Отговори
# 1 290
  • Мнения: 13 770
Не само, че се е завърнал, но гледам по всички вестници и списания, се е сдобрил и сдушил с баща си, внучето му води да го види! В което няма лошо, но като се сетя на какъв тормоз го подложиха преди години този човек син му със смахнатата му майка...
А Стефан Данаилов много зле изглежда вече, домъчня ми за него.

# 1 291
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не само, че се е завърнал, но гледам по всички вестници и списания, се е сдобрил и сдушил с баща си, внучето му води да го види! В което няма лошо, но като се сетя на какъв тормоз го подложиха преди години този човек син му със смахнатата му майка...
А Стефан Данаилов много зле изглежда вече, домъчня ми за него.

Тъжна история.

И той, и майка му сега са бели и добри.

# 1 292
  • Мнения: X
Чудя се коя е по-голяма кукувица-Кривошиева или Луна Grinning

# 1 293
  • Мнения: 9 193
Хич не се чуди ..от Луна по луда нема!

# 1 294
  • София
  • Мнения: 5 551
От страницата на Кремена Халваджиян във Facebook:



# 1 295
  • Мнения: X
Гнус!
Тая Патрашкова ми е като оня измислен математик Мишо Константинов :Д

# 1 296
  • Мнения: 68 659
Много перла...много нЯщо бре...тц..тц...

# 1 297
  • Мнения: 3 510
Не само, че се е завърнал, но гледам по всички вестници и списания, се е сдобрил и сдушил с баща си, внучето му води да го види! В което няма лошо, но като се сетя на какъв тормоз го подложиха преди години този човек син му със смахнатата му майка...
А Стефан Данаилов много зле изглежда вече, домъчня ми за него.
Стефан Данаилов бил много зле и по думите на една сценографка от Народния, вече не можел да става от инвалидната количка.

# 1 298
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стефан Данаилов бил много зле и по думите на една сценографка от Народния, вече не можел да става от инвалидната количка.

И затова онзи ден е имал премиера.

Последна редакция: сб, 15 юни 2019, 22:51 от 🍀Smileys®

# 1 299
  • Мнения: 3 510
Може, не знам. Казвам само каквото ми е казано. Не съм от поколението, което е израстнало с неговите филми и честно казано не е в полезрението на моите интереси.

# 1 300
  • Мнения: 5 112
Гнус!
Тая Патрашкова ми е като оня измислен математик Мишо Константинов :Д
Мишо Константинов хич не е измислен математик, съвсем истински си е...
Иначе за Патрашката съм съгласна Simple Smile

# 1 301
  • Мнения: 10 264
Все съм се чудила каква е идеята на плезенето по снимките. Като олигофрени всички, включително и мои познати. Халваджянова поначало е с визия на чучело, а оплезена съвсем е за някой маймунарник. В това семейство само малкия е сладък, всички останали им хлопат дъските, като най-зле са дъртите.

# 1 302
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жени Калканджиева: Стараех се да изглеждам строга и недостъпна



Цитат
Преди дни приключиха снимките на българската комедия "Ятаган". Филмът на режисьора Андрей Андонов, представлява низ от абсурдни ситуации, които за жалост много се доближават до нашата реалност. Сюжетът е изпълнен с редица изненади, обещаващи на зрителя стабилна порция здравословен смях. Сред актьорите в продукцията са Мариан Вълев, Васил Василев - Зуека, Евгения Калканджиева, Любомира Башева и Ивайло Драгиев. Премиерата на лентата е насрочена за догодина, когато ще бъде разпространена във всички киносалони у нас.

https://life.dir.bg/zvezdi/zheni-kalkandzhieva-staraeh-se-da-izg … roga-i-nedostapna

Сигурно най-трудно ѝ е било да изглежда недостъпна.

# 1 303
  • Мнения: 3 485
Eто това е написал Кулагин в защита на Мадона :


Джулката пък си направила фотошоп и е изтрила даже очите си ! Smile

# 1 304
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Като зомби е Scream

Не само, че се е завърнал, но гледам по всички вестници и списания, се е сдобрил и сдушил с баща си, внучето му води да го види!
Владо Данаилов няма дете.

Общи условия

Активация на акаунт