Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №18

  • 54 532
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 423
В Турция правят още на първичният преглед пробен трансфер. Също не допускат да си с препълнен мехур на трансфера, следят те на ехограф и в повечето случаи те пращат до тоалетната. Аз въобще не усетих дискомфорт, за разлика от Селена.
+1 за д-р Матев, при него си следях бременността и съм супер доволна! Прекрасен лекар!

# 736
  • Мнения: X
Толкова подробно разглеждам сайта на Селена и ценоразпис не мога да намеря. Моля помогнете

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
https://www.mh.government.bg/bg/informaciya-za-grazhdani/cenoraz … l-98-al-3-ot-zlz/

На сайта на Министерството на здравеопазватето има ценоразпис на всички болници.

# 738
  • Мнения: 22
Здравейте, знаете ли дали Даниел Ставрев работи по здравна каса. Аз съм след трансфер и сега в събота съм на преглед при него. Мога ли да взема направление?

# 739
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Здравейте, знаете ли дали Даниел Ставрев работи по здравна каса. Аз съм след трансфер и сега в събота съм на преглед при него. Мога ли да взема направление?
Да,работи по здравна каса.

# 740
  • Мнения: 910
Зазамразяване на ебриони плаща ли се или и те се поемат от фонда
След 3тия месец се заплаща от нас съхранението им.

# 741
  • Мнения: 27
Здравейте. Знаете ли каква е цената на БХС и за колко време излизат резултатите?
Ранния БХС ми излезна за около 5 дни.

# 742
  • Мнения: 11
Здравейте вчера започнахме стимулацията на 5 ти ден имам преглед при лекаря пак плаща ли се или се поема от фонда

# 743
  • Мнения: 5 072
До 6 прегледа се поемат по фонд.
http://www.car-bg.org/finance.htm

# 744
  • Мнения: 11
Благодаря

# 745
  • Мнения: 27
Здравейте! Някой от вас който се самоосигурява подавал ли е лично декларации към НАП и приложения+болнични към НОИ? Налага ми се да подавам , а не всичко ми е ясно по тях.

# 746
  • Мнения: 1 294
Без счетоводител няма да се справите. Има много срокове, декларации и т.н. Ние с мъжът ми ползваме услугите на една жена за 30лв. месечено но ни върши всичката работа, пуска ни декл. болничния.
Здравейте! Някой от вас който се самоосигурява подавал ли е лично декларации към НАП и приложения+болнични към НОИ? Налага ми се да подавам , а не всичко ми е ясно по тях.

# 747
  • Мнения: 56
Здравейте, най-добре със счетоводител. Трябва ви програма за обработване на болничните и генериране на файл за НОИ, също и електронен подпис за подаването им.

# 748
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Здравейте, най-добре със счетоводител. Трябва ви програма за обработване на болничните и генериране на файл за НОИ, също и електронен подпис за подаването им.
Програмата я има в сайта на НОИ. Попълването, генерирането на файла и подаването е елементарно. За декларациите за осигуряване, които се подават към НАП, също има програма в сайта на НАП. Работата с нея също е лесна. Има и инструкции за попълване, наредба. Не е никак сложно.

# 749
  • Мнения: 11
Нормално ли по време на стимулацията да има отделяне на жълтеникав секрет

Общи условия

Активация на акаунт