Втора бледа черта на теста за бременност

  • 887 869
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 10 995
  • София
  • Мнения: 13 372
Какво общо има дали ти става лошо?
Трудно се разбира какво пишеш.

# 10 996
  • Мнения: 213
Ако, не си правиш майтап ще се гръмна🤣🤣🤣

# 10 997
  • Мнения: 230
абе на момичето не му става лошо, вие за изследвания му говорите 😃😃😃😃😃

# 10 998
  • Мнения: 4 853
Щом не й става лошо, значи може и направо за раждането да отиде на лекар. Няма закъде да бърза.

# 10 999
  • Мнения: 3 597
Айде да не е за ряждането , ама пък вероятно ще и кажат пола още на първия преглед …

Симона , кога бяха тези бледи черти … едва ли сега , след месец закъснение биха били ярки . И е важно да те види лекар без да ти става лошо . Правят се огледи на бебето , на теб ще изпишат добавки , които помагат за нормалното развитие и протичане на бременността .

# 11 000
  • София
  • Мнения: 6 726
Тя не знае дали е бременна какъв пол? И не знам в толкова ранен месец да може някой да потвърди пола.

# 11 001
  • Мнения: 230
Ами не, не съм чула в 8г.с да се говори въобще за пол, но както и да е!!!
Явно има по- начетени дами в групата😉
И след месец закъснение не биха били просто ярки чертите, а тогава ЧХГ е в пика си, това може да ви говори достатъчно!

# 11 002
  • Мнения: 4 853
Е, тя няма да ходи в 8ма седмица, както стана ясно. Пък около 12та някои лекари дават предположение за пола.

# 11 003
  • Мнения: 8 106
Тя говореша "Дали ще е късно да отида на преглед на 10.06.", което е след 3 седмици още и ако са минали два месеца вече, то отива някъде 11-12г.с.

Отговора беше саркастичен заради този и последвалите въпроси...
Не е сериозно някак си такова отлагане и т.н.

# 11 004
  • Мнения: 1 050
По-скоро Симона се гъбарка с нас 😆

# 11 005
  • Мнения: 2 081
По-скоро Симона се гъбарка с нас 😆

Страшното е , ако не се гъбарка ...

# 11 006
  • София
  • Мнения: 13 372
Само дето до след 10.06. има още цял месец, пък и тя не се е забързала.

# 11 007
  • Мнения: 2
7 дена преди цикъл ако е реално т/е импланацията е станала преди предвиденото време 6-12 дена т.е възможно е при извънматочна.
От 8 месеца насам правя тестове за овулация и е винаги на 10/11 ден след началото на цикъла. Дали е възможно пък да си е наред всичко ……….

# 11 008
  • Мнения: 1 050
Пуснете кръвен тест през 48 часа и ще стане по-ясно.
7 дена преди цикъл ако е реално т/е импланацията е станала преди предвиденото време 6-12 дена т.е възможно е при извънматочна.
От 8 месеца насам правя тестове за овулация и е винаги на 10/11 ден след началото на цикъла. Дали е възможно пък да си е наред всичко ……….

# 11 009
  • Мнения: 3 597
Сарказъм беше отговара ми за пола 😁
Симонаваси , към другата Симона е въпроса ми … а именно , че ЧХГ трябва да е много високо вече , чертите трябва да са ярки , а не бледи .

Цвете , много хубава чертичка за преди закъснение . Правилно ли е изчислено , че остават 7 дни ?
Ако предположим , че О е била на 11 ден , а имплантацията е станала на 7 ден след нея , трябва да е поне 20-21 ден , за да отчете теста .
И моята имплантация беше ранна , имах таймирана овулация и имплантационно кървене на 7 ден , а първия ми + тест с много бледа черта беше на 9 и 10 ден след О , което означава 5 дни преди закъснение , при ЛФ 15 дни .
Да не говорим , че всичко е индивидуално . При някои бременности се удвоява много бързо , има вариант и на са две бебета и т.н.
Исках да кажа да не се притесняваш , проследи си нивата , съвсем възможно е всичко да е наред . Не може просто така да се каже , че е ИМБ .

Общи условия

Активация на акаунт