Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 111 071
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Перник
  • Мнения: 2 265

Аз нещо не успявам да получа банус. Регистрирах се и до там.

# 1 231
  • Мнения: 1 491
Аз играя на 10 мин лотария по 1 ст , на ден правя   по 10-20 ст, малко форумен бонус, лоялния бонус, към 50 ст на ден. Но аз играя само докато отивам и се прибирам от работа, докато чакам и се возя в автобуса. Повече няма кога:)

# 1 232
  • Мнения: 6 567

Аз нещо не успявам да получа банус. Регистрирах се и до там.

Трябва да активираш линка от пощата

# 1 233
  • Мнения: 999
А някой вземал ли е печалба от томболата на Dnevno.bg

# 1 234
  • Мнения: X
Инстаграм игра за тези от София, защото е за посещение на клуб с джаз музика:
https://www.instagram.com/p/BuWg2HphOYd/?utm_source=ig_share_she … shid=jur0jpbiy1di

Имаше и някаква анкета във фейса, но я изтървах, дано ми се яви пак като реклама. Беше анкета за агенции за недвижими имоти, наградата бе уикенд в Банско.
Относно Дневно откакто промениха правилата съм с натрупани 6 лв, защото ми дава само някакви проценти намаление за покупка от техния сайт. Май ще ги отписвам.

# 1 235
  • Мнения: 4 841
Ако някой има излишни кодове за билети или менюта и аз няма да откажа Heart Eyes

# 1 236
  • Мнения: 1 820

И ма мен ще ми остане кода за Cinema City, 2 билета на цената на 1. Имах намерение да водя детето, ама то не пожела.
Подарен на първия потребител/ка, писал на ЛС

# 1 237
  • Мнения: 6 567
Някой печелил ли е нещо от Тесерум тази година? С над 150 КБ - нищо

# 1 238
  • Мнения: 1 356
Въпрос за GSK панела:
Ако на една бележка има зеленчуци, ориз и алкохол - записвам бележката на 1вата страница(при бързо оборотните стоки) само сумата на зеленчуците, а на другите страници нанасям данните за останалите продукти, така ли?

# 1 239
  • Мнения: 11 782
Въпрос за GSK панела:
Ако на една бележка има зеленчуци, ориз и алкохол - записвам бележката на 1вата страница(при бързо оборотните стоки) само сумата на зеленчуците, а на другите страници нанасям данните за останалите продукти, така ли?
Записваш на първа страница сумата на касовия бон, цялата, а до нея нали има графа месо и отделно зеленчуци - в графата за зеленчуците нанасяш само сумата на зеленчуците, а останалите продукти на съответните страници.
Ориз не нанасям. Не видях графа за него, но не вадя сумата от общата в касовия бон. Алкохолът на последна страница.

# 1 240
  • София
  • Мнения: 23 163
Качвам снимка на подаръка от Лили, ако на някого му е интересно

# 1 241
  • Мнения: 36 935
Супер е подаръкът Simple Smile От тези комплекти имаше със сладък ключодържател - плюшена лисица, но докато се наканя да го купя, ги изтеглиха (май беше коледен комплект).

# 1 242
  • Мнения: 160
Някой печелил ли е нещо от Тесерум тази година? С над 150 КБ - нищо

2х1 лев от 253 касови бележки

# 1 243
  • Мнения: 6 064
Някой печелил ли е нещо от Тесерум тази година? С над 150 КБ - нищо
79 бележки - 1х5 лева

# 1 244
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Супер е подаръкът Simple Smile От тези комплекти имаше със сладък ключодържател - плюшена лисица, но докато се наканя да го купя, ги изтеглиха (май беше коледен комплект).
Даа и аз го изтървах Sad

Общи условия

Активация на акаунт