Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 646
  • 730
  •   1
Отговори
# 645
  • Свищов
  • Мнения: 886
Ала-Бала. Този New Amsterdam, който си гледала може би има общо с Forever. Поне по отношение на безсмъртието. Аз гледам с доктора, ама съм си заплюла и другия Simple Smile

# 646
  • София-Младост
  • Мнения: 23 406
Ала-Бала. Този New Amsterdam, който си гледала може би има общо с Forever. Поне по отношение на безсмъртието. Аз гледам с доктора, ама съм си заплюла и другия Simple Smile
Точно. И Forever  го спряха.
Загледах и с доктора, обичам болнични сериали:)

# 647
  • Мнения: 3 113
Отпочнахме снощи Чернобил. Хареса ми.
Неадекватни решения, криене на информация, смъртоносни разпореждания от страхливи хора, отдадени на партията.. Ужас!

# 648
  • Мнения: 14 518
Отпочнахме снощи Чернобил. Хареса ми.
Неадекватни решения, криене на информация, смъртоносни разпореждания от страхливи хора, отдадени на партията.. Ужас!

Сериалът не е ли американски?

# 649
  • Мнения: 1 775
Аз си изгледах финала на The Punisher - през цялото време отчето ми приличаше на Мазов от Откраднат живот. Smile
Готин злодей, хареса ми. Kissing Smiling Eyes
Финала на сезона на This is Us -
Скрит текст:
Смятам другия сезон да го гледам първите минути с "Досега в This is Us". Просто вече не ми е много интересен, а и не знам какво още ще могат да измислят. Мисля, че този път сезонът ще е концентриран около Ребека и нейната смърт и ще е добре това да е финала.
Финала на сезона на Empire -
Скрит текст:
Цял сезон загатват, че някой ще умре и пак не показаха кой. Явно не са решили кой да е или на който му е интересно да гледа следващия сезон. Готина Жизелка, Беки май е отслабнала, а Куки и Лушъс не вярвам да се разделят.
И тук се надявам да направят финал. Няма смисъл от повече сезони. Всъщност като се замисля до три сезона са добре за сериал, след това всичко се разваля. Rolling Eyes
Днес пуснаха финалния сезон на Easy на Netflix. Hands V

# 650
  • София
  • Мнения: 27 412
Финала на сезона на This is Us -
Скрит текст:
Смятам другия сезон да го гледам първите минути с "Досега в This is Us". Просто вече не ми е много интересен, а и не знам какво още ще могат да измислят. Мисля, че този път сезонът ще е концентриран около Ребека и нейната смърт и ще е добре това да е финала.

изгледал
Скрит текст:
това бе най-слабия сезон. с това прескачане във времето разбрахме, че малкия Джак ще оцелее (макар че то си беше ясно) и се изгуби цялата тръпка от напрежението. Да, съгласен със смъртта на Ребека да теглят чертата, защото няма какво повече да ни покажат. Вече и ретроспекциите с любимия на всички Джак и прекрасния Майло Вентимиля не помагат.
Идеята да проследим това семейство и перипетите му през годините бе много добра идея, но за съжаление се вдигна голям шум, високи рейтинги в началото и от там лакомията за още и още и още. По този начин съсипват едно 80, 90% от стойностните шоута.

На Империя ми остават последните 2 епизода. Аз си гледам по Фокс и не бързам.
Скрит текст:
сапунка отвсякъде. Отдавна трябваше да ги канселират. Жалко за Андре и решението да го убият. Него харесвах най-много от братята. Той още не е умрял, но стана ясно, че му дават макс 1 месец живот.

# 651
  • Мнения: 1 775
Скрит текст:
Е, то и Джусито може да го махнат заради инсценировките му и този ако махнат остава само малкото братче. Поотделно не са кой знае какво, но заедно движат сериала. Вече е време за финал. Не става.

# 652
  • Мнения: 2 369
Здравейте, някой да знае къде да сваля субтитрите на последните два епизода от последния сезон на Viktoria?

# 653
  • Мнения: 4 936
Снощи почнах Бодигард. Трябваше ми известно време да свикна да гледам Робърт Мадън в тая роля, не ми излизаше от главата вида му с плаща и бронята от ГоТ.

в торентите ми излизат само бодигард на ... и онзи с Уитни Хюстън. Къде да го търся този сериал?

# 654
  • Мнения: 3 644
В Нетфликс го има. И в Замунда, но някой ми редактира линка.

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 15:41 от The ant is...

# 655
  • София
  • Мнения: 1 434
Здравейте, някой да знае къде да сваля субтитрите на последните два епизода от последния сезон на Viktoria?
Аз използвам вече само BS.Player, защото сам намира всички налични субтитри от нета. Мин. седмици изгледах и трите сезона на Виктория.

# 656
  • Мнения: 1 775
Като гледам има много спрени сериали и не гледам никой от тях. Joy
Хареса ми трейлърчето на Big little lies. Heart Eyes Включили и Алексчо с флашбакове.

# 657
  • Мнения: 1 295
Като гледам има много спрени сериали и не гледам никой от тях. Joy
Хареса ми трейлърчето на Big little lies. Heart Eyes Включили и Алексчо с флашбакове.

Кога започват лъжите?

# 658
  • Мнения: 1 775
9-ти юни Relaxed

# 659
  • Мнения: 1 775
Сега прегледах няколко трейлъра от новите сериали на nbc за есента. Нито един не ми хареса, иначе This is Us получил одобрение за три сезона напред. Е вече се превърна в "Дързост и красота"!
Този сезон горе-долу бяха поизмислили нещо и имаше силни сцени, но си личеше, че почна да става боза.
https://twitter.com/NBCThisisUs/status/1127620012707991553?ref_s … url=http%3A%2F%2F
Ще става и по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт