"София - Ден и Нощ" - 28

  • 52 844
  • 789
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • Мнения: 611
София ден и нощ го гледах редовно но напоследък го спрях не знам дали е нисък рейтингът или не но по добре да свършва вече Между другото някой гледа ли Берлин ден и нощ?

# 557
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Дааа  - продължава сериала и през март!!!

 - Само че от 23.30 часа до 00.30 ч.

25 февруари  понеделник  - вероятно около 23.35-23.40ч.  - заради традиционно много проточващият се лайф на Капките.

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 20:22 от Печикамъков

# 558
  • Мнения: 1 134
Е, тогава вече рейтингът ще падне....аз без детето като бях, не седях до толкова късно, пък сега с беба....моят мъж ми се чуди как може заради това да си легна късно 😂
Гледах днес стар епизод- баничарят награби Симона, докато меси баници 😂🤢.

# 559
  • Мнения: 152
Да ама мен ми е странно защо СДН не присъства в тарифата за март пише Series а за да излъчват СДН трябва да пише Sofia day and night.
Аз искрено се надявам да продължи още.

# 560
  • Мнения: 1 266
Бях пропуснала последните два епизода, сега ги наваксах. Много ми е чудно, Калина какви документи занесе на жена му? Без имена ли, та не се сеи кой е. Данчо натири Михаела, сега ревности някакви ?!? Как няма да ревнува, тя изглеждаше по-добре от когато и да е.

# 561
  • Мнения: 78
Тоя Коко е зверски малоумен, с кеф бих му шибнал 1 ако е пред мене.

# 562
  • Мнения: 5 729
Оффф... днешната серия е пълна загуба на време.

# 563
  • Мнения: 1 187
Офф тая Ани е супер дразнеща. Ясно е че ще се ши"бат айде по бързо да минава тая сцена..

# 564
  • Мнения: 14 821
Да,тъпа серия. Коки и кафето-малоумщина! Ани флегмата и Оги-🤮 повръща ми се като ги гледам. Не знам защо са ми така анти.
Теди ако и в реала е такова кречетало не знам кой ще я изтърпи! 🙄🤦🏻♀

# 565
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Митко се връща в следващият  среднощен епизод - понеделник  23.30 часа!

# 566
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 298
Тази вечер не успях да гледам, ама като чета коментарите, нищо не съм изпуснала.
Даже по- добре, че не съм гледала, защото получавам уртикария от флегматичната и захаросана Ани. А и малко ми става зле, като я гледам колко е слаба, имам чувството, че е болна от нещо.🙄

# 567
  • Deutschland
  • Мнения: 5 496
Уж гледах епизода, а съм изтървала кога Даню е видял Михаела и е ревнувал или бъркам?
Коки е грешка на природата, ама честно. Някъде четох, че бил заработвал преди време като модел тоя смешник 😂😂😂

# 568
  • Мнения: 1 266
Коки в течение на сериала понапълня. В началото беше слаб и по-симпатичен

# 569
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Възможно ли е  модератор да добави в заглавието  23.30 часа от 25 февруари?   

 -  защото все още има от гледащите сериала не знащи - че сериала се мести в среднощен час другата седмица!

Общи условия

Активация на акаунт