Сполучливи имитации на маркови парфюми - 25

  • 79 320
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 568
Може ли да ми кажете коя е най - добрата имитация на Dior - Addict?
Аз съм ползвала Адикта на Рефан и ми харесваше. Помня, че беше много траен и "забелязващ" се.

Здравейте, момичета и ЧНГ!
Не съм се включвала отдавна, но то е, защото ме бяха сполетели едни неприятни събития и не ми беше много - много нито до шопинг, нито до релакс, нито до парфюмни впечатления. Все едно...
Включвам се  да дам палец нагоре за имитацията на Love / Chloe на Заг Зодиаг, която купувах преди месеци. Тогава така се влюбих в този особен, пудрен и кремест парфюм, че успоредно с имитацията, си взех и оригинала. Преди дни се пръснах с имитацията и мога смело да кажа, че е много добре изпипана, при това със завидна трайност. С течение на времето обаче, нещо ми завехна меракът по този парфюм (както всяко влюбване, което с времето избледнява и не е гарантирано, че ще се превърне в любов) - та сега имам количества и в двете шишенца (не знам кога ще ги изпръскам), но, ако все пак има хора, но които им допада ароматът, навярно и мнението ми ще им бъде от полза...Моите ще си чакат момента. Simple Smile 
Сетих се, че мога да споделя за едно магазинче в София, където предлагат парюмите на Рефан със 100% гаранция за оригиналност, но понеже познавам собственичката и, за да не прозвучи като въздухарска реклама споделеното,  ако някой има интерес към тази информация, може да ми пише на ЛС.   

# 676
  • Мнения: 2 280
За Амуаж Блосъм на Гиза има ли още мнения?
Поръчала съм го за св.Валентин/оригинала/,но бих прочела и мнения и за Гиза.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 41 040
Дали това Си тру е имитация или не?

# 678
  • Варна
  • Мнения: 3 249
За Амуаж Блосъм на Гиза има ли още мнения?
Поръчала съм го за св.Валентин/оригинала/,но бих прочела и мнения и за Гиза.
Писах вече, много е траен и хубав, на мен ми допада. Не знам доколко се доближава до оригинала обаче.

# 679
  • Мнения: 211
Дали това Си тру е имитация или не?

Във фрагрантика са го оприличили на Boss Intense:
https://www.fragrantica.com/perfume/Hugo-Boss/Boss-Intense-388.html

# 680
  • Мнения: 2 280
За Амуаж Блосъм на Гиза има ли още мнения?
Поръчала съм го за св.Валентин/оригинала/,но бих прочела и мнения и за Гиза.
Писах вече, много е траен и хубав, на мен ми допада. Не знам доколко се доближава до оригинала обаче.

Ooo мерси,ще взема да поръчам от сайта,много е тъпо,че в пловдив имат изостанали само няколко 10 мл масла в едно магазинче и никъде не могат да се тестват.

# 681
  • Мнения: 1 951
Дали това Си тру е имитация или не?

Във фрагрантика са го оприличили на Boss Intense:
https://www.fragrantica.com/perfume/Hugo-Boss/Boss-Intense-388.html
Тази тоалетна вода преди години не носеше ли името Black diamond?
Защото ако е тази, бих си я взела отново.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 41 040
Незнам каква е точно...не съм познавач.Подариха ми я,но одобрявам.Харесва ми  Peace

# 683
  • Мнения: 1 091
mountain_cristal има и друг ,който вече е Black Diamond.
Отскоро започнах да си вземам B.U. ,които са евтини и доста трайни. Имат много хубави аромати и съм си нацелила няколко C-thru.
Според мен си заслужават.
Някой може ли да каже мнение за La Rive?
Хубави ли са?

# 684
  • Мнения: 15 473
....
Някой може ли да каже мнение за La Rive?
Хубави ли са?
Чела съм, че откъм аромати са добре пипнати, но откъм трайност никакви ги няма. Но нямам лични впечатления, защото като прочетох, че са нетрайни и не посягам към тях в магазина.

# 685
  • Мнения: 2 846
Като аромати са хубави,но са много нетрайни.След час два,няма никой...

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Момичета,вчера се напръсках с Диор Джой оригинала,супер нетрайна и безлична история ви казвам,без грам въображение преписван от Алюр.Сравних го веднага с Джой на Заг и мнението ми е,че са се справили суупер добре от към близост.Ако сред вас има харесващи този парфюм да пробват имитацията,която е и много по-трайна.

# 687
  • Мнения: 8 476
Не виждам Джой като номер в списъка на Заг. Аз се сдобих с Fucking Fabulous. Нямам думи, колко хубав парфюм е. Траен, променящ се, изискана кожа, много топъл. Не познавам оригинала и честно казано няма да го купя, при положение, че Заг наистина са се справили отлично.

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Dior Joy 390 номер,и аз не влагам пари в оригинал ако има добри евтини алтернативи.

# 689
  • Мнения: 2 280
Момичета,все по-често ви чета....усещам,че ще има придобивки,а се зарекох да се спирам:))
 Някой да е пробвал Бърбъри Хър на Мартинез,все още го няма в пловдив.
Като цяло какво ви е мнението за марката?
Засега съм пробвала няколко на блотер/трайни са,но нито един не прави шлейф,по-близо стоят до мястото където са пръснати,едни тихи и незабележими ми идват,но все пак знам,че няма как да са като оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт