Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 30

  • 64 520
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Нещо и от Тугче Revolving Hearts


Приятен ден!

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 13:57 от Stoqnova26

# 676
  • Варна
  • Мнения: 1 078
     Стоянова , благодаря ти за желанието да споделиш видеото с нас!  
    
Скрит текст:
Но, не можем да го видим, защото е Private!  Sad
     Ако го качваш от твой канал, го направи Public!

     Интересно ми е каква роля са определили за новия персонаж?!  newsm78
     Това с предизвикването на ревност за 1-2 епизода, вече е много изтъркано!  Peace

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 14:01 от Planet

# 677
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Скрит текст:
    Стоянова , благодаря ти за желанието да споделиш видеото с нас!  
     Но, не можем да го видим, защото е Private!  Sad
     Ако го качваш от твой канал, го направи Public!
     Интересно ми е каква роля са определили за новия персонаж?!  newsm78
     Това с предизвикването на ревност за 1-2 епизода, вече е много изтъркано!  Peace
Разбира се ще го оправя Simple Smile

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Надявам се, не съм обидила никого, разсъждавайки за участието на актьорите от филма извън него. Изказах моята гледна точка и никого не защитавам. Не бих искала да те провокирам, dariVale! Сигурно моята логика е много наивна, но не се отказвам да пиша /когато имам време и какво да кажа/.

Новото попълнение и на мен ми е симпатичен. Последно го гледах в "Мерием". Симпатяга! Дано е за Гюлиз или Дерен.

# 679
  • Мнения: 1 578
Здравейте момичета 🤗🤗🤗
Благодаря Ви за всичко споделено,
Дари, удоволствие е да те чета, винаги ми е интересно видяното и усетено то от теб Simple Smile
Вчера имах много работа и нямаше как да отговоря, повечето турски артисти от сериалите са се занимавали професионално с баскетбол... Джан, Чаатай, Фуркан, Баръш и много други.... Относно баскетболния мач, мисля че и Къванч Късабалъ също се е занимавал професионално, и той много спортува /беше в синия отбор/както и съпругата му Седеф Авджъ, тя беше в отбора на Джан Simple Smile
Те също преди мача публикуваха екипите си, според мен беше заради самата благотворителност, и да, дамите под коша просто чакаха някой да им подаде топката Simple Smile от това което видях Simple Smile

И да допълня поста си,




Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 15:10 от nanni_123

# 680
  • Мнения: 8 098
Новият актьор Utku Ateş освен в Аромат на ягоди е участвал и в още един сериал , в който е играла Демет,  Курт Сеит и Шура.  Така , че би трябвало да се познават добре.Thinking



Само както писа Планет дано не залитнат към изтърканата линия на ревност от страна на Джан.Hushed

Планет, Hug абсолютно права си , че Джан Яман е лидер, защото знае какво иска, знае накъде върви и защо отива в тази посока, а за това много дължи на спорта, който изгражда характер и учи на поемане на отговорности.
Природата  го дарила щедро не само с физика и интелект, но със способността да пленява околните с една комбинация  от сила и сърдечност.
И няма как всички тези качества събрани в една личност да не го изведат на водеща позиция. Не случайно той казва в едно интервю, че може всеки момент да препрограмира живота си и да го обърне на 180 градуса , ако това му се наложи. 

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 078
     Алекс   Съгласна съм с теб!  Hug

  Но да преобърнат живота си на 180 градуса могат само хора, които вярват в себе си и не се страхуват да рискуват!  А повечето хора, за да не си нарушат спокойствието, цял живот се носят по течението!  Peace

   А има ли такива статии и за останалите участници в благотворителния мач?  newsm78

   А аз продължавам да мрънкам за това, че оставиха Джан Дивит без приятели!  ooooh!
   Във всяко турско дизи ГГ имат приятели, които им дават съвети в трудни моменти.
   Демет има приятели, но и те не могат да й бъдат особено полезни, поради липса на опит.
   А Джан в най-трудните си досега моменти беше оставен съвсем сам - без семейство и без приятели.   ooooh!
   А пък и семействата им са твърде малобройни за турско дизи?!  newsm78
   Тъй ли пък нямат лели и чичовци?   Rolling Eyes  Родителите им нямат ли братя и сестри, че покрай тях да се сдобият с братовчеди?  Rolling Eyes  Или да се появят роднините от село?  smile3503
   Джан имаше само баща и те му го отнеха още в първи епизод, след първите 10 минути заедно!  ooooh!
   Тази мама  я знаем отначалото, но не я свързваме с нищо добро и не очакваме такова от нея!   Peace
   Надявам се, че ваканцията за екипа няма да е била почивка и за сценаристите.  Peace  Все пак, този екип СЦ се включи относително скоро, а и имат нужда да си изработят цялостната концепция за развитието на събитията и за този, и за следващия сезон.  newsm12

    Тони, моля те - в никакъв случай не се извинявай за това, че си изказала различно мнение!  Praynig
   Нали темата е точно за това - да споделяме различни мнения!  newsm78

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 17:44 от Planet

# 682
  • Мнения: 5 875
Тони ценя и приемам изказаното от теб мнение. Използвах твоите тези за да обясня по-добре позицията си, опонирайки ти. Иначе - богатството на тази тема са различните мнения и това, че всички ги уважават. Разбира се, че ще продължаваш да пишеш това, което мислиш! Възхищавам се на оптимизма и позитивизма! Винаги съм готова да приема, когато съм сгрешила, когато бъда опровергана!

# 683
  • Мнения: 8 098
Planet, Hug може би точно тази празнина , липсата на приятели  в живота на Джан , ще запълнят  с влизането  на новия герой?Thinking
 


Много точно и вярно е, това което казваш, че рядко в турско дизи  ГГ е лишен така от приятелска среда и подкрепа. Причината  до сега можеше да е и самият той със своите принципи и безкомпромистност, но  с  промяната , която  претърпява, благодарение на Санем, да  се завърне Метин , а да се появи друг негоя приятел.

Обновяват татуто на Джан, пак ли ще го събличат???Stuck Out Tongue Winking Eye



От ТТ , Очаквайте скоро...



JoyJoyJoy

P.S. Сетих се къде още съм гледала Утку Атеш. Лятото гледах един приятен турски сериал Тайните на живота с Хазар Ергючлю и Екин Коч, та там играеше и той. Много приятно присъствие на екрана и най-после някой по-висок от Джан ще се появи...Blush

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 18:56 от alex_94

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 078

Обновяват татуто на Джан, пак ли ще го събличат???Stuck Out Tongue Winking Eye


   Ти да не би да протестираш??? smile3503

От ТТ , Очаквайте скоро...



   Казваш, след епизод-два да чакаме и бебето?  newsm09  А още не са си легнали?!  ooooh!

   Ама аз защо ли се чудя?  Embarassed  При тях щъркелите носят бебетата!  smile3503




# 685
  • Мнения: 8 098
Planet, Hug и през ум не ми минава да съм против, само се притеснявам, че си е студеничко  на сета, някои са даже с  ушанки, да не настине момчето!:stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Като се сетя, че след онази прословута сцена с пръскачките се озова в болница... , а сега още не са започнали...
 Да не поемат никакви рискове , че много време мина! Искам си серията всяка седмица Frowning1

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 19:59 от alex_94

# 686
  • Мнения: 1 109
  bouquetи аз си чакам серийките

# 687
  • Мнения: 8 098
Mного е паднала възрастовата граница сред фенките на Джан...JoyJoy







# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 078
      Аааа, има и по-малки!   smile3503  Нали Ива каза, че дъщеричката й, като проговори ще тича из стаята и ще вика -
    - Джан бей, Джан бей!   Grinning

     А тя сега проходи!  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 1 578
Ново от Демет,
Липсва ми усмивката и  , тук

И блясъка в очите и... някак

Общи условия

Активация на акаунт