Спам тема (Нова Година със стари ку...купонджии) от 02.01. до когатo... примерно до 31.01. 😜

  • 78 882
  • 4 019
  •   1
Отговори
# 1 965
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Ма кво ще правя, ако си намеря мъж, който обича шубраци Grin

Щи се падне некой Беър Грилс - рови и оцелява в шубраците ... май ми е време да си сипа Simple Smile

# 1 966
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Щи се падне некой Беър Грилс - рови и оцелява в шубраците ... май ми е време да си сипа Simple Smile
Тото ли да пусне, че да ми се падне или се търкат талончета? Joy

Поне Беър Грилс ще оцелява във всякакви условия, а не да се панира, ако му изгори крушката кат некъв джендър Grinning

# 1 967
  • Мнения: 15 619
Ма не може да бъде! Изтървала съм снимки!?!?!?!?!??
Пускайте втора серия, засядам.  Laughing

# 1 968
  • Мнения: 36 034
джу, мъжовете в общия случай не се вълнуват особено дали поляната е гола или обрасла, ако харесат гледката към средата й, за това включвай трайната резачка, голям е личен кеф

# 1 969
  • Мнения: 9 487
джу, мъжовете в общия случай не се вълнуват особено дали поляната е гола или обрасла, ако харесат гледката към средата й, за това включвай трайната резачка, голям е личен кеф

И вече не се занимаваш с глупости. Ама 2мм искам, ама 5мм искам, ама така да го изчисля за преди морето. Само краката ми остават ама там сумата е колкото в момента ми взимат за две зони общо и ще ги правя накрая. И сбогом адиос, космИ!

# 1 970
  • Мнения: 10 747
Първо жената се обезкосмява на зони, после изцяло, после иска мъжа да си обезкосмява някой зони, после да се обезкосми нацяло ... даммм  Ако Дарвин беше жив, сигурно щеше да си скуби брадата и проклетисва, че сме разкатали играта на еволюцията Laughing

# 1 971
  • Мнения: 15 619
Първо жената се обезкосмява на зони, после изцяло, после иска мъжа да си обезкосмява някой зони, после да се обезкосми нацяло ... даммм  Ако Дарвин беше жив, сигурно щеше да си скуби брадата и проклетисва, че сме разкатали играта на еволюцията Laughing
Ай ся и ти пък. Брадясали ли ги предпочиташ?  Grinning

# 1 972
  • Мнения: 36 034
грешиш, лане
достатъчно е мъжът да е гладко избръснат (т. е. обезбраден) и старателно изкъпан
останалото е по негово желание

# 1 973
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Ей, ццц, все женските са виновни за всички световни беди Bowtie

# 1 974
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
джу, мъжовете в общия случай не се вълнуват особено дали поляната е гола или обрасла, ако харесат гледката към средата й, за това включвай трайната резачка, голям е личен кеф

Долу иди дойди ... важното е да няма игрив мустак на физиономията Simple Smile

# 1 975
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Дедо хаджия не е махнаджия. Може и вълци, ако може и брадясали да са...😜 то на младо и красиво всеки го вдига.
За изпусналите, втора сесия утре😉

# 1 976
  • Мнения: 15 619
Начи, като ви мета някой път коментарите за СО и се чудя, що сте тъй скептични. Аз се попикавам да се хиля някойс път.И тая вечер също.
За снимките ме извикайте, да не отърва пак! Капиш?

# 1 977
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Начи, като ви мета някой път коментарите за СО и се чудя, що сте тъй скептични. Аз се попикавам да се хиля някойс път.И тая вечер също.
За снимките ме извикайте, да не отърва пак! Капиш?
Такива отвратителни диалози съм срещал там. Даже някои си бях запазил. Може ли да има толку тъпи хора да публикват лични неща...
Не ги чета отдавна. Повечето са пързалки тъпи

# 1 978
  • Мнения: 15 619
Айде сега, Миде. Света няма да оправим ние, значи няма и що да го съдим.  Коментарите, които ме хилят, хич не са пързалки. 

# 1 979
  • Варна
  • Мнения: 36 724
Еее, ма кажете кога утре да гледаме снимки, то не може човек цял ден да следи тука!

Общи условия

Активация на акаунт