Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 013
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 917
Печеля, промо код за Dominos,но като въведа кода за поръчка ми дава че талонът не е открит.Някой ползвал ли е такъв промо код, да ми каже как да го използвам.

# 436
  • Varna
  • Мнения: 49
А за календара на Мому спечелих ваучер за 30 лв. , ама дали ще го получа незнам.
Може ли линк към календара

# 437
  • София
  • Мнения: 3 951
Тези които реагират на тези нередности, е много по-вероятно да реагират на всякакви други. Тези които само се чудят защо хората си купуват бисквити вероятно и в други ситуации се чудят за глупости, вместо да реагират адекватно


Мерси за психопрофила. Вероятно, но не съвсем. Simple Smile

# 438
# 439
  • Мнения: 7 279
Да се "запиша" с недоволство от Спиди-за първи път ми се случва гаф с тях...сутринта имах съобщение да чакам днес пуловера от К.К.,но като ми се обади куриера от адреса...не можа да ми открие  пратката в буса Sad
И аз съм от тези,които ще пишат оплакване от Юск...доста сме "измамените камилчета"
Освен чашите от Каменица,май друго спечелено не чакам.(дано дойдат до лятото...,имам две от капачките-харесват ми .)

Последна редакция: пн, 03 дек 2018, 19:23 от denyil

# 440
  • Мнения: 10 210
Адски тъпо е Юск да отговорят на такъв мега гаф с "ами извинявайте", при все, че можеше да се направят десетки други неща. Скоро беше Черен петък, толкова вериги продаваха всичко на 20% отстъпка, сега можеше да  измислят нещо за отстъпки поне. Примерно. Не казвам, че ме устройва и щях да ползвам отстъпката, но пак някак по-прилично изглежда от голото извинение. Днес цял ден явно са мислили какво да правят, чак в края на работния ден разпращаха мейли. Е, не са го измислили добре.

# 441
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Oфф отчайвам се хора, няма ме във вината, нямам нищо от спаркса, а бях с доста кодове за джойстик, озон, пуловер, код за кино.

Руската е с пуловер и с капс си писала името да се вижда отдалече...

# 442
  • Мнения: 272
Аз няма да подавам нищо - за 20лв не смятам да се правя на дребнава. Не са сума, за която да претендирам - и с нея, и без нея...
Не мислиш ли , че въпросът е принципен? Не е до дребнавост !!!


Не, мисля, че някой е допуснал неволна грешка при правенето на приложението и сега ще го "изядат" хора, които не са виновни. 3 дена се падат ваучери на всеки втори и естествено всеки заподозря, че е бъг, ама си имаше хора с по 3 ваучера, които сега си се надяват на тях. Grinning Е как да стане?

Всъщност, жалкото е, че ежедневно ставам свидетел на дребнавост между хората, свързана с по-важни неща и взаимоотношения, на която не се реагира. Стане ли обаче въпрос някой да бъде ощетен с 20лв /които не са негови, а евентуална награда/, то се заговаря за принципност. Ей на т'ва се дразня. В такива игри принципност ми е все тая дали ще се покаже.

Аз даже вече ги разпределих Sweat Smile

# 443
  • Мнения: 160
Влизам да се похваля с микровълнова съм от Чио (изобщо не очаквах- с 1 бележка съм)
потвърдиха ми ваучера от Jysk (печелят само тези,които са отворили 3 подаръка,а не точки)
http://prikachi.com/images.php?images/524/9452524j.jpg

# 444
  • София
  • Мнения: 3 010
Аз ще пиша утре до институциите, защото за мен въпроса е принципен.

А иначе от днес от незнам колко тегления на какво ли не, нищоооо не спечелих.

# 445
  • София
  • Мнения: 1 197
А за календара на Мому спечелих ваучер за 30 лв. , ама дали ще го получа незнам.
Може ли линк към календара


Заповядай
https://a.pgtb.me/GjjxNr?fbclid=IwAR0c3El9wKY6MBHZFT-80w4FvZtEzY … BvIM1VRpRnecw_6iQ

# 446
  • Мнения: 642
С пуловер шапка и джойстик за телефон от mysparx съм 💞

# 447
  • Мнения: X
Днес няколко пъти проверявах сайта на Делимано и Дормео, не ме разочароваха:
http://christmas.delimano.bg/

Подозирам, че и след като свърши играта на Лидл за ваучери, ще пуснат някаква Коледна. И бездруго календарите им не бяха с особено интересни награди.

# 448
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ехееее браво

# 449
  • Мнения: 1 480
А пък аз бях 40 билета за раницата в Спаркса и едно голямо нищо:(

Общи условия

Активация на акаунт