Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 243
  • 724
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 484
имам едно подозрение /заради което някои потребители тук сериозно ми се сопнаха Joy /, че елинор и парфимо имат едни и същи доставчици - ако не за всичко, то поне за повечето продукти - сходен асортимент, сходни цени на продукти , сходни намаления ... разбира се, винаги допускам вероятността да не съм права, но не вярвам в "случайните съвпадения" Grinning
Това го "заподозрях" оше при първото намаление при "Елинор".

# 271
  • Мнения: 13 442
Да си ги пазят доставчиците и да ни радват с хубави цени.

# 272
  • Мнения: 77
Здравейте, как мислите оригинални ли с тези Монтали? Тъкмо ги получих от Елинор.
Не се развиват от горе... Simple Smile
Писах и на Монтал в Инстаграм да видим какво ще кажат и те Simple Smile




































Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 15:03 от gordanz

# 273
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
    Влезнах сутринта в Парфюмо и се почудих  за една стотица от Нилските градини,че беше на добра цена-- 117 лв,еми ....,отказах се. Сега влизам ,твърдо решена да я поръчам, но уви -свършила е вече.Е, поръчах за мое успокоение 50 мл  за 90,80 лв,но ме е яд за голямата разфасовка.  ooooh!
Та,не го умувайте много като мен,ако имате набелязана цел  newsm47
Дано не те хване повече яд, но аз ги виждам налични,
https://www.parfimo.bg/hermes-un-jardin-sur-le-nil-eau-de-toilette-100-ml/

# 274
  • Мнения: 31 359
    Влезнах сутринта в Парфюмо и се почудих  за една стотица от Нилските градини,че беше на добра цена-- 117 лв,еми ....,отказах се. Сега влизам ,твърдо решена да я поръчам, но уви -свършила е вече.Е, поръчах за мое успокоение 50 мл  за 90,80 лв,но ме е яд за голямата разфасовка.  ooooh!
Та,не го умувайте много като мен,ако имате набелязана цел  newsm47
Дано не те хване повече яд, но аз ги виждам налични,
https://www.parfimo.bg/hermes-un-jardin-sur-le-nil-eau-de-toilette-100-ml/
Откажи поръчката и си поръчай големия.

# 275
  • Мнения: 874
Ала-Бала,току-що и аз видях  ,пуснах веднага стотицата и им писах да анулират предната. Simple Smile
Благодаря!

Благодаря ви момичета,ще се запася със солидно количество хубав, пролетен аромат Simple Smile
Ами 50 мл разлика-17 лв-просто не си заслужава да се взема по-малката опаковка,още повече,че голямата е с БД,а малката-не.

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 15 594
Май е 27 лв. разликата, но щом големият е с БД – да, повече си заслужава.

Иначе, аз вече почти не купувам парфюми от 100 мл., защото започнах повече да държа на разнообразието, отколкото на количеството. Simple Smile

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Celine,това е страхотен парфюм и мой много голям любимец,във Венерата е 100мл за 99лв тестер,но колкото пъти съм им писала за парфюми,които ме интересуват са ми отговаряли,че идват с капачка и няма да чакаш 20дни,но ти вече си поръчала.Сега си погледнах поръчката в Парфимо пише,че е пратена към БГ.

# 278
  • ново
  • Мнения: 6 038
Разгеле, получих си парфюма от Елинор - тестер в бяла кутия без капачка. Ще го пробвам утре, че днес ухая на рози, да не удуша колегите.

# 279
  • Мнения: 874
Blаck Cat,благодаря за поправката,да 27 лв е разликата,но пак е добре Simple Smile

Bright Crystal,не смея от доста време да поръчвам тестери.След две неуспешни покупки на тестери ,тук от БГ сайтове,просто съм решила,че ако ще си давам парите,то поне да е на нещо качествено. Не знам за вас,но аз откривам разлика, и то голяма в оригинален парфюм и тестер,поне в тези два мои случая беше така,и естетствено се отказах завинаги.Сега ви наблюдавем,че отмъквате тестерчета на хубави парфюми,но....,като не знам пак какво ще дойде,по-добре да си трайкам Blush
Исках нещо свежо за пролет-лято,понеже.... ,да речем ,че за есен-зима съм си изпълнила лимита Blush,та дилемата ми беше между градините и MANCERA WAVE MUSK,но както виждаш градините надделяха Laughing

# 280
  • у нас
  • Мнения: 1 871
Градините са прекрасни. Откога ги гледам и аз... 💕

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 15 594
Céline, а от кой сайт / кои сайтове си закупила двата тестера, от които не си доволна? Simple Smile

# 282
  • Мнения: 874
      Единия тестер беше Поем на Ланком,от преди около  4-5 години,а втория тестер беше  Градската кралица от преди 2 години може би,но не си спомням точно кои бяха сайтовете  newsm78 Аз по принцип пазарувам само от тези изпитаните от  темата-на-вече Парфюми шоп нет,1001 парфюм,Ензо/Нотино,и от скоро Елинор и Парфюмо/те отпадат/.Но, не мога да кажа точно кои са сайтовете със 100 %,затова по-добре да си мълча smile3505

# 283
  • Мнения: 1 695
Парфюмът, който си чаках от 22-ри от Елинор няма да пристигне. И нямаше да го знам и аз, ако не бях звъннала. Не били стигнали до мен, нямало го наличен. 3 седмици не били стигнали до мен... Блазнят с цени, но това отношение....

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 18:52 от VanillaPumpkin

# 284
  • Мнения: 435
Във сайта на Венера козметикс оригинални ли са парфюмите, че не виждам сайта в началната страница?

Общи условия

Активация на акаунт