Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 161 019
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 11 737
Провери си в май спаркс в профила, дали всички данни са ти коректни (имена, адрес за получаване, телефон) и просто чакаш да си го получиш на адрес.
Понякога се обаждат по телефон да потвърдят за наградата, но понякога направо изпращат. На мен досега веднъж са звънели за наградата от кока кола, следващите пъти направо си ги получих, без да потвърдят по телефона.

# 1 426
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И днес ли са теглили спаркса?

# 1 427
  • Мнения: 218
Ето една игра на шоколад"Своге"
https://www.svogeshokoladi.bg/promo/

# 1 428
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
И днес ли са теглили спаркса?

Няма теглене днес ... явно са печеливши от 09.12,но чак сега са погледнали Спаркса. Щом питат как се получават наградите,явно за пръв път печелят от Спаркса. Simple Smile

# 1 429
  • Мнения: 272
Оффтопик споделям:

Заплахата с КЗП по мейл е по-ефективна отколкото по телефона.

Изпробвах го на практика в Теленор и емаг. (за казус не свързан с награда)

При мене днеска не свърши работа Sad и даже се оказа че КЗП не могат да ми помогнат ,никой не може да ми помогне Sad

# 1 430
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Ще пратя писмото на чупа утре вечерта, до тогава ако желаете да участвате дори и да не сте играли ми пишете, също ако имате нещо което искате да премахнем или добавим в писмото.За сега 6 човека лайкнали коментара ми = нито един заявил желание за участие от темата😊

# 1 431
  • София
  • Мнения: 1 234
Ще пратя писмото на чупа утре вечерта, до тогава ако желаете да участвате дори и да не сте играли ми пишете, също ако имате нещо което искате да премахнем или добавим в писмото.За сега 6 човека лайкнали коментара ми = нито един заявил желание за участие от темата😊
Може да добавиш, че и в предишни промоции са били некоректни раздали са по 5,6 от големите награди на двама трима човека. Пиши ми освен име какво ти трябва.

# 1 432
  • Мнения: 4 580
Здравейте, аз днес мога да похваля с наградата от адидас и една  силиконова форма за печене от Мега МОЛ Simple Smile

# 1 433
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Ще пратя писмото на чупа утре вечерта, до тогава ако желаете да участвате дори и да не сте играли ми пишете, също ако имате нещо което искате да премахнем или добавим в писмото.За сега 6 човека лайкнали коментара ми = нито един заявил желание за участие от темата😊
Може да добавиш, че и в предишни промоции са били некоректни раздали са по 5,6 от големите награди на двама трима човека. Пиши ми освен име какво ти трябва.

Само имена ще пиша, нищо друго.

# 1 434
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ходих до ДМ да си взема спиралата.Имах избор.Да видим дали ще е хубава.Нямаше ме в списъка който имаха на хартия,но се оказа,че имат и на мейл.Бяха много мили и отзивчиви девойките.

# 1 435
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Относно писмото до чупа чипс , аз не съм играла , но подкрепяям с 2 ръце. Ако мислите ,че е уместно и моето име да е в писмото ще ви го дам .

# 1 436
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Относно писмото до чупа чипс , аз не съм играла , но подкрепяям с 2 ръце. Ако мислите ,че е уместно и моето име да е в писмото ще ви го дам .

Ако желаете, напишете ми го на лично съобщение Simple Smile благодаря за подкрепата.
Моето честно мнение е,че едва ли някой ще ни обърне внимание, но не пречи като се изпише фирмата в гугъл да има и информация от нас и недоволството ни Simple Smile Пък и нищо не пречи да опитаме!

# 1 437
  • Мнения: 1 504
Ще пратя писмото на чупа утре вечерта, до тогава ако желаете да участвате дори и да не сте играли ми пишете, също ако имате нещо което искате да премахнем или добавим в писмото.За сега 6 човека лайкнали коментара ми = нито един заявил желание за участие от темата😊
С вас съм!
Не съм играла,но ще Ви пиша данни на лични.
Когато сме задружни,сме силни.Визирам и случкара с jysk.

# 1 438
  • София
  • Мнения: 1 234
Хайде момичета включете се и аз не съм играла в близалките, но не може  да ни правят на маймуни. Нещо много зачестиха организаторите на игри които не си спазват правилата.

# 1 439

Общи условия

Активация на акаунт