На море в България 2019!

  • 77 721
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 081
Всяка година нося пълна чанта с лекарства , за сега не се е налагало да ги използвам , но се застраховам.

# 121
  • София
  • Мнения: 180
Благодаря на всички, които ми отговориха за Слънчев бряг, но се отказахме от резервация там. Направихме в Престиж сити в Приморско. Видях неособено добрите отзиви, но пък ми се струва, че плажа е хубав и хем е извън града, хем не е твърде далеч.

# 122
  • Мнения: 2 528
Благодаря на всички, които ми отговориха за Слънчев бряг, но се отказахме от резервация там. Направихме в Престиж сити в Приморско. Видях неособено добрите отзиви, но пък ми се струва, че плажа е хубав и хем е извън града, хем не е твърде далеч.
За Престиж Сити: ако сте с малко дете - за пеша си е далеч, ако сте с хола и в усилен сезон не се пробвайте с колата, паякът вършее, а паркинги има два-три. По улиците иначе няма особено място за паркиране.

# 123
  • Мнения: 9 460
Аз си харесах Хермес.  Цената не ми се нрави много, но пък от години го наблюдавам и май на него ще се спра.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 016
Аз си харесах Хермес.  Цената не ми се нрави много, но пък от години го наблюдавам и май на него ще се спра.
Къде пък беше този хотел  Хермес сега ?

# 125
  • Мнения: 38
Здравейте, някой с мнение за комплекс Дружба бей гардън, Кранево? Изглежда доста добре, но не намирам цени и коментари.

# 126
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Аз си харесах Хермес.  Цената не ми се нрави много, но пък от години го наблюдавам и май на него ще се спра.
Къде пък беше този хотел  Хермес сега ?
Царево.Там пък плажа е кофти.

# 127
  • Мнения: 2 528
Аз си харесах Хермес.  Цената не ми се нрави много, но пък от години го наблюдавам и май на него ще се спра.
Къде пък беше този хотел  Хермес сега ?
Царево.Там пък плажа е кофти.
Единствения възможен плаж е този на Арапя. Има и един друг: Къмпинг Делфин , но той се пада след Нестинарка, посока Ахтопол. За мен Нестинарка не е плаж. https://www.tsarevo.info/nastanqvane/kamping/kamping-delfin/

# 128
  • Мнения: 6 304
Здравейте, някой с мнение за комплекс Дружба бей гардън, Кранево? Изглежда доста добре, но не намирам цени и коментари.

Хубаво провери дали не е средношколски лагер, че нещо такова ми се върти в главата Naughty
Някои хотели обаче в букинг са доста по-евтини, но ако платиш сега, и без да ти се връщат парите, което си е голям риск. Алгара бийч мисля, че излиза с по около 20лв по-евтино на човек на ден, отколкото Визит, което си е сума.

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 20:39 от Ая

# 129
  • София
  • Мнения: 180
На мен ми се струва, че Дружба бей е  станал Алгара бийч.
Иначе за Престиж сити -  с деца сме. Ще се пробваме пеша, ако не с влакчето. Надявам се, че ще има влакче и тази година и че ще спира и на Престиж сити.

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 09:25 от Helda

# 130
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Пеша за децата е далеко.

# 131
  • София
  • Мнения: 180
Надявам се това да е единственият ни компромис. Simple Smile

# 132
  • Мнения: 2 528
Надявам се това да е единственият ни компромис. Simple Smile
Аз ще очаквам с интерес вашия коментар, защото много го заглеждах Престиж Сити, но заради отрицателните мнения не ми се щеше да рискувам.

# 133
  • Мнения: 1 837
Тук една дама спомена за Лозенец Ризорт и го разгледах, направих запитване до Визит и ми изпратиха приемлива оферта. Та ако някой има лични впечатления да споделя, че мисля да резервирам. Половината пари са сега, останалите две седмици преди настаняването, което ме устройва.

# 134
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Този Лозенец Ризорт много лоши отзиви.Четох, че нямат кухня и храната се кара от друго място.Това тотално ме отказа от там.

Общи условия

Активация на акаунт