Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 12

  • 49 079
  • 756
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 581
И ти наистина вярваш, че някой ходи в студа, пробива дървета, слага съдове за събиране на сок, после ходи да прибира съдовете, разлива сока и го изпарява в стерилни резервоари без нагряване, а след това го продава по $8 - $9 за литър?!? При това - не в България, където средната заплата е €550, а в Канада, където е €5500? Което, по най-груби сметки означава, че всеки работник мъкне на ръка в студа по тон и половина пресен сок на ден, само за да си заработи надницата, без печалба на производителя и търговците след него? А като калкулираме и тази печалба - поне по 3-4 тона? Ела, господи, си прибери вересиите! 😂 😂 😂

Шефе, не е така както го описваш, така е било преди 100 години.
Иначе аз също съм си правил сироп (имах 4 клена в двора, 2 от които захарни) точно по начина който описваш, с изключение на стерилните резервоари Simple Smile Simple Smile Това пък откъде ти хрумна? В обикновена тенджера, просто не трябва да завира.
Ето ти картинка, макар че можеш и сам да си намериш, интернет имаш щом си надушил бг-мамата Wink



По маркучетата кленовата вода отива направо в тенджерата долу в бараката с червения покрив.
За цената - напиши - кленов сироп- в някой от големите магазини, Loblaw's примерно

# 706
  • Мнения: 48
Здравейте всички, към днешна дата има ли някой на сиропа? Simple Smile
Аз започвам от днес и смятам да го направя 10 дни. Правила съм го 3 или 4 пъти, последно преди повече от година, винаги ми се е отразявал чудесно.
Успех на всички!

# 707
  • Мнения: 48
Пак съм аз Simple Smile Първият ден премина успешно и много позитивно. Не съм мислила за храна, не съм отваряла хладилника. 1.400 кг. надолу. Нямам главоболие, но за сметка на това съм доста сънлива. Резултатът е добър, вземайки предвид и факта, че съм в МЦ и задържам вода.
Ше се отчета отново на петия ден, когато премеря и разликата в обиколките. Хубав ден на вас!

# 708
  • Мнения: 52
аз ползвам само оргиналния, швейцарски е.



Pepina от къде си купуваш сиропа(аз не съм в Бг)
И колко литра(гледам,че има по 500мл и 1литър)като се отвори в хладилника ли се съхранява?

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 11:05 от SILNA333

# 709
  • Мнения: 8 804
купувам по интернет, доставчици много. 

# 710
  • Мнения: 52
купувам по интернет, доставчици много. 
Добре,Благодаря ти Pepina.Поръчах вече от Амазон,метална кутия,500мл.
Но колко сироп ми е необходим за 10 дни.

# 711
  • Мнения: 8 804
за 10 дни купи литър. Зависи по колко пиеш, индивидуално е, аз  в началото пия повече, към края на диетата, вече не ми се пие сироп, но го пия да ми премине дискомфорта, когато почувствам гладна.

# 712
  • Мнения: 52
Здравейте,
Направих 5 дни и сега съм на междинен ден с 50 грама ориз.
Умирам от глад:(
Сега ще пия сироп пак,то дано се успокои тази моя лакомия.
Утре ще съм на прясно изцедени сокове.
Стискайте ми палци да издържа с захранването,че то майче е най-трудно.
До тук -3kг.

# 713
  • Мнения: 716
Някой пробвал ли е испанската версия? Ако да, как се отрази?

# 714
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен🙂
Взех си сиропчето и от утре се присъединявам при вас
Ще бъда благодарна на подкрера🙂

# 715
  • Мнения: 48
Nelito.86 , диетата не е никак лесна, особено ако не сте правили диети преди това. НО пък дава чудесни резултати, а в името на това си струва! Настройте се психически, че само и единствено коктейла ще приемате, че ви дава всичко необходимо и че след 1 или 2 седмици ще видите вашата нова версия в огледалото. И не забравяйте освен кантара да се измерите с шивашки метър, ще забележите удивителни резултати! Успех!

# 716
  • Мнения: 34
Nelito.86 , диетата не е никак лесна, особено ако не сте правили диети преди това. НО пък дава чудесни резултати, а в името на това си струва! Настройте се психически, че само и единствено коктейла ще приемате, че ви дава всичко необходимо и че след 1 или 2 седмици ще видите вашата нова версия в огледалото. И не забравяйте освен кантара да се измерите с шивашки метър, ще забележите удивителни резултати! Успех!
Много благодаря,наистина се нуждая от промяна🙂

# 717
  • Мнения: 34
Днес ще ми е 3ти ден и съм минус 4 кгот 83 днес съм 79кг
Събудих се с леко главоболие тази сутрин
И странното е ,че немисля за храна🤔може би ,защото съм наработа....при вас как е

# 718
  • Мнения: 34
Днес изнасяхме 6м на леля ми...и трябваше да хапна  1 кюфте и малко картофи...чувствам се зле
Подута и гузна
И сега се премерих и пуф 80кг ....1 кг нагоре😔

# 719
  • Мнения: 8 804
не може да се хапва, язък за труда ти. Можеше да пиеш вода.

Общи условия

Активация на акаунт