Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 725
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Аз харесвам една маска на Сисли с черна роза, обаче няма общо с нощната маска на Ланком, за която писах като ефект. Ето това изречение не съм вярвала, че ще го напиша. Виж, пудрата на Сисли е друга работа. В декоративната имат попадения, но в бялата козметика нищо не ме впечатли, а съм пробвала доста от продуктите им.
Благодаря за препоръките на всички, които ми писаха на лични и тук, поръчвам и ще пробвам всичко!

# 601
  • Мнения: 5 903
Накрая ще си я купя тази маска на Ланком, така сладко говориш, NiaV😊
Тази ли е:

# 602
  • Мнения: X
Тази е. Обаче си вземи отливка първо, за да не пишеш после в блога за NiaV, която нищо не разбира. Виждала съм те в инстаграм мисля, ако съм права, къде е сухата кожа и бръчките, които ще третираш, ммм?

# 603
  • Мнения: 5 903
Точно щях да ти пиша! Аз никога не бих написала, че не разбираш, защото ми е ясно, че един продукт за теб може да е много добър, но за мен да е абсолютно безполезен. Обаче, сега гледам състава, моята кожа е нормална към мазна. Може би за мен няма да е така добра маската.
Съдържа палмово масло, шеа... може би тези масла не са нужни за моята кожа. Аз нямам опъване, сухота, кожата ми в това отношение няма оплакване.
Ще се опитам да си взема отливка. Все пак не струва малко пари.
Много ти благодаря!

# 604
  • Мнения: 9 174
А къде дават отливки на тази маска , много искам да я пробвам Peace

# 605
  • Мнения: 5 903
А къде дават отливки на тази маска , много искам да я пробвам Peace
Оооо, най-голямата мъка! Аз купувам нещо и почвам да ги изнудвам за тестери. Иначе никога нямат, свършили са съвсем наскоро. А на касата, докато плащах парфюм, видях как продавачка дава много тестери на клиент, ама много тестери!

# 606
  • Мнения: X
Хич не е евтина, както писах-мажа и рева. Обаче за мен е истински хит, но за да не са просто хвалби, заради които някой да иска да подари по-добрата част на 4 стотака на Сефора (от там я взех), ще пиша защо за мен е незаменима. Кожата ми е суха, ако се пресуши и акнеична. Не знам каква е логиката там. Ползвам гликоловия тонер на Пикси, което за мен без супер хидратация отгоре е равно на Сахара. Тази маска след нанасяне при мен оставя съвсем лек филм, но за пръв път в живота си се будя с нежна, напомпана, равна кожа. Не знам как ще се държи лятото, тогава кожата ми леко ще се омазни и ще мине за почти нормална, но ще пиша. Впечатли ме, защото при мен кожата привиква и с времето изпива всеки нанесен продукт. Предпочитам я пред нашумели нощни маски като тази на Laneige, която използвам за път, тъй като буркана на Lancome е чудовищен и винаги ми се свиди пространството, което заема в куфара. После винаги съжалявам. Предпочитам я пред Сисли, за която писах преди малко, защото тя е по-мазна, будя се с хидратирана кожа-докато не си измия лицето. Предпочитам я пред La Prairie, защото с нея някак хем лъсвам сутринта, хем с напредването на деня кожата ми се изсушава прогресивно и с (немалкото) грим, който ползвам заприличвам на стафида. Дадох на майка ми да я пробва обаче-на нея, въпреки сухата и кожа, не попива, лющи и се и каза, че според нея парите не са за всеки и съм (без)крайно луда. Надявам се да съм полезна, но аз в момента даже не искам да пробвам друга нощна грижа, това е моята.
Редактирам се, за да питам- тестери и на мен не ми дават, но отливки няма как да откажат. Влизам в Сефора и си искам за Еди колко си дни. И ако е в буркан, настоявам за нов тестер, от който да ми сипят.

# 607
  • Мнения: 5 903
Много си ми полезна. Маската не е за моята кожа.

# 608
  • Мнения: X
Много си ми полезна. Маската не е за моята кожа.
Радвам се, определено не мисля, че би била подходяща за мазна кожа. Ще взема да я метна на колежка с доста мазна кожа с цел тест и ще пиша. Тя например хареса Laneige. Аз мога да нанеса половин бурканче от нея и да съм доста суха веднага след.

# 609
  • Мнения: 5 903
Не я мятай много насам-натам тази скъпа маска😉

# 610
  • Мнения: X
Знам къде живее въпросната колежка 😈.

# 611
  • Мнения: 5 903
Знам къде живее въпросната колежка 😈.
🤣

# 612
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Aз много си харесах новото кремче,
много приятно с лек матиращ ефект Jowae .Аромата на крема е натурален и много приятен .
Ще си взема и хидратиращата им маска Jowae Replumping Water Face Mask (уплътняваща хидратираща маска за лице, която възстановява баланса на кожата и я защитава от дневните агресори) .

# 613
  • Мнения: 5 234
Търся си ефективен крем срещу бръчката между веждите. Помагайте моля.

# 614
  • Мнения: 35 961
третиноин

Общи условия

Активация на акаунт