Звездни компромати - 395

  • 79 658
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 341
Да е жив и здрав! Сладък е. В коя болница е родила, или не се знае?
В Щерев.

# 721
  • Мнения: 35 155
Току що прочетох, че Стоян Алексиев, щял да става татко. Майката е малката Ивана, дето проектираха по улиците. ЖДНБ.

Идеално! Тъкмо с Яна Титова заедно двечките юе ходят на прегледи. Така чичото и племенника ще са на една възраст Simple Smile
Не мога повече с тия наши "звезди"!
Представяте ли си какво ѝ е на жена му на тоя проектант???

# 722
  • Мнения: 216
Живо и здраво да им е!
Но пък на няколкочасово бебе да му направиш профил в соц. мрежи е меко казано нелепо.

# 723
  • Мнения: 48 052
Имам чувството, че Петканови не са много готови за родители...доста са...лекомислени...Да им е жив и здрав иначе малкия Габриел и само радост и лайкове да им носи!

# 724
  • Мнения: 35 155

Но пък на няколкочасово бебе да му направиш профил в соц. мрежи е меко казано нелепо.
Те може и по-рано да са го направили Simple Smile
Сега ще ни заливат съ сснимки и новини. Все пак..никой друг няма дете и не знае как се гледа.

# 725
  • Мнения: 39 561
Живо и здраво да е бебчето.

# 726
  • Мнения: 48 052
Сега е момента Ирини или някоя друга да направи отново предаване за майки, или Гала да включи такава обширна рубрика в многочасовото си предаване. Засипани сме със звездни майки, които ще искат и ще дават съвети и интервюта денонощно

# 727
  • Мнения: 39 561
А мама Лили екс Биг Брадър къде се покри?

# 728
  • Мнения: 9 487
Тези дни след като Яна Титова каза, че чакат второ детенце, на няколко места ми попаднаха статии с гръмките заглавия, че Стоян чака бебе, а всъщност става дума за внуче.

Честито да им е детенцето на Петканови!
Името и на мен не ми допада, прекалено ми е женствено за момче.

# 729
  • Мнения: 35 155
А мама Лили екс Биг Брадър къде се покри?

Беше на ски тия дни. В Инстаграм хич не се е покрила

# 730
  • Мнения: 8 300

Като се тегли ипотечен кредит, задължително се купува, на името и на двамата, ако не са женени....
Това не е вярно.

Това за да си вържат гащите, не че някой го изисква.

# 731
  • София
  • Мнения: 23 120
Странно ми е откъде накъде Грозев ще плаща издръжка на дете, което не е негово биологично и което не е осиновено от него. Все пак това дете си има баща... Пак някой "журналист" си е съчинявал. Също така го обвиняват, че зарязал съпругата си заради друга, а не се взима предвид факта, че съпругата му навремето е зарязала мъжа си заради Грозев. Хвани единия, та удари в другия.

# 732
  • Countryside
  • Мнения: 11 643

Като се тегли ипотечен кредит, задължително се купува, на името и на двамата, ако не са женени....
Това не е вярно.
Грешно се разбира явно, имах предвид, че е добре да се купи нещо, за да си вържеш гащите, че няма да увиснеш с кредит и без имот, ако партньорът ти го хванат Карастанчовите. Това исках да кажа със "задължително".

# 733
  • Мнения: 24 549
Вече и дъщерята на Гала се изявява в предаването. Сега показва как се обезкосмява с конец. ЖДБ

# 734
  • Мнения: 7 713
Nicole Kidman
Скрит текст:



Общи условия

Активация на акаунт