земя-та. И това щях да кръстя булш.., ако не се бяха събрали двете в един и същи момент.

Но още ми е трудно да осъзная, че съм клетка от организма (толкова нищожна) или че мога да допринеса нещо за глобуса (колко самонадеяно величествено същество да съм?)

Та така, това ми е първоначалната среща с Крион, която още трае.

* Скоро гледах "Нулевата теорема" на Тери Гилиъм. Доста спорен филм, мен лично ме прати в стената с триста. Започвайки темата за Крион беше неизбежно да се сетя как главният герой си говори в множествено число. Има доста пластове този филм и е леко психаделичен, така че не го приемайте непременно за препоръка.

# 158
  • София
  • Мнения: 1 244
Здравейте и от мен, в новата тема! Бих искала да попитам, знае ли някой, техника при необходимост от избор и вземане на правилно решение. Не знам как да постъпя в определена ситуация и имам нужда от помощ. Лошото е,че не усещам интуитивно нищо и вътрешния ми глас е заглушен...

Нарочно отделно, че горният ми се получи дълъг: Защо трябва да взимаш решение, ако пред теб дори няма такова/такива ("не знам как да постъпя", а не "така ли да постъпя или иначе")? Виждам, че вярваш на интуицията си, което е върхът, защото по мое мнение тя подсказва правилните решения. Когато им дойде времето, обаче. Ако нищо не ти натежава в никоя посока, може би просто е рано. Като да искаш преждевременно да слезеш на гарата, докато влакът е в движение и още не я е стигнал. Или да се опитваш да прозреш точно до какъв кръстопът ще стигнеш. Случвало ми се е, има моменти, които просто не са за решения. Моят съвет е - изчакай. В такива случаи (когато предугаждаш, че нещо трябва да се промени, но не знаеш какво) често решенията идват сами. Или просто ти хрумват и значи им е дошло времето - тогава идва ред на колебанието правилно ли е, сега ли точно да се случи? Но имаш някакво поне решение и избор, върху които да разсъждаваш/чувстваш.

# 159
  • Мнения: 5 459
phil, може ли с няколко думи да кажеш за какво иде реч в този Креон. Нищо не ми говори. Защото като написах в интернет ми излязоха някакви таблетки за панкреаса...

# 160
  • София
  • Мнения: 1 244
phil, може ли с няколко думи да кажеш за какво иде реч в този Креон. Нищо не ми говори. Защото като написах в интернет ми излязоха някакви таблетки за панкреаса...

Хахах, не, ето от тук стартирах аз: http://www.bg-mamma.com/?topic=461284
Крион, не Креон. Има една-две опции за книги за сваляне в Спирала-та, останах с впечатление, че няма значение откъде подхващаш, но все пак.
Останалите са тук: http://boon.ucoz.com/board/
ВНИМАВАЙТЕ, сайтът е пълен с реклами и често не отваря линковете, освен ако не са с десен бутон Open Tab/New Window. Ако ви се отвори реклама паралелно, просто я затворете, независимо какво "печелите".
На 7 книга, Писма от дома, съм си създала уърдовски файл с подходящи параметри за телефон, ако искате ми пишете на лични да ви пратя. Аз така си го чета, че хартиите са изчерпани по книжарниците.

# 161
  • Мнения: 118
phil, би ли пратила файл с книгата, защото в спиралата повечето са свалени, а в линка, който си дала няма 7 ма книга.

# 162
  • Мнения: 738
И аз проявявам интерес към книгите за Крион. Има седма книга там, но са по глави и са безбройни. А иначе потърсих доста из нета, не намерих..
phil, ако прецениш, че иска да ги споделиш с повече хора, може би е по-удобно да ги качиш някъде Simple Smile

# 163
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Phil, темата за крион е в лек застой. Започнах да чета и ми се вижда много интересно. Аз все пак се записах, но не виждам къде е публикувана? В Алтернативна медицина,или другаде?

# 164
  • Мнения: 1 878
Момичета искам да ви питам нещо.Когато желаеш нещо ,представиш си го ,забравиш го и после не ви ли се случва да се сбъдне????Смисъл не се ли получава при вас? Бтв Крион ми звучи интересно.Thinking смятам да го погледна

Общи условия

Активация на акаунт