Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 53

  • 78 479
  • 747
  •   1
Отговори
# 495
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Някой пробвал ли е черната peel of маска на Garnier Pre Active?

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета, сещате ли се за подобен околоочен крем на този на Балеа с Урея?

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 279
Случайно да имате впечатления от марката "FlosLek Pharma"-полска козметика, имат голямо разнообразие от продукти основно за кожа.Харесах си няколко околоочни кремчета,ама на тези цени...незнам!?/под 10 лв./Ще се радвам някой да сподели мнение Simple Smile

ето като пример това гелче-цена 7.90 лв. /против тъмни кръгове и торбички под очите/

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 12:52 от Scratte

# 498
  • Мнения: 449
Случайно да имате впечатления от марката "FlosLek Pharma"-полска козметика, имат голямо разнообразие от продукти основно за кожа.
ето като пример това гелче-цена 7.90 лв. /против тъмни кръгове и торбички под очите/

Има го и на 7 лв по сайтовете.Дават го,че е с очанка и зелен чай.За мен състава е доста добър(2 съставки само са рискови).Видях обаче един концентрат за бръчки с Matrixyl®3000 и колоидно злато за 24 лв и състава тук е отличен(ако естествено е изписан целия състав).Присъединявам се и аз към питането за отзиви ...

# 499
  • София
  • Мнения: 5 198
Здравейте , не съм чела теметата назад , но знаете ли хубав продукт за свиване на пори и нещо за премахване на черни точки ?

# 500
  • Мнения: 2 809
Къде го има този околоочен крем?

# 501
  • Бургас
  • Мнения: 279
Цитат
Дават го,че е с очанка и зелен чай.За мен състава е доста добър(2 съставки само са рискови)
...а кои са рисковите съставки?Аз,тъй като много не съм наясно:flushed:Disappointed

# 502
  • Мнения: 256
Някой да знае матово червило горе долу такъв цвят от дрогерията, предложете някакво? Аз все взимам, но винаги с по розов подтон и не ми харесва и не ми...в търсене съм 😀

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 13 499
Maria5715, погледни №14


Разгледай и тези, ако мислиш, че някое се доближава




# 504
  • Мнения: 449
Къде го има този околоочен крем?
Не съм го ползвала,но с търсачката го намерих тук на 7 лв.https://naturallife.bg/shop/%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0% … 1%87%D0%B0%D0%B9/.
За рисковите съставки:
-Triethanolamine-на 6-то място е-Регулатор на рН
-Imidazolidinyl Urea-14-то място-консервант
-Methylparaben-на 15-то място-консервант

# 505
  • Мнения: 2 182
Мария, момичето от снимката е с 2, ако не и 3 червила, просто омбре ефект.
Иначе моите устни, на фона на кожата ми са доста розови и тъмни и с всички нюдове избива розов подтон.
И аз си търся нещо такова, но уви - не случвам. На снимки в интернет няма нищо розово, а на моите устни са си розов нюд.

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета вие какво мислите за продуктите bevola на Кауфланд, днес ги загледах, взех една хидратираща маска с пантенол и алое и един душ гел, който е със страхотен тропически аромат. Някой ползвал ли Измивна гел с лотус?

# 507
  • Мнения: 2 182
Само гела за бръснене на бевола съм ползвала, няма да повторя.

# 508
  • Мнения: 4 415
Здравейте , не съм чела теметата назад , но знаете ли хубав продукт за свиване на пори и нещо за премахване на черни точки ?


Лентички? Аз съм доволна от тези:

За продукт.. преди ползвах Clean'nçlear и ужасно ми харесваше, но вече няма внос.. Имам
- не съм впечатлена много, макар че нямам и голям проблем с черните точки

Това също го имам, повече ми харесва, добър пилинг

# 509
  • Мнения: 1 359
От опит казвам, че черните точки се повлияват най- вече от редовно почистване и маслено измиване. Особено ако кожата е мазна, както и моята. Откакто открих масленото измиване кожата ми светна. За съжаление продукта, който използвах от близо година няма внос. Някой беше споменал, ще прави маслено измиване, може ли да споделите с какъв продукт?

Общи условия

Активация на акаунт