Изпитани сайтове за парфюми - 13

  • 60 231
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Във сайта на Венера козметикс оригинални ли са парфюмите, че не виждам сайта в началната страница?

Стои си линка в първият пост и свирка даже Grinning
https://fragrances.bg/

# 286
  • Мнения: 435
Извинявам се, изобщо не съм обърнала внимание, че сайтът е с друго име! Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 20 155
Парфюмът, който си чакай от 22-ри от Елинор няма да пристигне. И нямаше да го знам и аз, ако не бях звънна. Не били стигнали до мен, нямало го наличен. 3 седмици не били стигнали до мен... Блазнят с цени, но това отношение....
Същото ми го казаха и на мен вчера. Но на мен ми звъннаха, за да ми кажат, че ще си получа останалите без този. Иначе и аз нямаше да знам, че всъщност няма да получа единият от парфюмите, което го отчитам като черна точка  за Елинор – липса на адекватна комуникация, което не е професионално, ако си сериозен търговец.
Въпреки това, за да не съм само критична – получих си току-що поръчката от тях. Всичко е наред – оригинално и ухаят прекрасно. Опаковането не беше най-добро. Парфюмите се плацикаха звучно като носех кутията, което малко ме притесни. Вътре бяха наредени директно на дъното, а отгоре натъпкано найлоновото уплътнение, което няма особен смисъл, но за радост няма нищо счупено.

Още съм им сърдита за неадекватната комуникация, въпреки ниските цени и подаръчето лосион за тяло на Burberry. Бих поръчала за в бъдеще може би ако поръчката е малка – 1-2 продукта.

# 288
  • Мнения: 68
Здравейте!
Някой може ли да ми препоръча от къде да си взема Алиен на Тери Мюглер?   

# 289
  • Мнения: 6 014
Аз да похваля Notino за бързата реакция. В неделя поръчах, те в понеделник организирали нещата и днес пратката ми е в офис на Спиди, но утре ще я взема чак. :\

# 290
  • Мнения: 555
с кои да сменят спиди? всичко останали са още по-смотани и бавни + спиди имат офис на всяка керемидка

пп не, че особено много харесам спиди Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз лично предпочитам Еконт, по-бързи са и офисите им са на по-удобни локации.

Но явно няма да сменят куриерите - получих имейл от парфимо, че пратката е пусната по Спиди. За съжаление и те се издъниха, бях поръчал още един парфюм, който ме увериха, че ще бъде добавен към вече съществуващата поръчка, за да използвам безплатна доставка, но изненада - не са го изчакали да пристигне. Писах им, че няма да приема пратката, докато не си оправят кашата.

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 18:06 от Valeri Cirilov

# 291
  • Мнения: 2 478
Deetron Wink. 6г. The One EDT ми беше сигничър - от 2011 до 2017. Минал съм през всичко - лимитките бронзовата и кафявата, и последно EDP. Има леки разлики в 4-те, но да кажем 90% е едно и също и ако не се замислиш и душиш интензивно да търсиш, няма да намериш такива. Предпочитам оригиналния от всички - EDТ, малко по-свеж ми е от ЕДП и това ми харесва повече. Носех го през цялата година, докато ЕДП ще дойде много плътен за лятото, дори вечерта. Сега минах пътьом през Прити Шоп да си го припомня, че ми домъчня. Еми ще си стане класика и ще остане, един от най-добрите изпитани аромати. DNА-я му е уникален. Много се оплкакват от трайност, аз нямам такива проблеми, идеално траен и присъстващ си е, а на дрехи си се усеща с дни. Ще си го запомня, като първият "марков" парфюм Simple Smile Sunglasses. То от него тръгна страстта, де. Все още го харесвам. Гаранция на първа среща за average Joe маце, което просто знае какво е парфюм, и че си си се постарал и дал пари, е един от най-добрите избори, особено за date night Wink. Въпреки това го прежалвам и се впускам в дебрите на нови аромати, колкото и да се замислих за части от секундата да взема една 150мл и да приключа за дълги години, понеже не е само той, и да го имам в арсенала все пак Wink Wine Glass .

п.с (мерси, Тете, трябва да запомня изписването на латиница за по-бързо, за да не търся сред много, че губя време, хаха).

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 18:07 от FragranceFanatic

# 292
  • Мнения: 68
estilno.com - някой поръчвал ли е от този сайт?

# 293
  • Мнения: 22 867
И моята "Маруся" пристигна, на 2-ри направих поръчка, на 4-ти тръгна от Чехия, днес я взех и тая вечер имам имейл от Парфимо, че са я предали на куриер и да чакам Спиди "да ме информира за статуса на Вашата поръчка, както и за точния ден на доставка" Simple Smile. Верно множко са им дошли поръчките от черния петък, та не могат да се оправят. Марусята поръчах ей така от любопитство, от четене на отзиви в наши и руски сайтове, стана ми интересно, пък и цената е пренебрежима. Обаче тя взе, че ми хареса! Heart Eyes Не знам ретро ли е, бабешка ли е, ама ще се спогодим с нея. Сега тракам по клавиатурата и около мен се носи ароматът на Марусята все едно "берьозките" се носят леко около мен, не знам що такава аналогия ми изникна в главата. Да, ароматът определено ми хареса. Е, не мога да го опиша, като някои съфорумки, които чета, но е мой. Peace

# 294
  • София
  • Мнения: 12 374
с кои да сменят спиди? всичко останали са още по-смотани и бавни + спиди имат офис на всяка керемидка

пп не, че особено много харесам спиди Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз лично предпочитам Еконт, по-бързи са и офисите им са на по-удобни локации.

Но явно няма да сменят куриерите - получих имейл от парфимо, че пратката е пусната по Спиди. За съжаление и те се издъниха, бях поръчал още един парфюм, който ме увериха, че ще бъде добавен към вече съществуващата поръчка, за да използвам безплатна доставка, но изненада - не са го изчакали да пристигне. Пиках им, че няма да приема пратката, докато не си оправят кашата.
И аз предпочитам еконт, никога не съм имала проблеми с тях, за разлика от спийди, с които всяка поръчка през последната година стават някакви тъпи драми. Добре, че някои от изброените парфюмни сайтове работят с еконт.

Labrex, със здраве да си фъскаш Марусята Simple Smile

# 295
  • София
  • Мнения: 3 889
За мен е все едно дали с Еконт или Спиди, горе-долу са едно до друго в моя район и нито едно не ми е достатъчно близо, или твърде далеч. Спиди са по-бавни, да.
Имах 2 неща останали да получавам от Черния петък от Елинор, обадиха се, че единият тестер е счупен и няма как да го пратят, другият е пристигнал днес в Спиди. Всичко останало получих много отдавна.
Направих 3 поръчки от Парфимо тези дни, за едната пристигна мейл, че е отменена, без да е посочена причина. Днес сутринта звъняха по телефона и нищо такова не споменаха.

# 296
  • Мнения: 19
Здравейте! Някой, поръчвал от emag.bg да сподели дали е сигурен сайта. Харесах си https://m.emag.bg/parfjumna-voda-za-zheni-cartier-carat-50-ml-34 … w#reviews-section. Май го няма по други сайтове. В реалния магазин цената  е 130 лв. До сега съм поръчвала само от нотино. Благодаря!

# 297
  • София
  • Мнения: 3 889
Да, аз съм поръчвала парфюми от Емаг, мисля че 2 пъти. Оригинални са.

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Имаше и доста кофти отзиви за Емаг,моя любим Карат,страхотен избор.Виж го тук е много изгоден и сайта е читав-http://www.parfum-bg.com/cartier-carat-2018-parfyumna-voda-za-jeni-100-ml Тестера идва с капачка,аз питах точно за този парфюм.

# 299
  • ново
  • Мнения: 6 038
Парфюмите се плацикаха звучно като носех кутията, което малко ме притесни. Вътре бяха наредени директно на дъното, а отгоре натъпкано найлоновото уплътнение, което няма особен смисъл, но за радост няма нищо счупено.
Същото ми направи и на мен лошо впечатление. Един найлон сгънат на топка и натъпкан най-отгоре. Парфимо съм ги признала в опаковането - всеки продукт опакован отделно в пукащо и залепен с тиксо.

FragranceFanatic, подсети ме за The One, любим на ММ и на мен. Ще му го подновя!

Общи условия

Активация на акаунт