Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 403
  • 767
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 996
Онзи ден сложих един линк, пише, че се търсело място за Кметство Младост. Преди 2 страници е. Имало 2 предложения, като едното е за 'моя' блок. Може би трябва да стане официално, да има търг примерно или не знам и аз точно как. Все пак някой трябва и да плати, като този някой предполагам сме ние...данъкоплатците. А и Хр. Христов каза, че се надява да стопанисва 1/3 от сградата, а не, че със сигурност ще го прави. Simple Smile)

# 436
  • Мнения: 25 791
Нещо на алабала ми намирисва. Според мен се знае, но го играят "чесната калудка", за да си усвоят кеша по правилата.

# 437
# 438
  • Мнения: 3 885
PAV1,
Полковникът е със запори от ДСК, няма да строи той според мен. Има ли разрешителни за строеж на негови сгради, нещо с общежитията ли?
Иначе е обществена тайна, че с имоти се препират паричките от наркотиците

# 439
  • Мнения: 54
Moon а какви са тези блокове на СК Спартак.
А някъде нещо намира ли се какво ще се случи с поляната пред В2, парцел 244.

Поляна 244 за сега изглежда цяла по кадастър. Но предполагам общината и нея ще нацепи и разпродаде.
На изток вече има едно парцелче, където ще расте блокче - под спирката на ул. Вяра.
Преди беше автомивка ЙЕС.

СК Спартак, тоест Инжстрой се очаква да посадят там 4 блокчета, над 15 метра, построени на два етапа (два по два). От обща площ на парцела 5865 м2, пише че ще бъдат застроени 40% (2346 м2). Общо щели да бъдат 125 апартамента, с 135 паркоместа, общо закрити и открити. Това е, което съм намерил до сега по разни PDF-и качени по административните сайтове. За сега става въпрос само за обяви и съобщения и май още нямат разрешително, нито конкретен проект, но ще получат.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 996
Вчера е направена първа копка на ЖК Азимут /около Виница/. Инвеститор е Явор АД, а изпълнител - 'Ти Ти Ейч Електрик' ЕООД?! Уат?! Grinning

Скоро „Явор“ АД ще стартира три нови проекта: Луксозен жилищен комплекс от затворен тип, находящ се над к.к. „Слънчев ден“ в дъбова гора - 15 дка. Стъпката на застрояването ще бъде 4000 кв. м, с идеята да останат 11 декара дворно място и максимално да се запази дъбовата гора. Живеещите тук ще се радват на лукс и удобство сред натурална природа.

Другият проект е за луксозна четиринадесет етажна жилищна сграда с РЗП 14000 кв. м., която се намира във Варна, на бул. „Васил Левски“. В момента се работи по проектирането, като продажбите се очаква да започнат до три - четири месеца.

И най-новата придобивка на „Явор“ АД - 23 декара в Район „Младост“, с отлична локация. Намеренията са да се построят 38000 кв. м РЗП със стъпка 4000 кв. м, така, че да остане богато озеленено дворно място от 19 дка и много въздух и пространство спрямо околните сгради. Като за целта няма да се използва максималната възможност за застрояване. Продажбите са планирани да започнат през септември - октомври тази година.

Скоро ще бъдат изнесени подробности за тези проекти.

Техните клиенти получават първи информация за предстоящи обекти, в това число и аз. Ако някой желае, ще дам подробности, когато и те го направят. Като че ли, цените, с които стартират са доста привлекателни, или поне на мен така ми се струва?

# 441
  • Мнения: 25 791
Аз искам подробности, моля.  Peace

# 442
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз бих искала подробности, моля.

# 443
# 444
  • Мнения: 25 791
Марто да наприв бизнес, 3% как ти звучи? Laughing

# 445
  • Варна
  • Мнения: 996
Хаха, 3% звучи чудесно, но не е за мен това. Ами направо ще взема да пиша тук, когато разпратят информацията. Много малко след това нещата излизат и на сайта им, но поне ще знаете като има нещо ново и, когато може да погледнете там. Simple Smile

# 446
  • Мнения: 1 416
Вчера е направена първа копка на ЖК Азимут /около Виница/. Инвеститор е Явор АД, а изпълнител - 'Ти Ти Ейч Електрик' ЕООД?! Уат?! Grinning

Скоро „Явор“ АД ще стартира три нови проекта: Луксозен жилищен комплекс от затворен тип, находящ се над к.к. „Слънчев ден“ в дъбова гора - 15 дка. Стъпката на застрояването ще бъде 4000 кв. м, с идеята да останат 11 декара дворно място и максимално да се запази дъбовата гора. Живеещите тук ще се радват на лукс и удобство сред натурална природа.

Другият проект е за луксозна четиринадесет етажна жилищна сграда с РЗП 14000 кв. м., която се намира във Варна, на бул. „Васил Левски“. В момента се работи по проектирането, като продажбите се очаква да започнат до три - четири месеца.

И най-новата придобивка на „Явор“ АД - 23 декара в Район „Младост“, с отлична локация. Намеренията са да се построят 38000 кв. м РЗП със стъпка 4000 кв. м, така, че да остане богато озеленено дворно място от 19 дка и много въздух и пространство спрямо околните сгради. Като за целта няма да се използва максималната възможност за застрояване. Продажбите са планирани да започнат през септември - октомври тази година.

Скоро ще бъдат изнесени подробности за тези проекти.

Техните клиенти получават първи информация за предстоящи обекти, в това число и аз. Ако някой желае, ще дам подробности, когато и те го направят. Като че ли, цените, с които стартират са доста привлекателни, или поне на мен така ми се струва?

Коя е локацията в Младост, знае ли се?

# 447
  • Варна
  • Мнения: 996
Те знаят, ние още не. Simple Smile И пише Район Младост, който е доста голям. Та шанса да не е в кв. Младост също е голям. Simple Smile)

# 448
  • Мнения: 25 791
Възраждане и Трошево се броят за район Младост ако се не лъжа.

# 449
  • Варна
  • Мнения: 996
Не само. Лабиринт, Фамилия - също мисля че са там...

Общи условия

Активация на акаунт