iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 108

  • 52 122
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 608
Денис, много благодаря!

# 421
  • София
  • Мнения: 36 102
Седмични промоции
валидни до  27.02 - 20.00 ч. н. вр.  
до 15% намаление на марките:









код   DDSERU    15% намаление
на  Serumdipity Facial Serums
серуми за лице
- валиден от 20.02 до 21.02 - 20:00ч.
- еднократен
- може да се ползва с персонален код /още 5% намаление/

# 422
  • Мнения: 1 674
Момичета, моля да ми припомните как се пиеше Ацетил Л Карнитин. Бях си направила скрийншот с обяснението на Денис, но съм го затрила :/

# 423
  • Добрич
  • Мнения: 5 465
Кайлис, водя си записки със съветите на denis. Ето какво открих:

Скрит текст:
Цитат
АЛ-Карнитин
се приема на гладно- 30 мин  преди тренировка или вечер преди сън - 3-4 часа след вечеря. За него е много важен режима на хранен - но, чистенето на мазнини  е лесно, просто трябва воля и постоянство.
Много хубав продукт е - това лято с него стигнах 51кг /163кг/ и задържах. А тази цифра на кантара не бях я виждала от 10 год. / все си мислех, че под 53 кг ми се отразява зле на лицето - а то не било така, ако човек знае как да го постигне. При правилен режим на хранене, се чистят само мазнини / не и колагена в тялото/.
И да вметна, че съм с ИР+Хипофункция на ЩЖ   / защото за здравите хора е лесно чистенето на мазнини/.
Л-Карнитин, ползва се, най-общо:
- за отслабване /чистене на мазнини/ и контрол на теглото
- ИР - подпомага/подобрява инсулиновата чувствителност и усвояването на глюкозата от клетките
- подпомага дейността на сърдечния мускул /стенокардия, сърдечна недостатъчност, с ползи при високо кръвно налягане и т.н./
- стимулира мозъчната дейност и нервната регенерация
- подпомага умствените възможности и когнитивните функции / с ползи при Алцхаймер - АлКара/
- дава енергия, намалява умората
- при мъжки стерилитет - увеличава броя на сперматозоидите, подвижността им т.н.

Ацетил-Л-Карнитинът е метаболит на Л-Карнитина и за разлика от него, преминава през кръвно-мозъчната бариера, т.е действа и на мозъка, като стимулира производството на Ацетилхолин /невротрансмитер/- респ. подобрява на паметта, концентрацията, запаметяването, подпомага кръвообръщението на мозъка, с положителен ефект при депресивни състояния и т.н.

# 424
  • Мнения: 1 674
Благодаря, Вела. Точно това ми трябваше. Записвам го в тефтера Simple Smile

# 425
  • София
  • Мнения: 36 102
Момичета, моля да ми припомните как се пиеше Ацетил Л Карнитин. Бях си направила скрийншот с обяснението на Денис, но съм го затрила :/
Вела  Wink като се чета, разбирам, че съм била много щастлива от постигнатото.
И само да вметна, че все още съм 51 кг - много лесно ги задържах, следвайки само режима си на хранене.
Сега го ползвам 3 пъти в седмицата, когато съм на силова и съобразено с неговия прием правя коремни, така че това да попада в прозореца му на действие. Или 30 мин. след приема  - има около час максимално действие.
Това подпомага чистенето на мазнини в поясната област - корем и паласки. Методът работи, който иска да пробва. Коремни могат да се правят навсякъде. Правя около 250 -300, но и 100-на да правите, ще има ефект.

За приема:
- на гладно се приема цялата дневна доза - като оптимална е 1500мг/дневно.
- може да се приема 2 месеца постоянно и след това се прави почивка 1 месец.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка 10% намаление, за следващи поръчки - 5%

# 426
  • Мнения: 190
Денис,кутията ти на лични сигурно е пълна !:anguished:

# 427
  • София
  • Мнения: 6 303
Имам въпрос към пиещите колаген - как се справяте със запека? Rolling Eyes Редовно консумирам прясно мляко, кефир, зелен чай, често тахани, спанак... обаче пия ли колаген - положението е бетон. Grin Имам от колагена на таблетки, спазвам правилото сутрин на гладно, час преди хранене, с 300-400мл вода го изпивам.

# 428
  • Мнения: 3 096
През останалата част от деня май също трябва да се пие много вода. На мен за съжаление ми се наложи да спра с колагена и ХК, защото правим опити за бебе, а и за двете пише да се направи с консултация с лекар, ако има съмнения за бременност, а на мен не ми се рискува. Не мога още да ги прежаля, но какво да се прави Sad

Иначе във ВЦ-то от два дена имам малко подобрение, но не знам дали се дължи на магнезиевия оротат или на пробиотиците, защото ги почнах по едно и също време Simple Smile

# 429
  • София
  • Мнения: 6 303
Хм, колагенът с какво би пречил за забременяване? Не, че съм специалист, но не е ли просто вид протеин?
От няколко дни пия добавката ONE (не е от iherb), в нея също има колаген, но нямам проблем с WC-то. Но ми е скъпа да я приемам редовно и после пак ще си мина на колагена на таблетки + другите добавки от iherb, обаче ме е шубе, честно казано. Хем и не пия цялата доза от 6 таблетки.

# 430
  • На ръба..
  • Мнения: 2 124
Така отчет за последните две пратки, пуснати една след друга за по 50 долара, опитах да ги обединя в една поръчка, но сумата надвишаваше 170лв и се наложи да ги разделя на две, едната пристигна в пощата, другата на митница. Доволно... Виждам вече, че не пушат на ръка име, адрес и т.н. а с телбод защипват инфото, отзад е Декларацията - съгласие, досега само на място са ми я предоставяли.
Относно БГ поща, вече ЕГН-то не се пише в книга, а в компютъра Joy Да им имам ГДПР-то.
И последно, много съм доволна от онлайн съпорта им и от темата! Благодаря ви!

Аня♥♥♥ повече к-во вода, плодове?

iHerb® код:  FDZ190

# 431
  • Мнения: 3 096
Аня, не че пречи, а че не се знае дали няма някакви противопоказания върху плода или че не са правени достатъчно изследвания, с които да се докаже, че не вреди. Поне нещо такова май беше обяснила Денис по-назад. И реших просто да не рискувам.

Моята поръчка от $91 беше в пощата Simple Smile Но и за митница се бях подготвила

# 432
  • Мнения: 4 421
Денис, да ми препоръчаш витамини за родилки. Идва пролет и с изтощен след бременност и раждане организъм ми се иска да се подсиля малко. На смесено хранене сме.

# 433
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Имам въпрос към пиещите колаген - как се справяте със запека? Rolling Eyes Редовно консумирам прясно мляко, кефир, зелен чай, често тахани, спанак... обаче пия ли колаген - положението е бетон. Grin Имам от колагена на таблетки, спазвам правилото сутрин на гладно, час преди хранене, с 300-400мл вода го изпивам.
Аз страдам от запек. В първите месеци от бременностите ми положението беше просто страшно, нищо не помагаше. От две години започнах да приемам алое вера на кристали, при нужда, не постоянно. Купувам го от здравословните магазини, много горчи, но ми помага. Взимам само вечер, не както е по упътване - сутрин и вечер. При мен понякога се налага да го приемам две поредни вечери, за да подейства /тежък случай съм/.  Забелязвам, че напоследък проблемът с WC-то пак се засили, но го отдавам на това, че не пия достатъчно вода. Не знаех, че колагенът има запичащ ефект.

# 434
  • Мнения: 403
Имам въпрос към пиещите колаген - как се справяте със запека? Rolling Eyes Редовно консумирам прясно мляко, кефир, зелен чай, често тахани, спанак... обаче пия ли колаген - положението е бетон. Grin Имам от колагена на таблетки, спазвам правилото сутрин на гладно, час преди хранене, с 300-400мл вода го изпивам.
Аз страдам от запек. В първите месеци от бременностите ми положението беше просто страшно, нищо не помагаше. От две години започнах да приемам алое вера на кристали, при нужда, не постоянно. Купувам го от здравословните магазини, много горчи, но ми помага. Взимам само вечер, не както е по упътване - сутрин и вечер. При мен понякога се налага да го приемам две поредни вечери, за да подейства /тежък случай съм/.  Забелязвам, че напоследък проблемът с WC-то пак се засили, но го отдавам на това, че не пия достатъчно вода. Не знаех, че колагенът има запичащ ефект.
Аз си оправих запека с прием на магнезий обед и вечер с храна по една таблетка единия е комбиниран другия е малат.

Общи условия

Активация на акаунт