Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIII

  • 87 871
  • 757
  •   1
Отговори
# 195
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 761
Не знам коя мацка препоръча тук Et maintenant on va où
https://DMCA-removal-from-Google/banan?id=549722&hit=1&t=movie
но искам от сърце да и благодаря. Филмът е страхотен. Точно това ми се гледаше. Снощи го гледах сама, по нощите, а днес - с мъжа ми. Той се смя, и дори заплака по едно време. Благодаря за препоръката. Препоръчвам горещо и аз Simple Smile

Същата актриса играе и в Карамел. Подобен е филмът, ако този ти е харесал, ще се смееш и на Карамел.

Аз него отдавна съм го гледала. Пак по препоръка оттук. И го препоръчвам до ден днешен на всички.

# 196
  • Мнения: 2 255
Този филм има ли го в Замунда? Търсих го с френското и английското заглавие, но не то открих.

# 197
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Малко off- , затова в скрит текст.

Скрит текст:
Една имитация на Фреди. Едва днес ми попадна.
Жена, имитираща мъж, който имитира жена  Grinning

# 198
  • Мнения: 119
Последно гледах Searching -  https://www.imdb.com/title/tt7668870/  Хареса ми, че до последно не ми дойде какво точно се случва... Е, има си и дупките в сценария, но е приятен. Леееко ми напомня на A Simple favor като идея

# 199
  • Мнения: 3 090
Ex Machina (2014)
Доста идеен филм, великолепна актьорска игра от Алисия Викандер.

# 200
  • Мнения: 241
Препоръчвам Dogman
Тъжен и реалистичен.

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
За тези които ще празнуват св.Валентин пред телевизора препоръчвам френската романтична комедия  Опитай да ме издърпаш.

# 202
  • Мнения: 2 255
Гледах снощи The Departed на Скорсезе. Много ми хареса.

# 203
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
Снощи изгледах "Фаворитката". Започнах го със смесени чувства и в началото си мислех, че няма да го издържа, но ме залепи за екрана и даже като свърши дълго премигвах.Simple Smile Хареса ми. Много оригинално поднесен и много ме впечатли начина на заснемане. А, бе, различен и леко налудничав филм.

# 204
  • София
  • Мнения: 23 127
Утре ще го гледам и аз живот и здраве, дано ми хареса и на мен.  Simple Smile

# 205
  • Мнения: 31 382
Снощи изгледах "Фаворитката". Започнах го със смесени чувства и в началото си мислех, че няма да го издържа, но ме залепи за екрана и даже като свърши дълго премигвах.Simple Smile Хареса ми. Много оригинално поднесен и много ме впечатли начина на заснемане. А, бе, различен и леко налудничав филм.
Никак не ми хареса на мен. Да, различен и леко налудничав, но не ме докосна по никакъв начин.

# 206
  • София
  • Мнения: 12 575
На мен не ми допадна финала, очаквах, че ще се случи нещо, пък то взе, че свърши.

# 207
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
На мен не ми допадна финала, очаквах, че ще се случи нещо, пък то взе, че свърши.
В първия момент и аз бях разочарована, но като се размислих, може би това беше най - логичния финал.

# 208
  • София
  • Мнения: 12 575
Сигурно е така. Аз даже после търсих инфо за Анна Стюард и как е продължил живота на двете "фаворитки", но не намерих кой знае каква информация.

# 209
  • София
  • Мнения: 27 357
Frozen 2  bowuu

уфф

-->ТУК<--

Общи условия

Активация на акаунт