Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 190 215
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 878
Преди време (може би още в първата, или втората тема) някой беше пуснал линкове от зората на Пепе и Елица като блогърки, мисля, че бяха снимани преди Коледа на 2015. Тогава Пепинозо обясняваше, как има проблеми с приятеля си. Предполагам, че вече е била с Филип.  Thinking И така, за 2- 3 месеца заедно, с проблеми от самото начало, сега е щастлива майка, блогърка, влогърка и кърмачка. Кариера за завиждане!
Тя май е имала друг приятел, с който се е разделила точно преди да тръгне с Филип. Може за него да е говорила.

# 1 486
  • Мнения: X
Според мен тези 20 лв. вход са, за да не се появи неканена неграмотната фен база на Пепето. Все още само 48 ентусиасти са заявили, че ще отидат утре. Голяма инициатива, голямо нещо.
Чакам влог от мега уникалното събитие с висящото на нея бебе.
Тя май е имала друг приятел, с който се е разделила точно преди да тръгне с Филип. Може за него да е говорила.

Той 1000% в момента дава курбан.

# 1 487
  • Мнения: X
Мисля, че малко понасолихте повече манджата относно децата на Пепе и че искат трето дете.
Все пак си е тяхна работа, някак грозно звучи да кажеш "ражда до откат".
Нито я защитавам - нито съм трол, тези, които четат темата от по-преди знаят.
То ясно, че отнесе хейта от тези, които й бяха насъбрали и предпоследното видео отключи това им желание да я насмелят, (и с право), но като чета обиди и вменяване на крайно филмирани фантазии като тази, че Филип най-вероятно я бие, ами направо се чудя кой и защо има изгода да пише такива сюжети?!
 
Напоследък много нови потребители има.
Явно хейтът обединява.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 13:18 от Анонимен

# 1 488
  • Мнения: 6 930
Никой не е казал да си седи вкъщи и да не излиза никъде. Това тя нарича работа, питам аз на масата . когато обядваха след конгреса, имаше ли друга с бебе ? На събитията, на които Ели е ходила в чужбина, да е имало някъде майка с бебе и мъжа си?! Колко пъти Пепе е показала, че е на заведение с детски кът? В парка? В детския отдел на библиотеката или на място подходящо за деца? Що пък нали е майка: кафенета, мол, салон за маникюр - идеално за деца!

Ма моля ти се, от целия конгрес сигурно САМО тя има бебе, другите участници са някви мухъли, дето не си водят и кърмят децата навсякъде. Между другото, веднъж само съм виждала на една конференция жена да си води кърмачето и мъжа ( тя имаше някакъв панел и уъркшопи да води), но за разлика от Пена, на тази мъжа ѝ си стоеше кротко в ъгъла да бави бебето, докато жена му си върши работата. Докато ФилипЧо- коефициент на полезност нула, беше си дошъл на туризъм човека, а жена му пак с бебето, лепнато за сисите....

# 1 489
  • Мнения: 2 323
Ето, Кристин (simplynailogical) пусна забавно клипче как готви за приятеля си за 14 февруари, а тя не може да готви. Ми, с кеф го гледаш - интелигентните хора дори и в кофти моменти са забавни.

Аха, 18-минутно клипче, в което се показва как за 30-годишна жена (ориентировъчно, не знам на колко е точно) mac&cheese e истинско предизвикателство. Доста хора смятат, че като се хилят и не се взимат на сериозно, а правят уж смешно видео, маскират некадърие. Ми, не, пак си лъсва.

Ако беше Пепе, щеше да я разкостиш дори за начина, по който държи тенджерата.
(Мегз в Черешката на тортата беше пълен цирк и голяма излагация, особено в частта с пазаруването, но поне опита да направи нещо далееееееч по-сложно. Бтв, който не го е гледал това - много е изпуснал, да навакса! Спойлвам леко: милото чедо на мама не е правило и омлет преди това, но решава да готви със щраусови яйца.)

Две ютюбърки, които открих наскоро и ми станаха симпатични: https://www.youtube.com/watch?v=m1oxxdaub64&t=0s - много готина рубрика е това Eyeing and not buying.

https://www.youtube.com/watch?v=hN8lWLdbe78

# 1 490
  • Мнения: X
Имам приятелка, която се изявява като Мами-блогър и пише за всякакви теми, но голяма част е за activities за деца в нашия град. По-специални неща (не просто детска площадка), за които може да не си чувал - ферми в района, където има отделено място за семейства и децата могат да играят с някои животни, музеи с детски изложби, фестивали, парк с кончета и понита, всякакви неща. Например от нея научих за един детски център за рисуване и труд и техника, където плащаш вход и оставяш малките да са креативни, пълни рафтове отгоре до долу в бои, материали, хартии, абе голям кеф.
Мисълта ми е, че ако Ети иска да превземе нишата “мами влогър” и да си спечели зрители майки, а не деца, може да започне да показва повече неща, които да са полезни на други семейства като тях.

# 1 491
  • Мнения: 4 891
Тези 20 лв според мен са да се плати наема за помещението. Едва ли без пари и ако нещо остане да го дадат за благотворителност ( каква не е много ясно).
Харесах това момиче Даниела. Даже се абонирах за нея. Напомня ми някак за Дени Шидерова, която е сред любимите ми влогърки. Мога да простя неправилното говорене. Масово публичните личности говорят неправилно и то сякаш целенасочено си извъртат езика.

Направих си експеримент, опитах се да говоря през зъби...тъй де.. усмивка, ужасно е..схвана ми се ченето. Как го прави Пепе. магЕсница е.
Не смятам, че Филип я тормози физически, по-скоро психически я натоварва, изглежда ми пасивно-агресивен, който "уж" без да иска може да те обиди. Не ѝ е лесно. Но защо трябва да се опитва да го прави да изглежда такова. Подозирам, че е отказал да гледа Сиена за повече време и на нея ѝ се е наложило да я вземе...

# 1 492
  • Мнения: X
Имам приятелка, която се изявява като Мами-блогър и пише за всякакви теми, но голяма част е за activities за деца в нашия град. По-специални неща (не просто детска площадка), за които може да не си чувал - ферми в района, където има отделено място за семейства и децата могат да играят с някои животни, музеи с детски изложби, фестивали, парк с кончета и понита, всякакви неща. Например от нея научих за един детски център за рисуване и труд и техника, където плащаш вход и оставяш малките да са креативни, пълни рафтове отгоре до долу в бои, материали, хартии, абе голям кеф.
Мисълта ми е, че ако иска да превземе нишата “мами влогър” и да си спечели зрители майки, а не деца, може да започне да показва повече неща, които да са полезни на други семейства като тях.
Ако може сподели блога й, може и на лс, ние много обичаме такива дейности и постоянно търся интересни и нови места.

# 1 493
  • Мнения: X
По принцип бих го споделила, но забравих да уточня, че става въпрос за Германия и блогът е на немски. Ако все пак имате интерес, мога да дам линк на ЛС.
Просто се сетих за нея като коментирахте, че А.Пепе рядко показва дейности с децата си, които да са специално за тях.

# 1 494
  • Мнения: 6 911
Мисля, че малко понасолихте повече манджата относно децата на Пепе и че искат трето дете.
Все пак си е тяхна работа, някак грозно звучи да кажеш "ражда до откат".
Нито я защитавам - нито съм трол, тези, които четат темата от по-преди знаят.
То ясно, че отнесе хейта от тези, които й бяха насъбрали и предпоследното видео отключи това им желание да я насмелят, (и с право), но като чета обиди и вменяване на крайно филмирани фантазии като тази, че Филип най-вероятно я бие, ами направо се чудя кой и защо има изгода да пише такива сюжети?!
 
Напоследък много нови потребители има.
Явно хейтът обединява.

Тяхна, тяхна, ама те го правят достояние на една камара народ, че и тя го посочва едва ли не като единствения правилен начин. Поради тази причина се нищи постоянно.

Цитат
По принцип не е моя работа какво става зад вратите на хората, но, понеже точно тези хора са махнали вратата и стените, и не просто са си изложили живота пред 100 000 последователя, а и не спират да си приказват за ляйфстайла и да ни уведомяват и показват всяка подробност, нямам свян да коментирам.

Да спрат да ни показват какво има под чаршафите, ще спрем да коментираме.

# 1 495
  • Мнения: 9 490
То хубаво Пепе да се ориентира към активности за деца, обаче там едва ли валят ПР пратки и колаборации... 😏

# 1 496
# 1 497
# 1 498
  • Мнения: X
Изглежда ми свястно момче, нищо общо с лигнята Филипчо. Ако въобще от една снимка може да се направи извод.

# 1 499
  • Мнения: 4 717
Направи ми впечатление, че Пепе тръби наляво и нядясно, че е веган, ама иначе си хапва кашкавал, пие капучино с мляко и яде сладолед.
Айде стига с тая превзетост!

Общи условия

Активация на акаунт