Банята - 33 тема

  • 88 384
  • 770
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Здравейте, някой правил ли е баня и тоалетна с тези размери Simple Smile Ако може да пусне снимки, да си представя как ще изглежда....

Ако може някой да даде и при мен мнение.....

# 76
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. На пролет планираме да обновим и нашата баня. Банята е с тоалетна и с размери 1,80 на 2м. Искаме да си запазим мозайката за под / правена е по поръчка/ и тук идва чуденката какви плочки да изберем, предвид пода, така че да не изглежда абсурдно. Приемам всякакви идеи.
На живо зеленее повече.


Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 14:43 от Iv4EnCeTO

# 77
  • Мнения: 11 444
Здравейте. На пролет планираме да обновим и нашата баня. Банята е с тоалетна и с размери 1,80 на 2м. Искаме да си запазим мозайката за под / правена е по поръчка, не е като по панелните жилища/ и тук идва чуденката какви плочки да изберем, предвид пода, така че да не изглежда апсурдно. Приемам всякакви идеи.
Ако е възможно да сложите снимка на пода, ще е по-лесно да се дадат мнения.

# 78
  • Мнения: 6 268
Здравейте, някой правил ли е баня и тоалетна с тези размери Simple Smile Ако може да пусне снимки, да си представя как ще изглежда...
Скрит текст:
.

Ако може някой да даде и при мен мнение.....

В банята бих сменила мястото на тоалетната и мивката ако Ви се занимава.

# 79
  • Мнения: 6 268
Благодаря за отговорите. Цветово казах, че не сме решили още, имаме още няколко варианта, освен това можем и да променяме/разместваме. Въпросите ми бяха по скоро за помощението дали е добре като разположение. Simple Smile
Въпреки всичко все пак да споделя и аз. Забелязвам, че Ви харесва да е шарено. В случая бих посъветвала да махнете лилавите плочки от стените и да оставите цветята само, или да оставите лилавите плочки и да махнете цветята. Двете не се съчетават добре и са в повече на тази малка баня! Направете си да речем една обиколка само с тези цветя или една вертикала зад душа отгоре до долу и не прекалявайте. Ще стане много хубаво и декорите Ви ще изпъкнат на белия фон като една красива картичка.

Вкопайте душово пространство и не се занимавайте с прагове.

# 80
  • Мнения: 11 444
Здравейте. На пролет планираме да обновим и нашата баня. Банята е с тоалетна и с размери 1,80 на 2м. Искаме да си запазим мозайката за под / правена е по поръчка/ и тук идва чуденката какви плочки да изберем, предвид пода, така че да не изглежда абсурдно. Приемам всякакви идеи.
На живо зеленее повече.



Ами щом толкова искате да я запазите(?!) и като гледам парчетата мрамор в нея, освен мрамор, но с много финни нишки и ненатрапващи се, аз друго не мога да се сетя.

# 81
  • Мнения: 39 050
И аз съм за мраморни плочки.
За Лилавата баня- в повече са ми цветните плочки.

# 82
  • Мнения: 11 444
Ако наистина запазите мозайката в банята, можете да повикате фирма да я почисти в дълбочина и след това да я полира.

# 83
  • Мнения: 13 172
И аз бих запазила мозайката - няма фуги, не се пързаля... Не е много модерна или свръхкрасива, но е страшно функционална.
Само е трудно съчетаването с други плочки наистина. Нещо едро, семпло, ненатрапващо се в сиво или в цвят от самата мозайка?

# 84
  • София
  • Мнения: 853
Ако наистина запазите мозайката в банята, можете да повикате фирма да я почисти в дълбочина и след това да я полира.
Да, това се подразбира. Върти ми се идеята, да бъде леко ретро, с модерни елементи.

# 85
  • Мнения: 40 310
Според мен никакви плочки няма да вървят на тази мозайка, трябва нещо дюс. Опитайте с мазилка за баня:

https://bania-technika.bg/leistungen/wandverspachtelung-mit-dekorputz/

# 86
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте, някой правил ли е баня и тоалетна с тези размери Simple Smile Ако може да пусне снимки, да си представя как ще изглежда....

Ако може някой да даде и при мен мнение.....
  Във всеки магазин за плочки могат да ви направят проект как ще изглежда вашата баня .Моето мнение е да направите вратите да се отварят навън.

# 87
  • Мнения: 1 050
Може ли съвет за мебели в банята, по-скоро за шкафа под мивката, който е точно до душа и е непрекъснато във вода. Няма как да преместим нищо в банята. За параван на душа също е невъзможно. Мислех си за корниз със завеса, но засега не съм видяла нещо, което да не изглежда като мушама и да ми грабне окото.

# 88
  • Мнения: 6 268
Kokoshy, не видях въпроса?
Ако е какви мебели да сложа?! То в случай, че няма завеса и се мокри задължително ПВЦ, но пантите не са неръждавейка и може да ръждясват ако подлизва вода. Поне са лесно сменяеми и не са голям разход...

# 89
  • Мнения: 1 050
Kokoshy, не видях въпроса?
Ако е какви мебели да сложа?! То в случай, че няма завеса и се мокри задължително ПВЦ, но пантите не са неръждавейка и може да ръждясват ако подлизва вода. Поне са лесно сменяеми и не са голям разход...
Формулирах го като съвет, моя грешка Grinning
Въпроса ми беше точно това, какви мебели да сложа, за да са водоустойчиви. На повечето места гледам, че пише - влагоустойчиви, но да не се поливат с вода. При нас неизбежно ще се пръскат от душа.

Общи условия

Активация на акаунт