Нужда от помощ

  • 5 789
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 7
Здравейте на всички.🙂
Видях темите в този раздел и реших да се регистрирам.
Предисторията на моя проблем произтича още от годините ми в гимназията. Всички ми се подиграваха заради това, че явно растях по-бързо от останалите и в 8 клас вече имах окосмение по лицето и гърдите. А това буквално ме смазваше и убиваше в рамките на 5 години. Така в 12 клас дори не смеех, а и не можех да заговоря момиче. Естествено имало е момичета, които да си харесвам, но никога не съм излагал своите чувства заради страха, че ще бъда отхвърлен.
След завършването на училище с течение на годините тази рана започна да зараства. Успях да преодолея страха си и за пръв път изразих чувства към някакво момиче, но за съжаление се получи точно това, от което се опасявах. Бях отхвърлен, макар че бях доста упорит и се опитвах 2 години да стигна до някаква щастлива развръзка. Момичето ми каза, че съм бил много симпатичен и много ме е ценяла като човек, но не съм я привличал сексуално. В това време бях изпаднал в психологическа дупка, приятели обаче успяха да ме убедят, че това, че съм получил такова отношение от едно момиче, не значи, че всички ще се отнесат по такъв начин с мен. Така опитах с второ момиче, но пак бях отхвърлен. А онзи ден стана и третото отрязване и отново чух втръсналата ми вече фраза “това (по адрес на един букет с цветя) е много мило, но не мога да ти отговоря на чувствата”.
Повечето приятели ми казват “гледай напред”, но кой може да се постави на моето място, след като всеки реално някога е бил харесван, а аз никога за 30-те си години не съм получавал подобно нещо. А какво ли не пробвах - подаръци, жестове, помощ в работата (някои от момичетата ми бяха колежки). И на църква ходих да се моля, но за съжаление нищичко не се промени.
Така че в момента на фона на цялото отчаяние, което ме е обсебило, виждам някаква възможност за помощ от ясновидки, екстрасенси и т.н. Не съм запознат много-много с тази сфера, но видях, че има доста мнения по подобни теми тук. Затова ще съм много благодарен, ако някой успее да ми помогне по въпроса.

# 1
  • Мнения: 11 370
Хей, ти наистина си безкрайно смел! На малцина мъже им стиска да направят предложение/признание без да са напълно сигурни, че няма да бъдат отрязани.

Сега защо се получава така:
Вероятно въобще не преценяваш правилно кои момичета са за теб. Харесваш и атакуваш. Така въобще не става!

Също така ... има нещо толкова неуверено и детско в теб, че убиваш всичко сексуално ... да ме прощаваш, че го пиша.

Правил ли си някога секс? Няма значение дали е било платено или не - правил ли си?

# 2
  • Мнения: 1 376
Аз лично бих приела много странно ако почти непознат мъж почне изведнъж да ми помага, да ми подарява цветя и т.н. Почти всяка жена би се отдръпнала, защото подобно поведение говори за  психическа нестабилност и плаши. Защоопиташ да се държиш с жените нормално и като с равни. Прекалената смелост действа само при свалките за една нощ и тя се изразява в друго.
Явно си доста неопитен като цяло в отношенията си с хората и действаш неадекватно. Поработи над това. Врачки и баячки не ти трябват.

# 3
  • Мнения: 7
Благодаря за милите отговори.🤭 Ще можете ли все пак да дадете някакви конкретни отговори на въпроса, който съм поставил, а именно има ли хора, които според Вас помагат за “случването” на любовта, вместо да се пускате в чертаенето на психологически портрети на мойта скромна особа. 🙂

# 4
  • Мнения: 620
Всичко зависи от това, което си склонен да опиташ. Има някой неща, които могат да помогнат, но дали си склонен да опиташ си е твое решение.

# 5
  • Мнения: 11 370
Добре де, умен мъж си - какво очакваш? Че има магьосница, която ще те превърне в мачо, неустоим за жените?

Това не е американски филм! Всяка нарекла себе си "гледачка" ще ти обещае чудеса, ще ти направи амулет, ще ти направи магия ... но реално ще се простиш с едно количество пари и пак ще си сам.

Моя съвсем добронамерен съвет е да потърсиш по-реална помощ. Вероятно имаш поведенчески проблем, не знаеш как да се държиш, не подбираш правилно партньорите, не приемаш правилно сигналите, не умееш да сваляш.

Върви на констилации свързани с любовта и самочувствието, върви на регресия и виж дали няма да намериш проблема назад, потърси и посещавай за известно време психотерапевт /не си луд, просто не знаеш кой точно си и как да се държиш/, влез в сайт за запознанства като елмаз и си пиши с момичетата без да искаш среща - за да се научиш да контактуваш с жена, как да си забавен и интересен, как да привлечеш вниманието, как да разпалваш сексуалността, как да контактуваш с жени, малко да се поотракаш. Съвсем сериозно те съветвам да предприемеш някакви безопасни стъпки и да си правил/да правиш секс - определено поведението ти ще се промени. Ей такива неща! Грешиш някъде и страдаш самотен. За 30 години трябва вече да си се научил да се сближаваш, да разбираш дали си желан и да не се хабиш ... разбираш ли? Магьосница няма да е решението на проблема ти.

Но ако очакваш, че ти няма и грам да се напънеш да се промениш, а някой ще ти достави  НЯКАК жена, която да те обича ... няма да стане!

# 6
  • Мнения: 7
Добре де, умен мъж си - какво очакваш? Че има магьосница, която ще те превърне в мачо, неустоим за жените?

Това не е американски филм! Всяка нарекла себе си "гледачка" ще ти обещае чудеса, ще ти направи амулет, ще ти направи магия ... но реално ще се простиш с едно количество пари и пак ще си сам.

Моя съвсем добронамерен съвет е да потърсиш по-реална помощ. Вероятно имаш поведенчески проблем, не знаеш как да се държиш, не подбираш правилно партньорите, не приемаш правилно сигналите, не умееш да сваляш.

Върви на констилации свързани с любовта и самочувствието, върви на регресия и виж дали няма да намериш проблема назад, потърси и посещавай за известно време психотерапевт /не си луд, просто не знаеш кой точно си и как да се държиш/, влез в сайт за запознанства като елмаз и си пиши с момичетата без да искаш среща - за да се научиш да контактуваш с жена, как да си забавен и интересен, как да привлечеш вниманието, как да разпалваш сексуалността, как да контактуваш с жени, малко да се поотракаш. Съвсем сериозно те съветвам да предприемеш някакви безопасни стъпки и да си правил/да правиш секс - определено поведението ти ще се промени. Ей такива неща! Грешиш някъде и страдаш самотен. За 30 години трябва вече да си се научил да се сближаваш, да разбираш дали си желан и да не се хабиш ... разбираш ли? Магьосница няма да е решението на проблема ти.

Но ако очакваш, че ти няма и грам да се напънеш да се промениш, а някой ще ти достави  НЯКАК жена, която да те обича ... няма да стане!

Не желая да се впускам в тема, която е извън поставения въпрос, но ако сте прочели внимателно първия пост, особено началото му ще видите каква е причината за някои от чертите ми. Въпреки че не пожелавам на никого децата му да имат такива съученици, то все пак аз намерих сили да им простя след години. А относно другото не мога да открия някаква вина в себе си. Какво лошо има в това да даваш всичко от себе си за определен човек, само за да видиш усмивката в лицето му. Някои може да възприемат това за остаряло, но за мен не е. Така правих всякакви неща за едно момиче (от това да й подаря златна гривна до да направя графит в един от столичните паркове, на който да пише, че я обичам), само и само да я зарадвам и да се почувства специална и принцеса - какво лошо има в това??? Тя обаче предпочете най-големия олигофрен, който познавам (буквално човек, който не може да си напише името без правописна грешка, също и наркоман). След 3-4 месеца обаче въпросният обаче я изрита като мръсно коте (има някаква справедливост все пак 🙂🙂🙂).
Така че всяка монета си има две страни - както Вие виждате неадекватно поведение от моя страна, така аз виждам пренебрежение спрямо и недооценяване на усилията ми.

# 7
  • Мнения: 1 376
Авторе, и всичкото злато да й купиш, и всички стени да изрисуваш, няма ли привличане нищо не става. И докато говориш с такава злоба към другите, също няма да стане. Наркоман, прост - имало е нещо в него, което тя е харесала и което не е намерила в теб. Такъв е живота и никоя врачка не може да го промени.

# 8
  • Мнения: 620
Абе Дорис, аз говоря на човека, на теб мнението ти за нещата ми е известно. Съвсем по м/у другото - ИМА подобри рунически формули точно от типа, който ти каза - МАЧО. Както има и женски подобни. Ако изобщо пусна нещо такова няма да е в женски вариант Stuck Out Tongue. И причината е, че жените са доста по-склонни да злоупотребяват с подобни "дарове" от мъжете.

Ppm88: Ще ти пиша после на ЛС да те питам някой неща, които може да са важни. Провери дали ти е разрешено да получаваш ЛС.

Еос: Не знам колко от жените си дават сметка доколко излъчването на мъжа в различни етапи от живота му определя коя ще се навие да легне с него и коя не. И коя в един момент е била съгласна а в следващия вече не е уж без причина.

# 9
  • Мнения: 11 370
Хм, първото което искам да отбележа - никой не те напада и критикува. Защо го даваш отбранително. В крайна сметка това е форум - нещо като шведска маса. Ти пишеш проблем, всеки го пречува през собствения си светоглед, опит, манталитет и ти дава своето мнение. Ти поглеждаш отстрани - премерваш, поопипваш, питаш се има ли резон в казаното и ако решиш пробваш или отхвърляш и забравяш.

Пишеш, че са ти се подигравали като дете. Ами на много хора в детството са скапали самочувствието. Пишеш, че си простил. Да ти кажа - не си. Факта, че смяташ, че това ти е проблема и ти влияе в зрелия живот, че се самосъжаляваш за това означава, че трябва да продължиш да се отърваш от това. Знаеш ли, реално не децата са те комплексирали, а те са намерили, че там "ти е мекото място". Децата натискат там, където виждат, че боли. Та ти си момче бе! И много космат да си и ранно космат да си - какво толкова има за комплексиране? Значи имаш силни мъжки хормони! И маймун да ти викат това си е природна даденост - като да си нисък или висок. В краса на дъщеря ми има много космато момиче - ама много. По цялото тяло и по лицето. Няма да повярваш, но е най-харесваното момиче в класа - хубавицата. Прави си коламаски от много малка. Давам ти пример за човек с твоя проблем пък видиш ли хич и не позволява това да му е проблем.

Споменаваш думата ВИНА. Каква вина да му се невиди! Нямаш вина, а проблем. Все едно аз да ти кажа - човече имаш нужда от логопед - имаш говорен дефект и за това хората не те разбират точно какво казваш, а ти да ми отговориш "Какво лошо има да пея на жените сонети и да им редя сладки приказки?". Разбираш ли?

Добре, според теб до 30 години да си нямал стабилна връзка и да се чувстваш все отхвърлен не смяташ ли, че имаш проблем? Смяташ ли, че това е лош късмет и гадни жени, които не разбират нежната ти романтична душа? Като се замисля явно смяташ, че ти си си ок и просто имаш НЕЩО, ЕНЕРГИЯ, КАРМА която отблъсква любовта.

А и относно правенето на разни неща за някое момиче - всяка е имало някой, който е правил невероятни неща за нея и е харчил луди пари ... това няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ако не го харесваш. С такива жестове и романтични прояви извън розовите романчета няма как да спечелиш човек, който не те харесва. На мен ми бе дразнещо и ме притесняваше това "ухажване". Също и на мен ми направи грозно впечатление как се изказа за друг човек /който явно все пак са предпочели пред теб и дори след него не са се завърнали при теб/ и как злорадвстваш, че на момичето което уж си обичал и искал да радваш не му се е получила връзката и е била изритана!

 

# 10
  • Мнения: 7
Хм, първото което искам да отбележа - никой не те напада и критикува. Защо го даваш отбранително. В крайна сметка това е форум - нещо като шведска маса. Ти пишеш проблем, всеки го пречува през собствения си светоглед, опит, манталитет и ти дава своето мнение. Ти поглеждаш отстрани - премерваш, поопипваш, питаш се има ли резон в казаното и ако решиш пробваш или отхвърляш и забравяш.

Пишеш, че са ти се подигравали като дете. Ами на много хора в детството са скапали самочувствието. Пишеш, че си простил. Да ти кажа - не си. Факта, че смяташ, че това ти е проблема и ти влияе в зрелия живот, че се самосъжаляваш за това означава, че трябва да продължиш да се отърваш от това. Знаеш ли, реално не децата са те комплексирали, а те са намерили, че там "ти е мекото място". Децата натискат там, където виждат, че боли. Та ти си момче бе! И много космат да си и ранно космат да си - какво толкова има за комплексиране? Значи имаш силни мъжки хормони! И маймун да ти викат това си е природна даденост - като да си нисък или висок. В краса на дъщеря ми има много космато момиче - ама много. По цялото тяло и по лицето. Няма да повярваш, но е най-харесваното момиче в класа - хубавицата. Прави си коламаски от много малка. Давам ти пример за човек с твоя проблем пък видиш ли хич и не позволява това да му е проблем.

Споменаваш думата ВИНА. Каква вина да му се невиди! Нямаш вина, а проблем. Все едно аз да ти кажа - човече имаш нужда от логопед - имаш говорен дефект и за това хората не те разбират точно какво казваш, а ти да ми отговориш "Какво лошо има да пея на жените сонети и да им редя сладки приказки?". Разбираш ли?

Добре, според теб до 30 години да си нямал стабилна връзка и да се чувстваш все отхвърлен не смяташ ли, че имаш проблем? Смяташ ли, че това е лош късмет и гадни жени, които не разбират нежната ти романтична душа? Като се замисля явно смяташ, че ти си си ок и просто имаш НЕЩО, ЕНЕРГИЯ, КАРМА която отблъсква любовта.

А и относно правенето на разни неща за някое момиче - всяка е имало някой, който е правил невероятни неща за нея и е харчил луди пари ... това няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ако не го харесваш. С такива жестове и романтични прояви извън розовите романчета няма как да спечелиш човек, който не те харесва. На мен ми бе дразнещо и ме притесняваше това "ухажване". Също и на мен ми направи грозно впечатление как се изказа за друг човек /който явно все пак са предпочели пред теб и дори след него не са се завърнали при теб/ и как злорадвстваш, че на момичето което уж си обичал и искал да радваш не му се е получила връзката и е била изритана!

 

След като си направил всичко перфектно, без грешка, и нищо не се е получило не един, не два, а цели три пъти, то за мен това вече е лош късмет, карма, прокоба, както искате го наречете. А иначе съвсем друг въпрос е, че повечето хора не оценяват нещата, които се правят за тях.
И да, аз не съм мухльо, който да иска да поддържа приятелски отношения с човек, който не ме е оценил, а за моя сметка е предпочел някакъв, който не може да стъпи на малкия ми пръст като интелект, като отношение и дори като външен вид. Или момичето ще е с мен, или ауф видерзеен. Може да го наричаш злорадство, но това, което написах, че все пак има някаква справедливост, че тя е била изритана, е нормална човешка реакция на поругани чувства.

# 11
  • Мнения: 154
Нито е карма, нито прокоба. По-добре си намери добър психолог.

# 12
  • Мнения: 11 370
Че е нормално злорадството - нормално е. Всеки би се позарадвал.

Добре, казваш че си направил всичко перфектно, и пак не се получава. Няколко пъти те насочвам натам - а как прецени, че момичето ще откликне? Сигналите, че има смисъл да се хабиш със свалка, разбираш ли? Според мен там ти липсва умението да ги разпознаваш.

Звучиш /пак казвам тук инфото е оскъдно / сякаш ти имаш план - представа как трябва да са перфектните неща. А то няма правилен и неправилен начин. Няма калъп, в който да се впишеш. Една жена сваляш с цветя, романтика и тем подобни, а друга защото си брутално циничен и нахакан.

Ето да не кажеш, че само те нападам и грам не те разбирам ти изпращам едни музики - те зареждат човек с нужната енергия. Пращам ти тези за любовта - започваш да трептиш на тази вълна и я привличаш в живота си - https://www.youtube.com/watch?v=wma7XWjcHdI&feature=youtu.be … i7QzBHVNEn342ykBA

и

https://www.youtube.com/watch?v=8k6bF1pkmMw&feature=youtu.be … 4KzzT5ly0Bf0FIEmc

не е нужно НЯКОЙ нещо да прави можеш и сам да си помогнеш

https://lamqta.com/ot-jivota/magiq-za-privlichane-na-lubov-v-jivota
https://www.edna.bg/svobodno-vreme/dreven-ritual-s-kojto-shte-pr … hivota-si-4644832

Почети за формиране на събитията и врявам, че пак ще подейства и ще намериш любов.

Но пак те съветвам - порови в себе си, виж къде е трънчето, извади го завинаги и бъди наистина щастлив. В противен случай и любов да срещнеш - пак ще имаш проблеми- ще си неуверен в половинката, ще си мнителен, ще си ревнив. Малцина хора успяват сами да се справят с проблемите си - потърси помощ. Върви на констелации.

Също така макар да съм много добронамерена и да искам да ти помогна ми е много трудно с теб! Каквото и да ти се каже ти все едно и също повтаряш! Сякаш е много важно да си безгрешен и да нямаш грам вина! /сигурно си зодия лъв  Laughing/ Сякаш е много важно да не си признаеш, че имаш проблем! В момента в който осъзнаеш и приемеш, че нещо трябва да промениш ще се случи чудото.



# 13
  • Мнения: 154
Но пак те съветвам - порови в себе си, виж къде е трънчето, извади го завинаги и бъди наистина щастлив. В противен случай и любов да срещнеш - пак ще имаш проблеми- ще си неуверен в половинката, ще си мнителен, ще си ревнив. Малцина хора успяват сами да се справят с проблемите си - потърси помощ. Върви на констелации.

 Каквото и да ти се каже ти все едно и също повтаряш! Сякаш е много важно да си безгрешен и да нямаш грам вина! /сигурно си зодия лъв  Laughing/ Сякаш е много важно да не си признаеш, че имаш проблем! В момента в който осъзнаеш и приемеш, че нещо трябва да промениш ще се случи чудото.

Точно в горните думи се крие разковничето, ако можеш да го проумееш - търси си добър психолог.

# 14
  • Мнения: 7
Че е нормално злорадството - нормално е. Всеки би се позарадвал.

Добре, казваш че си направил всичко перфектно, и пак не се получава. Няколко пъти те насочвам натам - а как прецени, че момичето ще откликне? Сигналите, че има смисъл да се хабиш със свалка, разбираш ли? Според мен там ти липсва умението да ги разпознаваш.

Звучиш /пак казвам тук инфото е оскъдно / сякаш ти имаш план - представа как трябва да са перфектните неща. А то няма правилен и неправилен начин. Няма калъп, в който да се впишеш. Една жена сваляш с цветя, романтика и тем подобни, а друга защото си брутално циничен и нахакан.

Ето да не кажеш, че само те нападам и грам не те разбирам ти изпращам едни музики - те зареждат човек с нужната енергия. Пращам ти тези за любовта - започваш да трептиш на тази вълна и я привличаш в живота си - https://www.youtube.com/watch?v=wma7XWjcHdI&feature=youtu.be … i7QzBHVNEn342ykBA

и

https://www.youtube.com/watch?v=8k6bF1pkmMw&feature=youtu.be … 4KzzT5ly0Bf0FIEmc

не е нужно НЯКОЙ нещо да прави можеш и сам да си помогнеш

https://lamqta.com/ot-jivota/magiq-za-privlichane-na-lubov-v-jivota
https://www.edna.bg/svobodno-vreme/dreven-ritual-s-kojto-shte-pr … hivota-si-4644832

Почети за формиране на събитията и врявам, че пак ще подейства и ще намериш любов.

Но пак те съветвам - порови в себе си, виж къде е трънчето, извади го завинаги и бъди наистина щастлив. В противен случай и любов да срещнеш - пак ще имаш проблеми- ще си неуверен в половинката, ще си мнителен, ще си ревнив. Малцина хора успяват сами да се справят с проблемите си - потърси помощ. Върви на констелации.

Също така макар да съм много добронамерена и да искам да ти помогна ми е много трудно с теб! Каквото и да ти се каже ти все едно и също повтаряш! Сякаш е много важно да си безгрешен и да нямаш грам вина! /сигурно си зодия лъв  Laughing/ Сякаш е много важно да не си признаеш, че имаш проблем! В момента в който осъзнаеш и приемеш, че нещо трябва да промениш ще се случи чудото.





Много пъти съм се замислял каква може да е причината и единственото, което съм откроявал като възможност, главно заради годините, прекарани в гимназията, е външният ми вид. Но реално погледнато няма как това да е причината, защото чисто физически съм висок почти 1.90 м., тялото ми е добре поддържано за разлика от мои познати, които на 30 години са пуснали кореми като на 50-годишни мъже, очите са ми с изключително рядко срещан зелено-сив оттенък и като цяло с изключение на съучениците от гимназията ми никой никога не ми се е подигравал за това как изглеждам.
И да, мисля, че всичко съм правил перфектно, но комбинацията от лош късмет(карма, съдба, прокоба, както исакш го наречи) + недооценяване на жестовете, които съм правил, е довело до това, което се е получило. Като за целта не мисля, че точно психологът е нещото, което ще ме доведе до щастливия край.
И да, лъв съм, но като цяло не вярвам в зодиите. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 154
Като не искаш да приемеш съвети, тичай по врачки или си рисувай картинки дето ще ти ги изпратят, ама това няма да ти помогне. Не искаш да видиш, че сам не може да се справиш с проблема, а той ти е в главата. Забит някъде в подсъзнанието и сам не можеш да го видиш.

# 16
  • Мнения: X
Просто не си срещнал правилния човек според мен.
Някъде,някога този човек ще се появи и ще оцени това което си всъщност,дали било по външен вид или по душевност,няма значение,но просто за някой неща трябва повече време,а не врачки и баячки.
И още нещо,това което си преживял като дете можеш единствено ти да го разбереш или хора които са били на твоето място.
Всичко хубаво.

# 17
  • Мнения: 620
Всъщност се канех да му препоръчам 1-во чистенето с елементите от темата Магия. Това би го балансирало и би премахнало част от негативите свързани с разочарованията му. Може би дори след това ще може да погледне с обновен поглед на нещата Simple Smile.
Колкото до символите - има такива за привличане на подходящия човек в живота без насилие над волята над някой/я си. Те също могат да му помогнат, още повече, че виждам резултати у други хора, които са много негативно настроени към самите себе си и въпреки това им се сипят толкова възможности, че май само трябва да протегнат ръка и да изберат от предлаганото Wink.

# 18
  • Мнения: 7
Като не искаш да приемеш съвети, тичай по врачки или си рисувай картинки дето ще ти ги изпратят, ама това няма да ти помогне. Не искаш да видиш, че сам не може да се справиш с проблема, а той ти е в главата. Забит някъде в подсъзнанието и сам не можеш да го видиш.


Здравей, не знам доколко е реално да правиш извода къде съм имал психологически или подсъзнателни проблеми единствено на базата на това, което съм написал тук. Моето убеждение е, че такива неща могат да се установят единствено чрез жив контакт между хората, най-малкото, защото личната история на всеки човек представена на живо би имала по-голямо въздействие и респективно да създаде по-точна база за преценка.

# 19
  • Мнения: 154
Усещаш ли се, че повтаряш " едно време в училище". Ако искаш да приемеш съвет и се консултираш с психолог до два месеца ще си друг човек. Тогава вече може дори и аз да ти помогна.
П.П. Мини восъколеене първо, но при читав човек.
Senko, не бързай. Нека поне да мине през восък . Да пише как се чувства и тогава да се види дали ще има нужда точно от магия.
Аз съм до тук със съветите.

# 20
  • Мнения: 11 370
Като не искаш да приемеш съвети, тичай по врачки или си рисувай картинки дето ще ти ги изпратят, ама това няма да ти помогне. Не искаш да видиш, че сам не може да се справиш с проблема, а той ти е в главата. Забит някъде в подсъзнанието и сам не можеш да го видиш.


Здравей, не знам доколко е реално да правиш извода къде съм имал психологически или подсъзнателни проблеми единствено на базата на това, което съм написал тук. Моето убеждение е, че такива неща могат да се установят единствено чрез жив контакт между хората, най-малкото, защото личната история на всеки човек представена на живо би имала по-голямо въздействие и респективно да създаде по-точна база за преценка.

Аз също се отказвам в опитите да ти помогна. По някаква причина не мога въобще да достигна до теб и да чуеш, това което се опитвам да ти кажа без да ти вменявам нещо.

В цитирания пост се сърдиш, че някой ти прави характеристика на писаното във форум. На свой ред отхвърляш психологическа помощ, защото нещо си там ... не ми се рови да чета какво точно бе, но показва пълно незнание и грешна представа за работата на психолога. Социлната роля на приятелите е една и тя няма нищо общо с дейността на психолога. Не, психолога няма да те съди, а ще те насочи как да видиш правилно ситуациите, живота си и себе си. Ако искаш промяна - трябва да промениш себе си!

Също така - да любовта е съдба и шанс. Но на 30 години да се осланяш на това, и нивгаш да си нямал сериозна връзка трябва много сам да се самозаблуждаваш, че е до късмет.

Относно заодията - хич и не вярвам в зодии, но това което показа с 5 поста във форума е като по-учебник за горделивия лъв. И аз съм лъв между другото.

Пробвай руни, магии, тантри и каквото щеш, но искам да запомниш едно от кака си Дорис - от всичко написано от теб лъха, че имаш труден характер. Като прибавим и поведенчески проблем и комплекси нещата стават доста овързани. Комплексите ти не са защото са ти са се подигравали нявгаш - просто за това си се хванал. Мисля, че комплексите ти са защото не се чувстваш харесван. Ако можеш работи върху характера си - колкото можеш - дбротата и мекотата не е слабост. Да мине от теб и да обърнеш другата буза го могат само силните. Научи се да контактуваш и да създаваш настроение и приятелска атмосфера, да опознаеш наистина хората и да им дадеш това, от което имат нужда те, а не ти. Научи се да правиш добро без да искаш нищо в замяна. Научи се да се разкриваш и да си позволиш да си слаб - това те прави повече мъж. Не харесваш хората - съдиш ги, обиждаш ги, съревноваваш се с тях. Това личи и отблъсква.
Знам, че ще ми се разсърдиш, защото не пиша ласкателства. Не те успокоявам, че ти вина нямаш - късмета, магията, руните са виновни .... Ще кажеш да не ти чертая психопортрети. А всичко това аз виждам в теб през форума. Всичко това отблъсква! Ами ако съм права и това виждат и жените до теб?

Ако станеш на 40 и си сам и самотен. И се запиташ с още повече озлобление защо не те оценяват се сети за думите ми ... и вземи мерки! А дано не съм права и руните не Сейко ти подействат.

# 21
  • Мнения: 7
Като не искаш да приемеш съвети, тичай по врачки или си рисувай картинки дето ще ти ги изпратят, ама това няма да ти помогне. Не искаш да видиш, че сам не може да се справиш с проблема, а той ти е в главата. Забит някъде в подсъзнанието и сам не можеш да го видиш.


Здравей, не знам доколко е реално да правиш извода къде съм имал психологически или подсъзнателни проблеми единствено на базата на това, което съм написал тук. Моето убеждение е, че такива неща могат да се установят единствено чрез жив контакт между хората, най-малкото, защото личната история на всеки човек представена на живо би имала по-голямо въздействие и респективно да създаде по-точна база за преценка.

Аз също се отказвам в опитите да ти помогна. По някаква причина не мога въобще да достигна до теб и да чуеш, това което се опитвам да ти кажа без да ти вменявам нещо.

В цитирания пост се сърдиш, че някой ти прави характеристика на писаното във форум. На свой ред отхвърляш психологическа помощ, защото нещо си там ... не ми се рови да чета какво точно бе, но показва пълно незнание и грешна представа за работата на психолога. Социлната роля на приятелите е една и тя няма нищо общо с дейността на психолога. Не, психолога няма да те съди, а ще те насочи как да видиш правилно ситуациите, живота си и себе си. Ако искаш промяна - трябва да промениш себе си!

Също така - да любовта е съдба и шанс. Но на 30 години да се осланяш на това, и нивгаш да си нямал сериозна връзка трябва много сам да се самозаблуждаваш, че е до късмет.

Относно заодията - хич и не вярвам в зодии, но това което показа с 5 поста във форума е като по-учебник за горделивия лъв. И аз съм лъв между другото.

Пробвай руни, магии, тантри и каквото щеш, но искам да запомниш едно от кака си Дорис - от всичко написано от теб лъха, че имаш труден характер. Като прибавим и поведенчески проблем и комплекси нещата стават доста овързани. Комплексите ти не са защото са ти са се подигравали нявгаш - просто за това си се хванал. Мисля, че комплексите ти са защото не се чувстваш харесван. Ако можеш работи върху характера си - колкото можеш - дбротата и мекотата не е слабост. Да мине от теб и да обърнеш другата буза го могат само силните. Научи се да контактуваш и да създаваш настроение и приятелска атмосфера, да опознаеш наистина хората и да им дадеш това, от което имат нужда те, а не ти. Научи се да правиш добро без да искаш нищо в замяна. Научи се да се разкриваш и да си позволиш да си слаб - това те прави повече мъж. Не харесваш хората - съдиш ги, обиждаш ги, съревноваваш се с тях. Това личи и отблъсква.
Знам, че ще ми се разсърдиш, защото не пиша ласкателства. Не те успокоявам, че ти вина нямаш - късмета, магията, руните са виновни .... Ще кажеш да не ти чертая психопортрети. А всичко това аз виждам в теб през форума. Всичко това отблъсква! Ами ако съм права и това виждат и жените до теб?

Ако станеш на 40 и си сам и самотен. И се запиташ с още повече озлобление защо не те оценяват се сети за думите ми ... и вземи мерки! А дано не съм права и руните не Сейко ти подействат.


Здравей отново.🙂 Благодаря за предложенията, имам познати, които работят в сферата на психологията и за мен не представлява проблем да се обърна към тях. Пуснах обаче темата, защото съм на мнение, че причината за несполуките ми, е липсата на шанс, а психологът би бил безсилен пред този проблем.
Не съм съгласен обаче с констатациите ти относно характера ми. Почти няма случай да не съм откликнал на нечия молба за помощ. Услуги, заеми, помощ за изпити. Какво ли не съм правил и при това без да искам нищо в замяна и после някой, на който съм помагал някога, се прави, че не ме познава. Или казано с други думи, мислиш някого за приятел, а той се оказва предател. Все пак имам някакво чувство за чест и достойнство и макар да не съм тръгнал да отмъщавам на никого (макар че понякога съм изгарял от такова желание), то няма как да кажа нещо хубаво за човек, който е злоупотребил с доверието ми.

# 22
  • Мнения: 580
Като имаш мерак за врачка, опитай. Аз също смятам, че разговор с психолог би ти помогнал. Не да търсиш проблем в теб, а да разбереш гледната точка на такива като мен, които не оценяват такива любовни жестове, а бягат като дявол от тамян. Ако сега моя съпруг направи такъв жест към мен, това не би ме притеснило, а може и да ме зарадва. Но като жена, преследвана от много обсебващ мъж, който правеше "романтични жестове", също бих  мъж като теб. Дори и много да го харесвам и да смятам че може да се получи. Не казвам че ти грешиш в случая, а че не си попаднал на жена, която да го оцени. Има романтички, които много ще се зарадват на такова внимание, но не всички жени сме такива. Ако ще ходиш на врачка, не казвай за какво отиваш. Току виж се окаже че имаш магия(500 лева разваляне) или ти трябва амулет...

# 23
  • Мнения: 742
Щом смяташ ,че проблемът не е във външния вид-тогава е поведението.Имам много близък роднина,който е симпатяга (до колкото азмога да преценя) ,забавен е ,има си интереси,хоби,работа,жилище,но вече е над 30 и само веднъж имаше приятелка и то за кратко.Когато говореше за нея казваше "жена ми това,жена ми онова....",а ходеха от малко повече от месец.Нея я обсипваше с подаръци,беше готов на всичко и й го показваше.Е...тази избяга още на 4-тия месец.Предупредих го,чр така ,ще стане ама не ме слушаше. Сваля жени,о да,опитва се,обаче е крайно нежен,внимателен,като едно малко котенце е...Това на нас жените не ни харесва!Така не сте интересни,няма никаква загадка,за мъжество какво да говорим....Някои мъже не приемат факта ,че и жените обичаме да "ловуваме" ,да има тръпка.Аз  мразя мъж да ме сваля открито и директно.Отлично разпознавам ,когато съм интересна за някого и или ,ще се отдръпна,ако не е мой тип или ,ще му покажа и аз същото и нещата,ще се случат постепенно.Обаче от главата за краката...цветя,обяснения,рисунки по стени само,ще ме отблъсне от този човек,защото не бих го приела ,не бих го видяла,като сериозен здраво стъпил мъж.С времето,когато вече сме във връзка тези жестове са прекрасни,но не и преди това.Надявам се ме разбираш.Съвети към кого да се обърнеш нямам,защото за мен този тип проблеми се решават само ,когато човек успее да се погледне сам отстрани.Не казвам,че трябва да се превърнеш в някой грубиян ,типичния селски мъжкар,но малко мъжко поведение никога не е излишно.Опитай се да събуждаш интереса в другия пол,после леко се отдръпни и наблюдавай, не се предлагай директно,защото това ти гарантира провал.Искрено ти пожелавам успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт