Първи етно отзиви от цветната среща на форума!!!

  • 17 152
  • 413
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Додо   bouquet Hug, страхотни снимки - на тази наистина съм невероятна, чак не мога да повярвам Embarassed

Ти да мълчиш !
Че с муцунките дето ги правеше през цялото време, едва избрах снимка, на която или да не си ококорена или да не си нацупена или нещо друго Laughing

# 286
  • София
  • Мнения: 6 743
А Додо отдавна ми е любим фотограф и винаги с удоволствие се наслаждавам на снимките й.
И аз - във всички сайтове за фотография  Peace   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 4 473
Додо, сърдечно Благодаря!  Heart Eyes  bouquet Страхотен фотограф си! Peace Нямам думи - РАЗКОШ! Hug Peace

П.П. И аз Благодаря за танца! Удоволствието беше мое! Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 22:52 от strelche®

# 288
  • Мнения: 10 758
Въх, ама аз съм била убавица.
Додо, супер си, много ти благодаря Hug  bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 4 423
Додо   bouquet Hug, страхотни снимки - на тази наистина съм невероятна, чак не мога да повярвам Embarassed

Ти да мълчиш !
Че с муцунките дето ги правеше през цялото време, едва избрах снимка, на която или да не си ококорена или да не си нацупена или нещо друго Laughing
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
можеш да пуснеш някой компромат, тамън ще скандализираме форума baby_neutral

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Додо   bouquet Hug, страхотни снимки - на тази наистина съм невероятна, чак не мога да повярвам Embarassed

Ти да мълчиш !
Че с муцунките дето ги правеше през цялото време, едва избрах снимка, на която или да не си ококорена или да не си нацупена или нещо друго Laughing
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
можеш да пуснеш някой компромат, тамън ще скандализираме форума baby_neutral


Хахахахах Joy
Не мога да го сторя, има бременни - ще ги вкараш в недоумение и мисъл. Компроматите са за лична употреба Wink

# 291
  • София
  • Мнения: 4 423
Тогава ми ги пусни на лични, ще си ги пазя, за да ги показвам на внуците.... Joy bowuu

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Тогава ми ги пусни на лични, ще си ги пазя, за да ги показвам на внуците.... Joy bowuu

Ще ти ги пусна Wink
Ама онези с оголените бутчета не са на моя апарат, знай. На чийто апарат са - бързо да признае. Аз не помня толкоз назад във времето Laughing Embarassed Laughing

# 293
  • София
  • Мнения: 6 743
Тогава ми ги пусни на лични, ще си ги пазя, за да ги показвам на внуците.... Joy bowuu
Тя Сакри снима неприличните пози  Laughing

# 294
  • София
  • Мнения: 4 423
Тогава ми ги пусни на лични, ще си ги пазя, за да ги показвам на внуците.... Joy bowuu
Тя Сакри снима неприличните пози  Laughing
Благодаря  Hug, Сакри, моля те, на лични. Praynig  bouquet

# 295
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Добър вечер и от мен!Не,не се събуждам сега ,но просто сега успях да се докопам до нета. Twisted Evil
Момичета изкарах си страхотно благодарение на вас Hug

Стрелче на мен не ми се караха ,а на теб Laughing Laughing Laughing

Додо страхотни снимки  bouquet дали случайно ме нямаш и мен някъде Embarassed 

СТramell направи ми комлимент много неочаквано за мен  bouquet

Дуци щастлива съм че седна до мен и хапнахме едни "неудобни за ядене" салати Hug

Sexy каката исках още много,много да си говорим,но времето не стигна

# 296
  • Мнения: 7 430
Страхотни сте всички  Hug
...как завиждам само  Tired

додо_додо, яд ме е, че и мен няма кой да ме пообработи малко да стана Красивица Mr. Green
(а ти си страхотна бременлийка....да не си модел - манекен някъде newsm78)

Целувки от мен на всички купонджийки

# 297
  • Мнения: 4 473
Буболинка, те компроматите вече лъснаха  Rolling Eyes. Всъщност сега като се замисля разбирам, че тези снимки, които вече видях Laughing назовахте компромати. Какво сега - като си бременна пък дай да сложиш фередже Crossing Arms
Изглеждаш невероятно!  bouquet Wink

# 298
  • София
  • Мнения: 4 423
strelche®   bouquet

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 4 231


Додо страхотни снимки  bouquet дали случайно ме нямаш и мен някъде Embarassed 





В момента те "обработвам"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт