Лидл 124 - Февруари

  • 152 330
  • 2 043
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 1 907
Май и пере. Но трябва да си поръчаш доп.приставка от сервиза...тъй поне пише в упътването й.
А, ти па? Ще чета. Сега ставам.

# 1 261
  • Мнения: 68 668
Е, издърпва водата де. Ти ще фъскаш с препарат. Я виж в книжката...има ли картинка? Да не съм гледала друг модел в сайта...

# 1 262
  • Мнения: 1 379
Виждали ли сте останали кантари в някой от магазините в София? Днес търсих в този на Борово и този в Ринг мол, но нямаше, а моят се прецака и ми се иска от Лидл да си взема.

# 1 263
  • Мнения: 1 155
Май доста се разводни темата. Simple Smile
Да, чак на комплекс започват да избиват нещата. Simple Smile Няма как явно всеки да може да разбере чуждия живот - че някои получават болки, получават обриви и т.н. А не ми е хрумвало, че някой може да цели чак стерилност... доста безумно. Мен не ме бърка - който иска да мие, който не иска да не мие, нали не сядаме на една маса. Simple Smile
....
Taзи маша за коса с топъл въздух с толкова много приставки... не мога да им хвана смисъла коя какво прави, ако някой я има, нека сподели.

Аз я имам от миналото зареждане. Общо взето пробваш и избираш една приставка, която ти е най-удобна и другите ги забравяш. Аз ползвам най-едрата мисля с бели боцки. И една приятелка каза, че тя най й допада. Зависи може би за какво я ползваш. Моята коса не е гъста, тънка е и я ползвам най-вече да я подреди и да придаде обем. Оставям я естествено да се позасуши малко и я почвам. Ако имам време действам на първа степен. Става по-бавно, но ефектът е по-добър. Откакто я имам, не съм ползвала сешуар. Косата ми изглежда в пъти по-добре като съм я минала с четката, даже и да е било набързо. Понякога след нея ползвам преса пак за съвсем малко, защото четката е свършила повечето работа. Просто за по-прилежен вид. Просто с четката няма как да стане ефект на преса. Но в повечето случаи съм си ок само с четката. Ако те интересува нещо конкретно, питай Simple Smile

# 1 264
  • София
  • Мнения: 4 052
Доматите Кумато окончателно ли изчезнаха или аз ги пропускам? Така ми се яде салата от домати и сирене...

# 1 265
  • Мнения: 10 210
New B, много ти благодаря! Ясно значи каква е работата с това изобретение. Simple Smile Притесняваше ме и да не скубе, но явно не, след като не се оплакваш.

# 1 266
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Момичета, една питанка към тези, които имат термосмесителя за вана и душ от преди време. Имате ли проблеми с въртока за температурата на водата? При нас си стоеше на определена температура и я сменяхме в съвсем малки амплитуди. Обаче като ми потрябва по-студена вода, се оказа че не може... Не се завърта след определено положение без значение дали натискам бутончето за освобождаване, което е анонсирано като защита от висока температура, а не за студена, но викам да пробвам всякак. Не става и не става, а водата дори не мога да я направя хладка Sad  Така ли са по принцип тези смесители или моят е куц?

# 1 267
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И нашият е така и мислим да го връщаме, че е в гаранция
 Мисля, че е от варовика.

# 1 268
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Никога не съм ги виждала и опитвала тези домати кумато, обаче как ми се приядоха сега със сирене едни летни розови домати. Мям Blush

# 1 269
  • София
  • Мнения: 14 707
Нищо му няма на нашия смесител, сега станах да го проверя. Посоката за студена вода се върти без да се натиска бутона, докато водата стане ледена. В София се ползва, ако има значение.

# 1 270
  • shumen
  • Мнения: 18 043
Гъби и аз мия,но яйца не.
Искам и аз домати със сиренце,но не знам в нашия Лидл дали има домати?

# 1 271
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ни с бутон се върти, ни без Sad  Може би наистина варовитостта на водата оказва влияние...

# 1 272
  • Мнения: 6 723
Ние вчера купихме домати "Рома", правих салата, харесаха ни. Peace

Дано пак намалят крушите, че скоро бяха намалени, а са много хубави. Peace

# 1 273
  • Мнения: 499
Да похваля и аз меденките, които бяхте коментирали по напред в темата. Много се харесаха вкъщи. А тези с ябълка и цена лев и нещо са си супер!

# 1 274
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Крушите дето ги фалите толкоз, какъв сорт са?

Общи условия

Активация на акаунт