Електронни четци - тема 22

  • 48 554
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 44 084
Тя каза четец, не киндъл, Simple Smile може пък все с някоя да има проблем, ако той не различава никаква кирилица.
Обаче пък ако е киндъл ще има "проблем" с гаранцията, че ще е само една година.

# 496
  • София
  • Мнения: 1 355
Да, не съм уточнила марката, на наистина става въпрос за Киндъл:) Ще се опитам да преживея проблема с гаранцията, на която почти не разчитам (дано!). Досега съм купувала от Бг и не знам дали „чужбинските” имат кирилица.

# 497
  • София
  • Мнения: 44 084
няма български и чужбински, всичките са еднакви. Няма да имаш проблем с четенето на български книги, независимо отБългария, Щатите, Германия или Франция и т.н. го купиш.

# 498
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Четецът ми показва само една и съща реклама като скрийнсейвър, откакто го ъпдейтнах за последно Crazy Що така? Други се оплакват от рекламите и искат да ги махат, аз бях свикнала да ми показва различна картинка всеки път. Ама вече не ще.

# 499
  • София
  • Мнения: 6 170
Месечинке, ако искаш нови реклами трябва да си включиш интернета, за да се заредят.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Олеее, благодаря ти, голяма съм гъба. Вярно, че в началото беше с постоянно включен интернет, но наскоро го спрях, за да видя дали ще ми държи по-дълго батерията. Въобще не направих връзката Embarassed

# 501
  • Мнения: 5 013
Този Киндъл все приятни книги ми предлага. Сигурно имат някакво AI, което гледа какви книги си купувал и оценявал в Goodreads, жанрове, автори и т.н., обаче много хубаво ми нацелва настроението.

# 502
  • Мнения: 4 734
Момичета, как да "изключа" Киндъла от лаптопа и да чета докато се зарежда?

# 503
  • Мнения: 910
Долу вдясно на лентата трябва да има иконка със зелено тикче,при мен се появява когато сложа мишката на едно триъгълниче,натискаш Safely remove hardware и готово.

# 504
  • Мнения: 4 734
Долу вдясно на лентата трябва да има иконка със зелено тикче,при мен се появява когато сложа мишката на едно триъгълниче,натискаш Safely remove hardware и готово.

Oх намерих го, макар при мен да пишеше нещо друго... Благодаря!

# 505
  • Мнения: 1 104
Защо оставам с впечатление, че по-новите преводи на чуждестранна литература няма тенденция да се предлагат в електронен формат? Разгледах толкова много книжарници и издателства онлайн и не се натъкнах на никой от авторите, които търся в превод на български. И самите сайтове са някак много неорганизирани и не добре подредени що се отнася до електронните книги. Няма категории, трудно се търсят книги и автори. И изобщо много известни съвременни имена липсват... Иначе в хартиен формат много лесно може да си намери човек това, което търси и да си поръча.

# 506
  • Мнения: 19 007
Вероятно заради пиратството, много неща изтичат по торентите

# 507
  • Мнения: 13
Здравейте,
обръщам се към ползващите по-малко популярни четци, така наречените Unbranded. Въпросите ми са откъде ги купувате и достатъчно ли са надеждни. Какво е качеството на подсветката? Има много евтини предложения и ме възпира това, че няма почти никакви мнения споделени за тях.

# 508
  • Мнения: 43
Здравейте,
обръщам се към ползващите по-малко популярни четци, така наречените Unbranded. Въпросите ми са откъде ги купувате и достатъчно ли са надеждни. Какво е качеството на подсветката? Има много евтини предложения и ме възпира това, че няма почти никакви мнения споделени за тях.
Ето това евтино предложение НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ! Bookeen Cybook Muse FrontLight Бях го купила, но за 3 дни тъчскрийна се повреди и не работеше коректно. Иначе беше много бърз, с меню на български, със странични бутони, чете всички формати. След като го взех прочетох и в руските форуми, че това е често срещан проблем.
https://www.emag.bg/ebook-chetec-bookeen-cybook-muse-light-6-che … 8458d5_1548921157
Аз съм с PocketBook Touch Lux 4. От 2 месеца е и се държи добре.

# 509
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Имам въпрос относно качването на книги на Киндъла през пощата на амазон. Нали преди можеше да се изпраща файла директо на четеца. При мен сега не става. Променили ли са нещо. Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт