МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 547
  • 753
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 31 127
Силно покривен, супер стоящ, прикриващ всички несъвършенства и няма свличане. Но е тежък, не е за всеки ден.

# 271
  • Мнения: 113
Цитат на: densi link=topic=1093237.msg38387643#msg3 8387643 date=1552652739
Силно покривен, супер стоящ, прикриващ всички несъвършенства и няма свличане. Но е тежък, не е за всеки ден.
Благодаря, мн искам да си взема хубав и най вече точния цвят, а цената е мн атрактивна ,ще ида днес или утре до Дъглас на място дапреценя  😊

# 272
  • Мнения: 7 529
Аз те съветвам да отидеш в магазина им на Витошка , консултантките са много мили.

# 273
  • Мнения: 7 561
Какво ви е мнението за Double wear мн се чудя заради цената , но не мога да разбера за какъв тип кожа е подходящ 😊

Стои доста тежко на кожата. Аз съм с мазна кожа и при мен изобщо не е дълготраен. Общо взето изобщо не ми харесва.

# 274
  • Мнения: 1 379
Момичета освен , че DW е на 49лв. И Peach perfect на too faced e намален на 54 лв
Peach perfect има ли го в Дъглас или е само в Сефора?

# 275
  • София
  • Мнения: 385
Esmeralda 23, Densi, благодаря че споделихте. Явно не е за мен, и аз съм с мазна кожа. А на Too faced peach също ли е тежък, че нали и той е намален?

# 276
  • Мнения: 7 529
Само в Сефора.
За мен ДУ е перфектен, нямам никави оплаквания. Слагам база отдолу и не мърда цял ден .

# 277
  • Мнения: 7 561
Peach perfect го има само в Сефора. За мен е много добър фдт, средно покритие, не стои така тежко като ДУ и е сравнително издръжлив. Поискай да ти сипят отливка и го поноси 1 ден, преди да решиш. Че все пак и 50 лв не са малко.

П.С. рядко слагам база, в повечето случаи си карам само на хидратиращ крем под фдт, и пак този се държи доста добре.

# 278
  • София
  • Мнения: 385
Esmeralda23, Flowers Bouquet

# 279
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Скоро слушах някакво видео на гримьорка на ЕЛ, която обясняваше, че тонираните им продукти не били вързани с типа кожа. Типът кожа обуславял каква грижа за кожата и какви праймъри да се подберат, но не и тониращото. Изборът кое тониращо средство от ЕЛ бил изцяло върху предпочитанията за покритие и финиш и доколко този финиш съответства на типа кожа (в сми разширени пори едва ли е добра идея да подчертаем с много блестящ финиш)
Да си призная малко странно ми се видя и наострих уши, но пък съм чела тонове ревюта и хвалби по адрес на ДУ и от жени с нормална и от такива с мазни и сухи кожи, та може би все пак трябва да обърнем внимание на това твърдение.

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 15:27 от Agent Provocateur

# 280
  • Мнения: 1 379
Аз си взимах отливка на Peach perfect и много ми хареса. Но миналата година при промоцията на ДУ пробвах и него, дадоха ми тестер, и също ми хареса, но не помня кой номер беше - 2N има ли, нещо такова ми се върти в главата?
Но май ще заложа на Peach perfect все пак. Иначе съм с мазна кожа и според мен и двата са подходящи.

# 281
  • Мнения: 7 561
Скоро слушах някакво видео на гримьорка на ЕЛ, която обясняваше, че тонираните им продукти не били вързани с типа кожа. Типът кожа обуславял каква грижа за кожата и какви праймъри да се подберат, но не и тониращото. Изборът кое тониращо средство от ЕЛ бил изцяло върху предпочитанията за покритие и финиш и доколко този финиш съответства на типа кожа (в сми разширени пори едва ли е добра идея да подчертаем с много блестящ финиш)
Да си призная малко странно ми се видя и наострих уши, но пък съм чела тонове ревюта и хвалби по адрес на ДУ и от жени с нормална и от такива с мазни и сухи кожи, та може би все пак трябва да обърнем внимание на това твърдение.

Естествено, че това ще твърдят. Нали идеята е да продадат колкото се може повече продукти на по-широк кръг потребители. Например матиращ ФДТ на човек със суха кожа, като преди това му продадат хидратиращ крем и хидратиращ праймер, а след това озаряваща пудра и dewy сетинг спрей.

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Ох ,вие се вълнувате за фдт-и,а аз чакам да си подаря няколко от новите червила на Шанел-https://www.chanel.com/en_WW/fragrance-beauty/makeup/c/rougecoco … ntent=egeryvisual Има поне пет мои цвята.

# 283
  • Мнения: 31 127
Esmeralda 23, Densi, благодаря че споделихте. Явно не е за мен, и аз съм с мазна кожа. А на Too faced peach също ли е тежък, че нали и той е намален?
И аз съм с мазна кожа. Поддръжам го наличен от много години и го използвам по събития, където слагам по- тежък грим. За мен е един от най-добрите матиращи фон дьо тени въобще. Не може никак да се сравнява с Прасковения.

Ох ,вие се вълнувате за фдт-и,а аз чакам да си подаря няколко от новите червила на Шанел-https://www.chanel.com/en_WW/fragrance-beauty/makeup/c/rougecoco … ntent=egeryvisual
Пробвал ли ги? Хубави са, но доста леки и без много цвят или по-скоро пигмент, цветове си имат. Балсамести са

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Мне,още Денс,трябва да отида в Парадокса супер звучи описанието ти за тях.Точно такива търся за лятото по-балсамести.Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт