Я да преговорим пак - най-добрите и най-лоши продукти срещу целулит

  • 4 922
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Много съм доволна от Леокрема и от кафето,естествено Wink
Ето така съм го използвала аз.От някоя мама от форума съм го копнала Laughing

Триеш яко с утайката(встрани от душа, за да не се отмие!), докато кожата се зачерви или ти писне.  После изплакваш.  Това е...
Но трябва да се прави наистина всеки ден. Вкъщи това не е проблем, защото макар че аз не пия кафе, мъжът ми е редовен консуматор и всеки ден има утайка.  Признавам обаче, че не съм толкова редовна, колкото ми се иска! 
Иначе е хубаво след това да се намажеш пак с някакъв антицелулитен крем (може и по-евтиничък - на Дева например, той е четири лева - 200 мл.). Аз правя и следното - но наистина трябва повечко време и липса на хора наоколо - след като се намажеш с този някакъв антицелулитен крем или се разтриеш с мократа утайка от кафе, си увиваш краката, дупето или каквото там имаш  с домакинско найлоново фолио и стоиш така един час.  Има ефект, ще видите! 
Аз имам резултати! Е, не съм като фотомодел в краката, но е доста по-добре положението, отпреди някоя и друга година!


Аз ползвах направо кафе,не утайка.След това се мажех с крема на Леокрема и се увивах с фолио.За 3 седмици всичко изчезна PeaceСега го правя от време на време поддържащо

Мамата е точно Зъхи  Wink

Тъй де  Blush, ама и мъжо спря кафето (вече пие нес  Close) и ми отпадна тая процедура!  Sad Иначе при редовно прилагане определено имаше ефект!  Peace

# 16
  • Мнения: 6 472
Аз продължавам много да си харесва ампулите на Галеник - тези дето са нощ и ден.  Може да ви изненадам, но има едно българско кремче, което е мнооооого добро при ежедневно масажиране. В пластмасово бурканче с жълта капачка и синкав етикет с мацка на него. Мисля че пишеше просто Антицелулитен крем. Съдържа канелено масло, загрява страхотно и струва към 3,50. С него и масажния диск на орифлейм, преди 3 години сътворих чудеса. За съжалени по- късно развих алергия към канеленото масло, но аз съм алергична към живота и за мен това изобщо не е изненадващо Tired

Като най- неефективно гласувам за спрея на Рок, но това си е мое мнение за лично моя си целулит. На някой друг може и да му помага Grinning

# 17
  • Мнения: 723

"Аура Слим" - тотален боклук
thumbsup Най-добър за мен си остава D-stock на Vichy, новите кремове на тази марка също са хубави, но той наистина беше най-добрият.  Peace

# 18
  • Мнения: 5 651

"Аура Слим" - тотален боклук
thumbsup Най-добър за мен си остава D-stock на Vichy, новите кремове на тази марка също са хубави, но той наистина беше най-добрият.  Peace
Още един глас за D-stock. Откакто го спряха съм в траур и постоянно търсене на достоен заместник, но нямаааа. Гела на Галеник напр. не ми подейства особено. Леокрема-също. От Нивея съм доволна, целута зачезна, но D-stock ми сваляше и от обиколките, докато тук ефекта не е толкова осезателен.

# 19
  • Мнения: 6 243

"Аура Слим" - тотален боклук
thumbsup Най-добър за мен си остава D-stock на Vichy, новите кремове на тази марка също са хубави, но той наистина беше най-добрият.  Peace
Още един глас за D-stock. Откакто го спряха съм в траур и постоянно търсене на достоен заместник, но нямаааа. Гела на Галеник напр. не ми подейства особено. Леокрема-също. От Нивея съм доволна, целута зачезна, но D-stock ми сваляше и от обиколките, докато тук ефекта не е толкова осезателен.
Вземи ампулите, а не гела на Галеник. Те свалят от обиколките, а гелът е само за поддържане на резултата.

# 20
  • Мнения: 485
Може да ви изненадам, но има едно българско кремче, което е мнооооого добро при ежедневно масажиране. В пластмасово бурканче с жълта капачка и синкав етикет с мацка на него. Мисля че пишеше просто Антицелулитен крем. Съдържа канелено масло, загрява страхотно и струва към 3,50. С него и масажния диск на орифлейм, преди 3 години сътворих чудеса. За съжалени по- късно развих алергия към канеленото масло, но аз съм алергична към живота и за мен това изобщо не е изненадващо Tired


Това кремче е антицелулитния крем на Христина с канелено масло - имаше тема за продуктите на Христина. Мога да ти кажа само че тя има и още един такъв крем ,който не е с канелено масло и е в същото бурканче със същия етикет и пише че е с кафеин. също струва около 3,50.

Аз в момента ползвам този с канеленото и мисля че има ефект - преди него ползвах на Нивеа една опаковка и също останах доволна. Като свърша крема с канелата ще си купя пак на Нивеа.
Не съм доволна от крема на Дева, освен стягащия. Ползвах и на Лирак миналото лято -само ми постегна кожата.

# 21
  • Мнения: 15
Аз съм много доволна от серията на Рефан-имат гел за сутрин, крем за вечер и преди нанасяне на продуктите се ползва един сапун, с който масажирам 4-5мин. Много ме заинтригувахте с утайката от кафе и имам един практически въпрос към мамите, които го ползват отдавна-не се ли запушва канала?

# 22
  • Мнения: 2 498
Аз съм много доволна от серията на Рефан-имат гел за сутрин, крем за вечер и преди нанасяне на продуктите се ползва един сапун, с който масажирам 4-5мин. Много ме заинтригувахте с утайката от кафе и имам един практически въпрос към мамите, които го ползват отдавна-не се ли запушва канала?

Ами не се запушва, а аз и без туй все хвърлям утайката в мивката, а не в кофата за боклук и проблеми досега не съм имала...

# 23
  • Мнения: 15
Много мерси за бързия отговор. Аз се притесних, защото канала на душа ни е и канал на ваната и аки се запуши...

# 24
  • Мнения: 6 243
Много мерси за бързия отговор. Аз се притесних, защото канала на душа ни е и канал на ваната и аки се запуши...
По-добре не рискувай.
Нали си представяш какво разбиване ще падне, ако ви се запуши ваната.

# 25
  • Мнения: 131
За мен най -добрия , който съм ползвала е новия на Dior Plasticity , за 3 седмици в комбинация с няколко масажа ,  целулита се стопи . Ако имате възможност го пробвайте .

Колко струва? Попива ли добре? Лепне ли след това кожата?

# 26
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Слаб резултат от крема на Орифлейм с морските водорасли. Иначе от Аура Слим съм доволна но той е за отслабване и не върши работа против целулит.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 252
Ами при мен пък крема на Виши изобщо не подейства. Може би защото моя целулит е доста ясно изразен. Но пък и една приятелка, която е слаба и висока, нейния е доста по-малко, също се оплака, че си е дала парите само.
За пореден път, явно на всеки различно действат продуктите.

# 28
  • Мнения: 3 463


Мажа се от месец и половина с него всеки ден,понякога и по 2 пъти и нямам търпение да свършва,никакъв ефект няма при мен,не съм доволна.За мен най-добрияt,който съм ползвала до сега е на Clarins.

Странно , че при теб няма ефект, защото при мен определено имаше, както и при други, които са го ползвали . Става ясно, че всичко е индивидуално и не всеки продукт е ефикасен при всеки човек.
[/quote]

Знам,че отзивите са много добри,че е от ново поколение и т.н.,но кожата ми не изглежда по-различно,единственият плюс е,че действително загубих  за един месец 3,5 см от бедрата,както го рекламират,което не е малко в същност,но целулитът е същия.

# 29
  • Мнения: 3 164
аз почти нямам целулит, но ей така за "изгъзица" и такъв крем ползвам - та искам да попитам , достатъчно ли е само да се намажа с крема или трябва да се увивам с фолио и т.н. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт