С какво ви дразнят свекървите - тема 106

  • 42 457
  • 827
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 12 006
Ганели, съжалявам много за това, което ти се е случило.
Ъпсурт какво ти става?Добре ли си?Наистина нещо в последно време   хапеш яко.Нещо изнервена ми се виждаш.
Абе хора да сте мяркали Салшиша?Нещо ми се губи.Да не съм проспала нещо.Писах и на лични даже.Надявам се да е добре.
Абсурт винаги си е такава по всички теми  Mr. Green. Наденичката и аз не съм я мяркала отдавна.

# 106
  • Мнения: 1 798
В темата за липсите, след бана на Даун четох че и Салиша има бан, ама пак не знам.

Ганели, ужасно е това което си преживяла, пожелавам ти бързо възтановяване и не се ядосвай толкова.
Аз също съм ти чела историята, но не вярвам че заради клетвите на свекърва ти се е случило това. По скоро е от възраста ти според мен, не се обиждай, не казвам че си стара или нещо такова. 90% от жените забременяли над 40, КОИТО ПОЗНАВАМ, имат проблеми с износване. Майката на мой приятел пък забременя без да знае, роди момиченце и то почина на няколко седмици- причина не откриха, но според докторите е от възраста на майката (47-8 беше тогава). Други изгубиха бебетата през бременноста. Едната с 2 деца от първи брак, събра се с мъж без деца, преживя около 10 спонтанни аборта, подледната от началото до края я изкара в болницата и успяха да запазят бебето.
Има и изключения разбира се, майка ми роди последното си дете на 42, безпроблемна бременност, но дори от медицината е доказано че на тази възраст и особенно след като има други деца организма трудно износва още едно

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 17:49 от Kaya

# 107
  • София
  • Мнения: 24 839
Ъпсурт какво ти става?Добре ли си?Наистина нещо в последно време   хапеш яко.Нещо изнервена ми се виждаш.


Не съм изнервена, а помня в подробности написаното в постовете и когато ми дойде вповече кълненето и простотията, реагирам.
На Ганели бременността, случила се пред очите ни за няколкото дни, в които ни разказваше историите си, за мен, още тогава беше нереална и не съм го скрила от нея.
Очаквах и такава развръзка- клетви и виновна свекърва, че синът ѝ ще остане бездетен.
Така ще се забравят фактите и ще се изтрият всичките тези над 10 години, през които тя- Ганели, видиш ли, сама си е гледала детето, че и мъжа си, щото неговите пари са отивали по кучето и цигарите.
Разбира се, че ѝ пожелавам наистина бременност и то, успешна, ама тая отрова дето се лее от нея, я яде отвътре.

# 108
  • Мнения: 9 359
ganeli,

Много съжалявам за загубата ти. За съжаление в начална бременност често се случват такива неща. Никой не е виновен. Остави я свекървата, а гледай себе си.

# 109
  • Мнения: 2 050
Аз също съжалявам за загубата.
Да, случват се такива неща . Но и човек, който е с всичкия си не може да кълне.
Дано някой ден ти се случи  отново ! Не трови душата си, не мисли лоши неща.

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 12:28 от lolita1213

# 110
  • Мнения: 723
Не съм си и помислила че се е случило от клетвите ,но и немога да я съжаля след всичко което чух.Ясно че е от възраста но в болнината бях с 5 момичета в същото положение всички под 30 години.Разбира се ще пробваме пак.

# 111
  • Мнения: 9 359
ganeli,
Не я съжалявай, въобще не я мисли. Има кой там да се грижи за нея. За другото - както писах, случва се и не зависи от възрастта.

# 112
  • Мнения: 9 875
Какво значи тема за банване? В нея пише потребители, които им се спират правата ли?

# 113
  • Мнения: 1 798
Какво значи тема за банване? В нея пише потребители, които им се спират правата ли?

Не. Татти се ядоса и я заключи, не знам към момента как е, нямам известия за активност отдавна. Темата е от сорта 'форумни липси' или нещо  подобно. В нея пишат за потребители не използващи вече форума по една или друга причина, които ни липсват. Все пак всеки си има някои по симпатичен, който му липсва. Утре като седна на компютъра ако искаш ще ти пратя линк на л.с., че през тела не ми се занимава.

# 114
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Как сте приятелки?Кво сега и Салши са я издрънчали?Язък голямо разнообразие внасяше.Аз сега да ви питам нещо .Снахата има скоро рожден ден.Чудя се какво да и подаря?Мисля си за кеш пара, гифт карта или да я издразня и да и накупя тенджери и тигани/хахахаха/.

# 115
  • София
  • Мнения: 19 249
Ей ся е момента да се докажеш като monster in law
Купи й тигани, нали мрази да готви  Joy
Ще ходите ли на гости? Ако не - от какъв зор ще подаряваш?
Вече сте отделни домакинства, подарявай само на сина си. Лично мнение

# 116
  • Мнения: 2 465
Ех, Креми! Само едно комплектче тенджерки, придружено от готварска книга...

По същество, мисля, че най-много ще ѝ хареса gift card.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Моята нищо не ми подарява, нито аз на нея. Най-много някое цвете. Съвсем сме си ок така.
Тази вечер ми е на гости с преспиване Simple Smile (на мен, щото мъжа ми го няма).

# 118
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Креми, подари й абонамент за краткосрочен, интензивен, кулинарен курс 😁 Или гифт кард за магазин с най-бабешките дрехи, който можеш да намериш покрай вас.

Шегата настрана, може би най-добре е една предплатена виза или мастъркард гифт кард и я вържи с панделка - хем подарък, хем пари - да си избере къде да ги използва.

# 119
  • Мнения: 47 981
Неее, подари й вълнено бельо. По дългичко и широчко Blush А може и тясно и малко, така е още по-гадно, да й намекнеш че е дебела Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт