Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 13 ФИНАЛ /03.12. - 11.12.2018/

  • 83 776
  • 3 479
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: 1 604
Клише след клише ръсят тези в студиото.
Всички са победители, ай честито!

# 3 076
  • Мнения: 5 958
Благо влюбчивия само за любов говори.Нали има богат опит.
ми за какво да говори човекът-нито деца, нито ангажименти. Ерген човек, изпира бялата риза и на мегдана за моми.

# 3 077
  • Мнения: 1 655
"Ние трябваше да бъдем подложени на това изпитание." - Ъм, никой не ви е заставял да влизате...
Ами тоооо, с техния любовен живот, подобни изпитания ще ги дебнат зад всеки ъгъл...

Ооооо, не трябва да се бърка любовта със сутрешната ерекция.

# 3 078
  • Мнения: 4 291
Благо влюбчивия само за любов говори.Нали има богат опит.
За децата си каза ли нещо? Сълза не отрони ли?

# 3 079
  • Мнения: X
Благо влюбчивия само за любов говори.Нали има богат опит.

А Уош показа какво е любов - истински.
Призова зрителите да са живи и здрави, а не да гласуват като побъркани.
Има душа това момче, ето това е любов.

# 3 080
  • София
  • Мнения: 5 716
Андреа: Най-после Злата намерила "истински мъж"... иска ми се да даде като пример само за една единствена постъпка на Благо, която го харектеризира като "истински мъж"... само една... повече нищъ... Sunglasses

# 3 081
  • Мнения: 1 058
За Гъмов съм,но в никакъв случай за психото Никита или двойката чалгаджий от бърдака

# 3 082
  • София
  • Мнения: 23 116
От всички, които останаха на финала и аз клоня към Гъмов да е победител.

# 3 083
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Ние трябваше да бъдем подложени на това изпитание." - Ъм, никой не ви е заставял да влизате...
Ами тоооо, с техния любовен живот, подобни изпитания ще ги дебнат зад всеки ъгъл...

В къщата - едно изпитание, а навън? Дебнат от всеки ъгъл. Пък те каквито са добри, с меки души и големи сърца... Олиииииииииии!

# 3 084
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Леле, тъкмо за квартета с Блажко включих Joy, не трябваше да си отваря устата..
Джулката с какъв тоалет е..все едно е тръгнала за пазара на булки в Димитровград! Stuck Out Tongue Winking Eye
Андреа изглежда потресаващо..ЗЛЕ!  Червенкова 2.

# 3 085
  • Мнения: 1 880
Златка най-сетне можела да се облегне на мъж ... и по-конкретно този мъж? Че то по-добре да се облегне на стиропор

# 3 086
  • София
  • Мнения: 20 218
АЗ предлагам да говорят за тази "голяма любов" след няколко години. То в началото е ясна работата - кекс 20 пъти седмично и всичко е точно Stuck Out Tongue Winking Eye
Какви няколко години, аз ги виждам още два-три месеца заедно.

# 3 087
  • Мнения: 2 990
Каква е драмата между Азис и Златка ?

# 3 088
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Андреа: Най-после Злата намерила "истински мъж"... иска ми се да даде като пример само за една единствена постъпка на Благо, която го харектеризира като "истински мъж"... само една... повече нищъ... Sunglasses

Бърка си в зъбаците. И не само. Мъж, та дрънка!

# 3 089
  • Мнения: 3 025
До сега на Златка се обясняваха в любов по тв, сега тя се обяснява на Благо. Явно е много влюбена наистина.
Аз симпатизирам на Благо, понеже е добър, а и е веселяк. Гледах го преди това в "Черешката на тортата" и от там останах с положително мнение за него.
Андреа много се е променила. Не и отиват тези няколко килца отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт