Абитуриентски страсти 2019

  • 205 845
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 2 880
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Точно де, че  на тази девойка са видимо коригирани, докато на другата видимо не бяха  Wink

Според мен пък всяка млада дама трябва да е облечена, според стила, който си има и през останалото време, а не примерно, пънкарчета да се мъчат да се правят на принцеси. Важно е да се чувстват добре в кожата си

# 2 881
  • Мнения: 7 006
Точно де, че  на тази девойка са видимо коригирани, докато на другата видимо не бяха  Wink

Мнението ми е,че и предната девойка беше с корекции в бюста и устните.

# 2 882
  • London
  • Мнения: 6 732
Какво ще рече напъпили, свежи и нежни? Непорочни, девствени..... Satisfied

# 2 883
  • Мнения: 765
Сега разгледах галерията с участничките в конкурса. Мога да кажа две неща :
1. Тежко и горко на журито! Участничките, които ми допаднаха, и то отчасти, се броят на пръстите ми. Цялостно излъчване и право да спечелят челното място, според мен, имат две - три момичета. Павела /от Дяволското гърло/ за мен е номер 1. Но може би ще се счете за нагласен избор.
2. Да живее Асеновград!
3. И аз харесвам татуировки, но когато предстои събитие като бал, роклята трябва да се съобрази с тях, а не умишлено да се подчертават.

Има една поговорка: "Нашето гардже е най - хубаво!" ...Е да, ама не е...

# 2 884
  • Мнения: 2 224
Какво ще рече напъпили, свежи и нежни? Непорочни, девствени..... Satisfied

Свежи - още неочукани от живота - умора, стрес, проблеми, възраст. Нежна - обратното на груба, агресивна, арогантна. Напъпили - готови да разцъфнат в цялата си прелест. Защо питаш? И защо само до секс се свежда всичко? Не мисля, че секса се отразява зле на свежестта, даже напротив.

Каринката, има, има много хубави момичета. Просто не са мнозинство и не са тези с многото тунинг и екстравагантни тоалети, които се набиват на очи.

# 2 885
  • Мнения: 6 290
Павела е също тунингована за мен.

# 2 886
  • Мнения: X
Последното момиче, освен че е красиво, позира естествено, за разлика от чупките, които разиграват голяма част от другите.

# 2 887
  • Мнения: 2 224
Може ли снимка на Павела?

# 2 888
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз пък харесах много поне 10 момичета и смятам, че има още поне 20, които изглеждат доста добре.

# 2 889
  • Мнения: 36 482
При вас изчезна ли страницата на конкурса във Фб?

# 2 890
  • София
  • Мнения: 3 038
...
Павела /от Дяволското гърло/ за мен е номер 1. Но може би ще се счете за нагласен избор.
...

И на мен тя много ми хареса.

Беше с една от най-запомнящите се рокли.


Павела е също тунингована за мен.
Не мисля, че е тунингована, ако не смятаме татуировките за тунинг.

ПП Махнах снимката.

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 20:42 от Eiger

# 2 891
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
красиво момиче.
но има нещо странно в лакътя...

# 2 892
  • Мнения: 22 430
Толкова е ретуширана тази снимка, че изглежда зле, вместо добре.

# 2 893
  • София
  • Мнения: 3 038
Махнах снимката, че не е моя работа да сложа чуждо дете, което да бъде одумвано.

# 2 894
  • Мнения: 36 482
Ръката изглежда странно, иначе снимката не е лоша.

Общи условия

Активация на акаунт