Какъв прах ползвате за вашето пране?

  • 21 893
  • 269
  •   1
Отговори
# 150
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Ариел,Диксан,Бонукс лимон и Рекс спринг флауърс.
Омекотител-Ленор и Малиция.

# 151
  • Мнения: 1 446
Тео бебе за всичкото пране. На мъжа ми работните дрехи пера с Бонукс. Омекотител не ползвам всичките сме алергични.

# 152
  • Мнения: 730
Ариел-бяло,а за цветно-пак Ариел Mr. Green
Омекотител-Силан-не го сменям за никой друг Naughty

# 153
  • Мнения: 2 282
Напоследък въртя Ариел и Персил за цветно пране, но май ще се пробвам някой ден да купя и препарат за бяло, само не знам как ще напълня пералнята. Омекотител не ползвам, откакто си купихме сушилня  Simple Smile
Наскоро купих 1 малка кутия Тайд, да видя аджеба дали не давам напразно толкова пари за скъпи прахове - е, толкова твърдо пране не бях докосвала от години! Още си стои половината кутия за черни дни...

# 154
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Бонукс използвам. Не знам дали е хубав или не, защото не съм ползвала друг от доста време.
Същият bowuu...харесва си ми....омекотители - всякакви.

# 155
  • Мнения: 1 059
От скоро ползвам Савекс 2в1  за бяло и цветно и съм доволна

# 156
# 157
  • Варна
  • Мнения: 567
Персил за бяло и бебешки дрешки, а вчера си купих Ехо-Савекс ароматерапия  за цветно пране и останах много доволна. Като аромат най-много ми допада жълтия Силан за омекотител.

# 158
  • София
  • Мнения: 7 097
Предпочитам Персил. Понякога ползвам и Тайд. Омекотителят ми винаги е Силан, но сменям ароматите.

# 159
  • Мнения: 472
В момента ползвам "Ариел" за цветно,но не ми харесва.
От темата виждам че повечето сте доволни от тази марка.
Мога ли да ви попитам какво количество прах слагате(примерно за 5кг. пране)?
И без омекотител, след изсъхването на прането миришат ли още дрехите на праха?
При мен като прибера прането сухо вече почти не се усеща миризмата на праха(може би защото праха ми е в голяма торба-9кг.и вече е към края)?
Да не говорим,че петната по дрехите на децата ги почиствам предварително,чорапите също.

# 160
  • MUC
  • Мнения: 297
Persil за бялото, Frosch за цветното и Perwoll за вълнени и копринени неща. Омекотител - обикновено Lenor.

# 161
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
За всичко вече ползвам Тео Бебе, а омекотител - бял Коколино, течния Медикс балсам за вълнени и фини тъкани.

# 162
  • София
  • Мнения: 3 271
Ариел - за бяло , Ариел за цветно, омекотиел  - Силан (жълт) - обожавам го, много трайно миришат дрехите след гладене

# 163
  • Мнения: 5 821
SANO много добър прах,има за бяло ,цветно ,за тъмно пране.За ароматизатор ползвам само LENOR.

# 164
  • София
  • Мнения: 5 606
Прах - ариел, но омекотител белия на сано, мирише страхотно

Общи условия

Активация на акаунт