Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 008
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Днес няколко пъти проверявах сайта на Делимано и Дормео, не ме разочароваха:
http://christmas.delimano.bg/

Подозирам, че и след като свърши играта на Лидл за ваучери, ще пуснат някаква Коледна. И бездруго календарите им не бяха с особено интересни награди.
Ето го и Делимано!

# 466
  • Мнения: 36 482
Сетих се и още нещо, във връзка с Юск - в случай, че някой от фирмата види какво сме коментирали, искам да го прочете.
По-напред в темата се споменаха 1200 фалшиви печеливши и 30 000лв. Няма такова нещо - в темата едва ли са се похвалили повече от 50-тина човека. Тези 1200 са нинджи - те са невидими, не се знае дали изобщо съществуват, или някой е играл с фалшиви профили (намек, намек), не се оплакват и не са засегнати - кой знае и дали са си изпратили данните (това, че на тях им е изпратен имейл, не означава, че те са върнали отговор). Не смятам, че те заслужават награда, след като се спотайват. Хората от темата заслужават Simple Smile

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Който иска да го мисли за дребнаво, ок. Негово право. Но въпросът е принципен.
Аз бях една от първите, които се похвалиха с ваучер. Играя честно с един мейл (мой собствен) от свое име и смятам, че е коректно да получа наградата, която са ми обещали. Въпреки че стана ясно, че явно има някакъв проблем, не съм злоупотребила по никакъв начин.
Интересното е, че малко след като изпратих мейл до Централата, отново ми поискаха данни, за да персонализиране на ваучера. Сами се сещате обаче, че не съм го получила все още.
И не, 25 лева не са милиони, обаче и дъвка да е, ако се опитат да "заметат" грозно ситуацията, ще си я търся.
Така смятам да науча и децата си. Както имат задължения, така имат и права.

Да, доста се отплеснах, но...

# 468
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Най мразя фирми да "мишкеловат" по този начин.Като не могат една игра да пуснат,да не я пускат.Сега какво минаваме с един "кирлив" мейл и си мислят,че ще им се размине.Какво си мислят,че като играем игрите и чак толкова сме умрели и за наградите ли им,както спомена една дама тук и без това са им скъпи нещата.Ние играем,защото е нещо като хоби,ей тъй за спорта не сме чак толкова припаднали за дадени награди.Обаче да се гаврят така мисля,че е коректно..Ами те ме изгубиха и като потенциален клиент,защото вече като чуя тази марка магазин и ми се драйфа..Не съм за ваучера им,ама не позволявам такава гавра...

# 469
  • Мнения: 36 482
А и друго си мисля - не е нормално играта да се развали така. Няма ли начин да засекат отговорните и да ги подведат под отговорност? Това към организаторите. 
Ние; ние тук, които упражняваме правото си на глас, не сме виновни за нищо.

# 470
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И тези се изложиха здраво, трябва да ви компенсират, ****** му на ваучера, не става въпрос за това, пълен резил от страна на Jysk.

# 471
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Няма ли някой да пусне игра,където наградата да е пастърма,суджук,кашкавал,филе Елене,бут,тенекия маслини или 100 килограмово прасенце...Малко със месце да пълнеем,стига с това сладко....

# 472
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Дори наистина да има 1200 ваучера в повече (няма как да знаем все пак), това са 30000лв. Половината от тук спечелилите да пуснат сигналите към Защита на личните данни и КЗП, пак може да им излезе по-солено от това да ги дадат. Сами да си преценят. Може някой който смята да пише до централата с добър английски да им го обясни. Поне ще знаят защо търпят загуби и няма да приемат тукашните измъкване толкова на доверие.
И да са наясно защо и и вижда на фирмата ще спадне

# 473
  • Мнения: 221
Коледен календар на notino

https://www.notino.bg/koleden-kalendar/

# 474
  • Мнения: 6 529
Сега си проверих пощата ... и аз имам съобщение

Скрит текст:
Здравейте,

Поради грешка в платформата с Коледния календар на JYSK, в периода 1-3 декември сте получили имейл, с който Ви уведомяваме, че печелите един от нашите дневни ваучери. За съжаление имейлът, който сте получили е резултат от системна техническа неизправност.

Искрено се извиняваме за създалата се ситуация и причиненото неудобство. Спечелените точки ще бъдат обновени и ще бъдат добавени 20 допълнителни точки към Вашия профил, с които увеличавате шанса си в тегленето на голямата награда.

Печелившите можете да намерите тук

Хубав ден,
Екип JYSK

# 475
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Глобите от комисията са сурови да, иначе пуснах на английски до централата им с обяснение за играта и какво е станало.

# 476
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Може да пуснем тема за некоректността на Юск бг, ще ги сринем с форума.Вече е късно, заспивам.Но утре ще се заема с писмо , че не им разбрах форсмажора- всъщност гавра..хем проблем имали, хем излъчват печеливши. За тия 20 виртуални точки ще  получат есин виртуален от мен.Ядосах се, играта цялата е некоректна.Дано се справя с английския. Ще ми трябва и време..но трябва да се действ а докато желязото е горещо.Поне някой може ли да пусне отделна тема за гаврата им, да не си спамим хубавата темичка.

# 477
  • Мнения: 630
Много се изложиха Jysk и аз получих такъв оправдателен емейл. Нямам много свободно време, но съм съгласна с Вас и също искам да пуснем жалба до КЗП или до централата им, както споменахте. Ако някой реши да пише обща жалба ме бройте и мен. Особенно след влизането на Регламента за защита на личните данни не може така да ни ги искат и после да не ни дадат ваучерите...

# 478
  • София
  • Мнения: 826
От К.Кола с ММ сме с пуловер,код за Доминос и 2 кода за кино.
Някой да е получил пуловер,различен от размер М?

# 479
  • Мнения: 854
Здравейте и от мен и честита нова тема. Благодаря ти Захарче.
И аз веднъж да се включа в коледен календар и да спечела ваучер от Юск и фира Simple Smile
Написах им един гневен имейл, да видим дали ще има реакция. Ако няма ще пиша до КЗП. Писах им, че това може да се счете за подвеждаща реклама за събиране на лични данни и спам, така че е редно да раздадат това, което са обещали на потребителите. Да видим какъв ще е отговорът утре.
Иначе за момента от никъде нищо при мен Simple Smile
Колата толкова капачки съм регнала и няма коледен пуловер Sad
Здраве да е, късмет на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт